ФЕВРУАРИ 2006

  • 41 419
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 026
А моето дете още не е поискало да се жени за мен. Преди време казваше,че се е оженил за баща си на нашата сватба  Crazy

Като му кажа, че ще съм доста старичка до тогава, почва да реве, че няма да съм стара.
Аз оня ден викам на Бу "Стара ли съм" и той каза ДА  Confused

Също му казах,че е кльощав, той го прие за обида и ми върна с "Ти си кльощава" ..де да беше  Whistling

# 16
  • Мнения: 582
Здравейте и честита ни нова темичка   bouquet Пък когато я изпишем, тогава. Важното е да сме живи и здрави и да споделяме само приятни емоции  Praynig Peace

nevenska , наистина са много сладки момиченцата ти  Simple Smile

Така ме е яд, че си нямам момченце-така никой сега не иска да се ожени за мен  Cry  Joy

# 17
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Ей, страшна тема сте подхванали, разсмяхте ме от сърце!   hahaha  Марти, обаче, и думичка не продумва за кой и кога ще се ожени, явно не е пораснал достатъчно човека!   Laughing

nevenska, имаш две чудесни куклички!!!   Hug  А тортите ви са разкош, Марти се влюби в Йори, героите от Мечо Пух са му страст!   Peace

Олимпия, браво на Коки!   Peace  Ние май сме на светлинни години от вас?! При положение, че ходи на градина вече 9 месеца, Марти не знае нито едно ново стихче, а в репертоара с песните има само една нова!   Rolling Eyes  Знае няколко римувани стихчета и приказки от много препрочитане у дома и това е!

Днес имаше вероятност Марти да не празнува в градинката, през уикенда се разкашля, вдигна и Т.   Rolling Eyes  Тортата, обаче, беше поръчана още от петък и направо незнаех какво ще я правим? Добре, че всичко ни е на две крачки, та татито сутринта, на път за работа, поискал разрешение да заведе Марти към 10-11ч в градинката, да духне свещичката и да си го прибере. Марти беше толкова щастлив, нямаше търпение да се облече и да излезе! Върна се доволен, макар и за кратко е успял да се повесели и не съжалява, че се е прибрал, а другите деца са продължили да си купонясват.   Laughing




# 18
  • Мнения: 114
Здравейте момичета!И ние като Стефи знаем 2,3 песнички и толкоз.Баба му, вика искаш ли да ти чета приказки,а нашият калпазан се обръща към баба му.Вика и не благодаря,сега гледам детско ,оставиме.Баба му Shockedей такива очи опули.Иначе по темата,Ники не иска да се жени за мен.Но си има гадже в градината,казва се Краси.Но на рожденият ден го целунала Габи,и сега вече Габи ни е гадже.А днес като го взехме от градината,ме сочише с пръст на Габи и казваше това е мама.Та вече кандидат снахата ме познава. LaughingХодят заедно на танци и на плуване.Госпожата казва,че винаги  двамата са заедно и хванати за ръце.
Стефи,големи танци в градината.Весело е било на дечицата.
Олимпия ,браво на Коки ние сме доста инати и своенрави.Когато той самият пожелае може да научи песничка или стихче без проблем.Но като му кажа аз,хайде да научим това и това.Казва не благодаря,не искам.
невенска,много са сладки госпожиците.

# 19
  • Мнения: 1 209
Привет пак от мен... след дълго мотане ка4их малко снимки от НГ

http://margobb.multiply.com/photos/album/37/37

Надявам се да съм по-бърза с РД

# 20
  • Мнения: 5 026
Марги, страхотни снимки  Peace

# 21
  • Мнения: 5 026
Честит рожден ден  на   Виолета на Doninka , София на NataliKol, Деян на радос !
 Живи , здрави и безгрижни!



# 22
  • Мнения: 305
Честита ни нова темичка!Браво на Олимпия за страхотната темичка,а на Еликс за заглавието. Страхотни сте момичета... Heart Eyes Hug
Честито на всички големи и най вече малки рожденици на патерици! Бъдете много здрави,щастливи,добри и послушни.  bouquet
Невенска,твоите принцеси са много сладки.Тортите са ви невероятно хубави. Hug
Стефи,вие също много добре сте си изкарали и в къщи и в градината най вече.Децата добре са се забавлявали.Това е чудесно... Grinning Hug
Гали,тортата ти е много хубава.Благодаря за почерпката.  bouquet
Хармъни,при теб винаги е много весело или поне така го описваш.Смятам,че това е нормално момченцата като са на тази възраст да искат да се женят за майките си......Моят син няма все още такива мераци. Grinning Снимките,които си пуснала са много хубави.
Моят син знае всички песнички и стихчета,на които ги учат в градината.Знае и наизуст приказките,които му четем.Даже като чета и пропусна някой ред нарочно,той ме връща и ми казва точно това,което съм пропуснала да прочета.Много ми е умничък,но и мнооогооо палавичък.Хич не му се слуша.Непрекъснато иска той да казва и да решава кво да се прави... Grinning И той си има "три" гаджета в градината,които ги редува.Днеска едната му е гадже,утре другата и така...не ги сменя Laughing...но казва,че само с едната се целувал по устата....и в къщи ги кани на гости ....абе луда работа,не знам кво ще се прави по нататък.. Wink
 Честит рожден ден на днешните рожденици
                         Виолета на мама Донинка
                         София на мама Наталикол
                       Деян на мама Радост! nbirthday

# 23
  • Мнения: 1 209
Привет Simple Smile

Радвам се , че ви допадат снимките Simple Smile

А днес хич не започна весело. Сутринта в тъмни зори си забих рязко една треска 1 см на 0.5 см в живеца на средния пръст на ръката. Заболя ме, ама от страха още повече ме заболя. И докато се чудех в чий кабинет (Пирогов, Токуса или Торакс) ще се напикая от страх и болка успях да събудя 3 приятелки- 2те мед сестри, а третата- със скорошен опит с ноктовадене.

В крайна сметка стигнах в Торакс, където хирургът беше супер и заслужено получи половината ми вчерашен аванс. Уйдиса ми на всички страхове и истерии. Повярва ми, убеди се, че без анестезия не сядам и скачам доста пъргаво за стоте си кила. Чак успях да го удивя с количеството упойка дето поех и не ми подейства . Как да е, свърши си работата човекът, направи ми една превръзка на върха на пръста и аз се запътих с аморално навирен, подут и вкоравен среден пръст да се ръкувам с де що има висшестоящи люде днес, че сега ми е паднало.

Докато стигнем, Сашо в колата само ме успокояваше как това е като да вадя трънче на баща му. Истерясах и аз и детето. Аз съм много страхлива, при се че добре го маскирам. На цялата тази какафония хороскопът ми за деня е чудесен....  newsm78

Последна редакция: вт, 09 фев 2010, 11:53 от harmony_broken

# 24
  • Мнения: 582
harmony_broken , ей, ще ме умориш от смях ти  Joy Само не разбрах от къде я намери тая треска  newsm78

# 25
  • Мнения: 1 209
от вратата- наведох се да прибера едни дрехи и гра4ки и си засякох пъста

# 26
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Честит рожден ден на днешните рожденици -
Вили на мама Doninka,
Деянчо на мама радос и
София на мама NataliKol
!
Много здраве, щастие и безгрижни детски игри!   bouquet 
Весел празник, мили деца!!!
   Hug

harmony_broken, как успяваш да запазиш изключителното си чувство за хумор и да надскочиш страха и болката, евала, страхотна си!!!    bouquet  Надявам се болката да отшуми и бързо да се възстановиш!   Peace  Новогодишните ви снимки наистина са страхотни и заредени с много положителни емоции, къде е това интересно място?

tonita76, привет!   Hug  Браво на Чечо, умничък си е той, а многото гаджета никога не са излишни, добре че има избор човека!   Laughing  Марти засега има само две от градинката - Гери и Ани, били много умни и красиви, а другите били бебета!   Mr. Green

mama na niki, на какви танци сте записали Ники? Ние искахме в началото на годината да запишем Марти на някакъв спорт или танци, но ни отрязаха, че І-ва група били още малки, нямало предвидени за тях никакви допълнителни клубни форми?!   Naughty

# 27
  • Мнения: 114
Честит рожден ден,на Вили,Деянчо и София.Живи и здрави и безгрижни игри.
Стефи,в градината има народни танци,плуване,английски и футбол.Ники искаше на футбол,вместо на танци.Но учителят не позволи,защото футболът е за всички групи по едно и също време.И за 1група и за 4група.Та някой от големите,ако ритне топката срещу малките,не ми се мисли каква беля ще стане.А при другите е само за групата.Например вторник и четвъртък само тяхната група е на танци в определеният час.Голям смях падна на новогодишното тържество.Сега подготвят нов танц, за 8март. Grinning

# 28
  • Мнения: 582
Стефи, наистина в първа група нямат нищо. Ама ние Ивана нали я дадохме с набор 2005 и сега е втора група и ходи на всичко, което се предлага- народни танци, гимнастика, театър и английски  Peace Вчера, обаче, ми заяви, че не иска да ходи на танци, защото само подскачали  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 209
И Сашо е с 2005 набор , та ми е лесно Simple Smile в конкурентна среда отглеждам професор Simple Smile про това англоговорящ футболист Simple Smile но не умее да танцува.

Момичета, разсмях ви , за да се разсея малко ,  а и бях упоена още Simple Smile преди упойката и сега след нея не съм най добрата гледка - мрънкяло съм си Simple Smile

Честит празник и на днешните рожденници!!!

Утре и ние, у дома и в ДГ, а в събота- парти Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт