Април 2006

  • 27 065
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 802
Танче, как е Милена?

Раче, още съм под въздействието на впечатляващите снимки на Веси, има пръщящ от здраве вид, пу, пу! Наистина съм впечатлена и лееко завиждам, че тези хубави бузи са само ваши  Heart Eyes Hug

# 46
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Честит имен ден на Тони!

Раче, пу-пу-пу, както викат хората, отгледано дете Simple Smile Да сте живи и здрави цялото семейство, все така щастливи!

# 47
  • Мнения: 7 605
Добре е Данче, мерси че попита. Сутринта 36,9, сега преди малко 37,8. Ще я видя утре как е и ще видя дали да ще ходи на градина или не.

# 48
  • Мнения: 766
Честит имен ден на Тони на Аги и Тони на Скарлет! Весел празник, ако не е отминал вече!
Раче, голяма е бузана! Направо не мога да повярвам! Да е много здрава , а вие много щастливи!
Татянка, дано е само това!
Енви, ние още не сме много оздравели! И аз се чувствам още болна, Симона пък мина през всякакви гадости, като конюнктивит и сега има някакъв спазъм при издишане и сме включили тежката артилерия на Вентолина. Болничния свърши, Черепаха от утре поема смяната.

# 49
  • Мнения: 2 149
Благодаря ви за пожеланията!
Черпя ви по едно-две-три  [img]http://www.vratovrazka.bg/images/stories/vratovrazkata/lifestyle/martini/perf_martini.jpg/img]

Тони сега щъка и само нарежда,  Днес опочти всички подаръци са му на тема Колите - спален комплект с олекотена завивка, възглавница, подложка за хранене, плюшена играчка, все Макуини,  ние му взехме куфарче за рисуване и книжка на Мечо Пух. Излезнах малко да се разходя късно следобед, а те с Дидо спали, та сега оОни скоро няма да легне  Laughing

Моя приятелка търси човек за работа в магазинчето й за бебешки храни на Хладилника, ако някой се интересува нека ми пише и ще му кажа какви са условията  Peace

Черепахче, дано Симона и вие се оправите вече! Hug
Танче, и на Милена да й минава, дано само с Т се разминете!

Съжалявам, че вчера така и не завъртях нещата, за да дойда. Но съм сигурна, че и двете сте си изкарали добре. Blush

# 50
  • София
  • Мнения: 3 648
Черепахче и ние така - трахиален бронхит с наченки на броинхиален спазъм или нещо такова. Сега е при свеки, после незнам, Милен така и няма да остане да го гледа явно поне ден, аз съм по-свободна според него!

# 51
  • София
  • Мнения: 958
Аги, Скарлет, на патерици, честити ви именници! Heart Eyes

Честито и на днешните именници в априлските семейства!

Мале, Аги, тоя Макуин и аз го сънувам вече. Повечето му коледно-новогодишни подаръци бяха на такава тематика. Струва ми се, че много рано започнаха с комерсиалните желания. И поне героите от това филмче са симпатични, но по-натам като се почне с разни трансформери, гормити и всякакви други грозотии... ooooh!

Ех, как завиждам за срещата! Най мразя, като съм се настроила за нещо и то да не стане Sad

Раче, много, много сладка бузанка си имате! Heart Eyes

# 52
  • София
  • Мнения: 3 648
Внимавайте с вирус : http://novini.dir.bg/2010/01/14/news5696964.html

# 53
  • София
  • Мнения: 1 802
Ние живеем с Маккуин Светкавицата вече повече от 2 години. Ако може само това да му се купува ще е най-доволен. За Коледа най-много искаше "маккуин с дистанционно" и не го получи и май не остана докрай щастлив. Онзи ден след ДГ пак ме питаше дали съм му купила "маккуина с дистанционното"  Crazy
Вкъщи имаме от петък 3 гормита - е няма по-грозно нещо, съответно отказвам да играя с тези чудовища и повтарям, за да види, че наистина са безумно отвращаваща гледка.

# 54
  • Мнения: 1 146
 Joy Данче, гормитите наистина са грозни та грозни. Децата какво харесват в тях?

Раче, прекрасна е Веси, толкова пухкави бузи има, да ви е жива и здрава  Hug

Съжалявам, че не успях за срещата, на лекции съм в събота..., все нещо ми се случва като дойде време за среща  Tired

# 55
  • Мнения: 2 149
О, добре поне , че не гледаме разните трансформери, гормити, бакугани и т.н. разните му там китайски идиотщини.
Вени, така са мъжете в повечето случаи, сега му е паднало да ти показва, че без него е трудно Wink Crossing Arms

# 56
  • София
  • Мнения: 3 390
Раче, честита ти дъщеричка!Много здраве и късмет в живота й пожелавам!  bouquet Heart Eyes
Танче, аз съм от "безразсъдните" майки, да ти кажа, явно. При мен, колкото повече самостоятелност изисква варианта /в случая за транспортиране/, толкова повече му се кефя Laughing
Не бих се притеснявала, честно казано. Whistling

# 57
  • Мнения: 298
Раче, честито бебенце, да ви е жива и здрава и много да ви радва.
Сетих се за Емо, какво голямо бебче беше и колко много е пораснал, а сега и малката.   bouquet

# 58
  • Мнения: 1 147
Хей, Петя къде се губиш? Кажи как сте?

# 59
  • Мнения: 2 631
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИТКО НА КАТЯ!
ДА Е ЗДРАВ, ОБИЧАН И КЪСМЕТЛИЯ!
МНОГО ПОДАРЪЦИ!

 Hug Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт