Радостта ни е голяма, ЮНСКО бебе казва МА-МА - (тема 102)

  • 22 451
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Близначкова, Евъргрийн палас не е ли комплекс (а не вила)? Като се върнете, сподели дали ти е харесало там! Приятно изкарване и дано не вали много! Simple Smile

# 46
  • Мнения: 5 008
Грета чести рожден ден  Hug всичко най-най-хубаво ти желая  Heart Eyes

Славена, дано малката не се разболее  Hug и приятно пътуване и от мен Peace

Сутринта бях на лекар, гадост, пуснах си микро биология, цитонамазска, имам голяма рана, ще я гори на 2 пъти, абе все хубави неща Confused, дано поне изследванията са наред Praynig нещо и цикъла ми не е в ред, та ще оправиме раната и може още изследвания да се наложат  Tired
А и на зъболекър трябва да тръгвам, за да е пълна картинката Tired
Айде наоплаках се и аз Tired
На св. Валентин ние ще се прощаваме  Wink но не бих отказала един подарък Laughing даже днес забърсъх едно рокле набързо, нали се повталих, та ако милото забрави да ме изненада ще казвам, че това ми е за този празник  Laughing Mr. Green
Всички болни бързо да оздравяват  Hug

# 47
  • Мнения: 1 291
Вила към комплекса.Близо е до хотела.

# 48
  • Мнения: 456
Хайде и аз в новата тема, макар и на четвърта страница Hug
При нас нищо ново. Висим вкъщи Sad Снега доста се е поразтопил и се надявам скоро да можем да излезем отново на разходки с количката.
Да попитам по запознатите как се разпределя храната от кухнята? Струва ми се невъзможно всичко да бъде изядено Thinking

АлиенТа, дано всичко да се нареди! И на мен ми предстои в понеделник горене на раничка, която за щастие според лекарката е малка и не е сериозно положението, но бая съм се стресирала по този случай Sad Записах си час, но сериозно обмислям идеята само да отида да си взема резултата от цитото, а да оставя горенето за догодина. Тъкмо горе-долу нещата се нормализираха и вместо да си живея живота трябва да се занимавам  с течове, които могат да продължат и два месеца. Освен това след горенето ме очаква месец без секс и още два с презерватив Sick Да не говорим че може всичко това да се окаже напразно и раничката да не се махне ooooh!

# 49
  • Germany
  • Мнения: 7 979


Аз неотдавна ви писах, че май имам някакви панически атаки, поне това си мисля че е, защото съм ходила на изследвания, по какви ли не лекари и нищо не ми откриват! Cry Ще се опитам накратко да ви обясня състоянието си, ако някой може да ми каже нещо.....

Значи почти всеки ден ми прилошава - т.е. замайва ми се за секунди главата, обливат ме някакви хем горещи, хем студени вълни по цялото тяло и чувството е, че сякаш ще повърна, ама не ...само ми е лошо и сякаш всичко ми омеква. Това продължава или няколко мин. или часове, различно е! Това, което ме кара да си мисля, че е паническа атака, е че точн в момента в който си помисля, че ми е лошо и ми става такова...страхувам се да оставам сама с малкия вкъщи, както и сами да излизаме навън, понеже си мисля, че може да ми се случи нещо...от рода да припадна примерно или дори и по-лошо си мисля и няма да има кой да ми помогне! Някакви страхове ме обземат веднага, имам чувството, че като съм така не мога да се грижа както трябва за Мони и постоянно съм в някви негативни мисли в следствие на тези прилошавания, които ей така от нищото изведнъж ги получавам!  Sad
Някой ако има идея...или подобни преживявания, ще се радвам да даде съвет! Shocked

Забравих да спомена, че в момента съм на хомеопатични лекарства от 2 месеца...като че ли бяха позатихнали нещата, но от няколко дни пак се започна!

Имала съм подобни проблеми. На мен много ми помогна един психоаналитик. Ако искаш мога да ти дам координати.

# 50
  • Мнения: 3 294
Хайде и аз да се запиша в темичката , днес направихме една хубава разходка и Юли спи доволно сега

Кате , мерси за темичката . Поздравления за твоята приятелка че се е преборила за рожба и за д-р Стаменов че е усъществил мечтата на още едно семейство   bouquet  bouquet  bouquet

Славена , благородно ти завидях за Щатите . Хубаво да си изкарате там   bouquet Дано Елито да се размине със скарлатината  Praynig

Муцуна , бързо оздравяване  Praynig

Близначкова , много сладки твоите младежи . Браво за добрите резултати от рехабилитацията  Hug

Алиента , кофти , дано бързо да я разкарате тази раничка . Какво да се прави жени сме , трябва и през това да минаваме  Tired

Airina и аз като Петя не обръщам внимание на мерките и теглилките . Ние докато качвахме по много , сега за два месеца не сме качили нищо и като гледам наистина повечето бебоци се изравниха като кг и см . Така че споко  Peace

maiamiii звучи ми познато , но по-прицип ако говорим за панически атаки , трябва да си преживяла голям стрес наскоро или близката година . Друго което ми идва на ум е хормонално , аз лично при прием на хормонални лекарства съм имала същите симтоми . При мен след силен стрес ми се получи нещо подобно , няколко месеца след събитието получавах подобни на твоите симтоми + имах чувството че се задушавам . Отмина си така без лекаства , просто ме посъветваха да избягвам притеснението , лошите филми , лошите емоции , да излизам сред приятели и т.н.

Рая , ще помисля , но нещо роматиката ми куца откакто се роди малкия  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 5 008
maiamiii  Hug дано всичко се подреди при теб, обърни се към специалист, ако мислиш, че няма да се справиш сама мила  Hug

ivi_81 след Благо ми гориха раничка, ама хич и нямам спомен да другите негативи  Blush ужас.  2 пъти са ми горили и всичко беше наред после, по-добре отиди я оправи и да ти се маха от главата  Peace аз съм другия месец, ако микробиологията е чиста.

# 52
  • Мнения: 2 091
Благодаря ви за пожеланията, Елица май ще се размине със скарлатината (пу-пу), днес излезе изследването - няма находка.
Боян днес се прекатури от канапето и падна на носа си, сега е с червена камба като подпийлнал кооператор, много е смешен, ама как пищя сутринта, ужас ...
Раничките само с горене ли се лекуват, няма ли възможност медикаментозно или с мазане? Питам само, не съм наясно, но като че ли съм чувала, че може и без горене.
Бързо оздравяване на болните желая и незаразяване на здравите (малък Муцун конкретно)!
Грета, да си жива и здрава!!!

Последна редакция: чт, 11 фев 2010, 16:52 от slavena

# 53
  • София
  • Мнения: 2 132
Привет!
Грета, Честит Рожден Ден! Пожелавам ти да отгледаш здрав и засмян прецедател  Wink
Славена, много е хубаво, че сте се разминали със скарлатината  Simple Smile
Аз да се отчета...Събудих се тая нощ в три и не мигнах до сутринта. Не можех да разбера как има "обрив от косата". Погледнах после и си ми приличаше на шарка от всякъде, ама нали не съм лекар и само ме обвиняват, че чета в интернет и си внушавам разни неща (не, че не е така де и си викам аз пак с мойте паранои. Реших обаче да заведем детето при частният ни лекар. Оказа се, че този ът съм била права...Мо е с тридневна треска или бебешка шарка. Вече сме на фаза обрив, което значи, че и минава. Лекарят предрече и триседмични сополи заради зъбите все пак. Каза да си знаем, че нашето дете не може да вдига температура и да казваме на лекарите когато я преглеждат при настинки.
Та всичко е наред при нас вече...Сега чакаме да мине обрива и ще дам заветната овесена каша.
Странното в цялата история ми е , че лекарката по ЗК не можа да познае шарка, която самата аз дето не съм виждала заподозрях...

# 54
  • Мнения: 46
Грета, честит рожден ден! Здраве и късмет в изобилие ти пожелавам Hug
Баща ми и леля ми /сестрата на баща ми/ днес също са рожденици.
Славена, желая ти да изкараш чудесно в Щатите! Сигурна съм, че бабите ще се справят. Стискам палци за Елица.
Близначкова, весело изкарване и на вас, а близнаците са много, много готини Heart Eyes
Муцуна, бързо оздравявайте с Ал!
Кате, благодаря за темичката и честито на твоята приятелка!
Иви, Алиента, хайде и вие бързо се отървавайте от тези ранички Hug
Маями, според мен трябва да се обърнеш към психолог.

Момичета, които кърмите, да ви питам имате ли проблем със зърната на гърдите? Моите ме сърбят много, незнам на какво се дължи А кожата е една суха...Уж се мажа с Гармастан, но не помага. Съвет някакъв да ми дадете?

И още един въпрос - като правите попара какъв сухар слагате? Аз чета по опаковките - има сол. И с какво правите попарат с чай или с вода? Мисля тези дни и аз да дам на Ицко.

Колкото до Св. Валентин - не го тача този празник. Освен, че е привнесен един такъв лигав ми идва. Но нито аз, нито мъжът ми сме романтични личности. Предпочитам Трифон Зарезан Laughing

# 55
  • Мнения: 5 008
Славена, може, ако са малки, при мен няма да стане. След първото раждане пробвахме с някакво лекарство няколко пъти и нищо не стана, и тогава беше голяма, а сега е още по-голяма.

# 56
  • Мнения: 57
Ех, не мога да изчета всичко... добре, че ДругарЯ заспа, че да седна за малко Simple Smile Днес ака 4-ри пъти един след друг, даже не успя да пиша в памперса, явно това му е подаръка  Joy

Благодаря на всички, всички, всички мноооооооооооого, много, много и от сърце! Радвам се, че ви има  Hug Да ви се връщат здраве и любов на поразия!

Има още една съфорумка, която е родена днес - мимочето. Понеже аз съм я добавяла и ми е направило впечатление  Grinning Да си жива и здрава, мила, дано четеш тук и дано да пишеш скоро!

Ето я моята торта. Да си призная, за пръв път ще ям торта на Лагуна  Embarassed


Прегръщам ви всички, вас и вашите сладурски бебета! По-късно или утре ще пиша по темите, че има интересни неща.

Последна редакция: чт, 11 фев 2010, 17:55 от gmarinova

# 57
  • Мнения: 69
Маями, вчера покрай моя колит, попаднах на материал за паническото разстройство - тук има доста медицинска информация,  можеш да различиш симптомите си, но и аз съм на мнение, че е добре да се консултираш с психолог.
http://www.evropea.com/panic_disorder.html

Пете, нямам търпение да ни покажеш тортата, която ще измайсториш. Вдъхновяваш ме да си мечтая един ден да правя същото с малките. Сигурна съм, че ще е супер интересно за тях. Няма да забравя как майка ми правеше най-вкусните кошнички на света и начина, по който ги украсяваше - по време на процеса все едно аз бях в приказен свят Simple Smile

Сватя, браво за излизането извън града. Страхотна идея! Ще чакаме снимки после! Кога Ерката и Максим спряха да се будят нощем? Последно си спомням, че ставаше по няколко пъти.

Последна редакция: чт, 11 фев 2010, 18:03 от KaterinkaM

# 58
  • Мнения: 5 008
maiamiii извинявай сега прочетох подробно, че съм по-свободна. Ти сигурна ли си, че това са панически атаки, на мен ми става така и винаги съм си мислела, че това е рязко падане на кръвната захар, като хапна 2 лъжици захар и след 5 минути най-много се оправям Rolling Eyes едиствената разлика, е че не си мисля дали ми става лошо или не, винаги ми минава много бързо. Не казвам, че е това, просто един вид и друго мнение, описвала съм го на личната и на гинеколожката ми, защото и бремеа ми ставаше така, и двете се произнесоха така. Ако ти пада рязко захарта неможе да се хване с изследвания. Пробвай другия път, захар и чаша сок. При мен може да се случи и 2 пъти на седмица, а може и да е стане месеци.  Peace

# 59
  • Мнения: 3 294
Сега , Алиента ме подсети , maiamiii когато бях бременна ми падаше рязко захарта и ми ставаше буквално от нищото за секунди много зле , оправях се с една вафличка или нещо сладко , ако ти се получи следващия път може да пробваш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт