Родени 2004г.

  • 51 971
  • 727
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 4 371
На мен най-болното и кошмарното ми нещо е, че мнозинството от жените, хората, майките само се заканват по форумите и из интернет, но реално НЕ идват на протестите, които се организират  Cry
Така е, Деси. Яд ме е и мен. На думи всички са силни Crossing Arms Няма да забравя протеста за почивките на градините през лятото и недостатъчното места в детските заведения на 1-ви юни м.г., дето бяхме 5 човека ooooh!

Приказка без край близо до Румънското посолство ли е, офф, как се казваше онзи квартал newsm78
Супер парти май сте имали, чак ми се прииска да е лято и да празнуваме и ние(въпреки, че тогава какво изтупване на джобовете пада, предпочитам да е Коледа Joy).
Малките са много сладки на танцувалните снимки Heart Eyes
http://lulumba.snimka.bg/children/shesti-rojden-den-na-tedi-dets … a.483867.17852890 това детенце прилича на Бен Тен Crazy

# 661
  • Мнения: 763
Лулумба, много готин купон с танци-манци! Децата изглеждат много щастливи! Много ми хареса малкият лакомник, който си хапва тайно от тортата! Това е Сашко, нали?  Laughing Peace

# 662
  • Мнения: 987
Страхотно детско настроение има в тези снимки. Личи си , че купона е бил незабравим.  Laughing
Мартин миналият РД. отказа да празнува в клуб. Искаше в къщи. Ама добре се набесняха и без аниматори. А и ми излезе супер евтино   Mr. Green Ще го видим тази година какво ще пожелае , но има още доста време до тогава....

# 663
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 923
Лулумба, много готин купон с танци-манци! Децата изглеждат много щастливи! Много ми хареса малкият лакомник, който си хапва тайно от тортата! Това е Сашко, нали?  Laughing Peace

Точно той. Mr. Green В градината даже си поискал допълнително парче.  Mr. Green А в клубчето що храна погълна... Crazy Аз направо грозно завиждам и на двамата (Теди също здраво си похапва) - ядат като разпрани, а по тялото - нищо.  Crossing Arms Сашо поне откъм големи бузи го докарва и лъже окото, че и надолу е пухкав. А под дрехите е същия кокаляк като кака си. Е, малко по-загладен, ама пак ребра се броят. А аз к'вото и да хапна, се лепи по мен. Ей, няма справедливост в тоя живот и това си е. Crossing Arms Mr. Green
Дуци, клубчето е точно до Румънското посолство. Кварталът е "Гео Милев". Но залата за големи деца на мен лично не ми харесва. Тази, в която бяхме ние е по-пъстра и по-хубава. А момченцето от групата им е наистина като копие на Бен Тен. Grinning
Аз за другата година съм намислила да направя парти с клоуни в детската градина за рождения й ден. Стига директорката да разреши влизането на външни хора де (клоуните имам предвид, не баби, дядовци и прочее роднини). Ще ми се да е тържество с всичките деца от групата й - все пак това ще им е последната година заедно и после ще се разпръснат. Дано да стане, децата ще се радват. Thinking
Вихрогонче за съжаление си много права за протестите. Thinking Хайде, част от майките и изобщо възмущаващите се, в делничен ден нямат възможност, тъй като са на работа. Но една много сериозна част са силни анонимно, но не и реално. Thinking

# 664
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Лили, супер парти е било. А децата как гледат феята в захлас. Било е много интересно.

Последна редакция: сб, 20 мар 2010, 21:05 от valка

# 665
  • Мнения: 458
ЧРД на всички, които съм пропуснала

# 666
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Лично аз бях на 4 протеста против ГМО и сега се чувствам вътрешно удовлетворена, че не напразна е била борбата ми!!!  Grinning

# 667
  • Мнения: 4 371
Деси, аз на 2 или 3, как не сме се видяли, ега ти. А нас с Анна постоянно ни дават по новините и предаванията за ГМО, как я храня Mr. Green

# 668
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
И мен веднъж ме отразиха по ТВ - их значи! - медийни звезди сме, за едно нещо се борим, а да не сме се засекли!!!  Whistling  Crossing Arms  ooooh!

# 669
  • Мнения: 581
Днес ли беше благотворителната фото сесия? Да покажете снимки
Искам и аз но не идват тука такива фотографи а си имаме хубав декор  Wink
Лек и слънчев ден

# 670
# 671
  • Мнения: 4 371
Утре е снимането в София, а във Варна беше днес, да. Имамама, вие къде сте?

Честита първа пролет, имах приятен ден днес Simple Smile

# 672
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 923
ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ!

# 673
  • Мнения: 763
Честита пролет и от мен!
Ние тези дни осъмнахме с някакъв тъп вирус - главоболие и температура. Първо ме втресе мен в петък, после и дъщеря ми го отнесе. Не можахме да излезем никъде на това хубаво време. Добре, че поне бързо ни пусна. Утре е тържеството на Еми в детската градина. Моята, като най-бъбрива ще е конферансие. Ще пеят песни, ще казват стихчета, а после ще предстаявт пиеската " The enormous turnip", демек  "Дядо вади ряпа" /добре че, госпожата по английски е амбициозна и благодарение на нея научихме как е "ряпа" на английски. Обогатихме се, така да се каже! Mr. Green/. Еми ще е мишката. Ще се опитам да снимам  и да кача после снимки. Ако не, ще разказвам цветно със свои думи, за този на който му се чете!!!! Simple Smile Peace

# 674
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 923
Ще се опитам да снимам  и да кача после снимки. Ако не, ще разказвам цветно със свои думи, за този на който му се чете!!!! Simple Smile Peace

И разкази, и снимки чакаме. Heart Eyes

Аз пък вчера се тупнах внезапно, незнайно от що. Thinking От сутринта като ми стана едно лошоооо, като взе да ми се гадииии (не, не е трето Naughty), абе цял ден се влачих от стая в стая и от легло на легло. ooooh! А навън беше такова прекрасно време, направо умрях от яд. Вечерта вече щях да се спомина направо. Тази сутрин закрепих положението как да е, но кръвното ми е едно такова, безобразно ниско направо. А аз по принцип съм с ниско кръвно, което прави положението още по-гадно. Сега се наливам с течности и кафета, пък дано ми просветне. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт