Сняг се сипе на парцали, ОКТОМВРИйските мами ,4е са бременни са разбрали

  • 22 606
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 15
Здравейте, момичета. Да се разпиша и аз днес. Че пак ще ви изпусна Simple Smile Над, много се радвам за хубавите новини! Честито на новите мами! Да ви кажа, аз не повръщам, но вчера ми беше адски лошо и ми се спеше ужасно много. Щях да заспя на стола докато работя. Просто отвратително! Когато се върнах, навечерях се набързо и легнах и дрямах цяла вечер. Не можах да се вдигна от леглото.
Хайде, момичета. Желая ви хубав ден, че нямам време никакво!

# 721
  • Мнения: 13
 Laughing Мерси за кафенцето! Аз сутрин пия мляко с нескафе и хапвам по 2-3 обикновени бисквитки и се чувствам чудесно  Wink Пък и някъде четох, че млякото трябва да е включено в менюто на бременните.. въобще колко неща изчетох не е истина, а имам да пиша една курсова работа до неделя, но нещо не мога да се съсредоточа newsm78 ...

Рокличките в ларедут са готинки, чудя се дали и аз да не си поръчам нещо от там, но понеже съм с дебитна карта, мога да плащам само през PayPal - някой има ли идея дали сайта позволява?

Lady V - и аз чакам новата темичка с нетърпение! Благодаря ти много за ентусиазма и отделеното време - златна си ей   bouquet

Добре дошли на новите мамчета  Hug  Hug  Hug

Желая на всички много слънчев и забавен ден  bowuu

# 722
  • Варна
  • Мнения: 245
Димяни по принцип си права за акаунта  Crazy но не мисля, че много народ ще има мерак Wink Тъй като имам още малко време, ще ви изредя кой е вкаран в списъка и ако още някой иска преди да съм пуснала темата да свирка Wink

Pozitive, inna.8 ( на колко години си), stellty, Nad1_Nad1, mariya_d, Зеленоочка ( от кой град си), МАГА ( от кой град си),  ♥Димяни ♥, Alekssia, Klleo,  Milla Elaine,  Кристал ( от кой град си), barbaletka.

Останалите най-вероятно не са  дали термин или искат по късно да ги включим.

А дали не мога да я пусна преди да са станали 50, предполагам следобед ще сме на 49тата  Mr. Green че ми е свободно сега на работа, а ако стане вечерта, не знам от вкъщи какво ще е положението. Вечер съм убита като куче   Confused

Да ви се похваля днес много близка моя приятелка роди момиченце Нели 51 см, 3 450 кг. Да и е живо и здраво!

ОПА вече сме 49та  Crazy  Mr. Green следобед ще има нова темичка  Party

# 723
  • Мнения: 270
Момичета, аз да ви кажа честно нямам много мерак да купувам дрехи, специално за бременни. Тези в сайта са много сладки, но по българските магазини моделите са огромни, бабешки, общо взето 2-3 варианта и са наистина скъпи. Има и изключения, разбира се, но каквото съм видяла не ми  е харесало.

Аз мисля да процедирам по следния начин:

-за периода "февруари- май": купувам си  от същите дрешки и магазини, където и досега съм пазарувала, но с един-два номера по-големи. Така и след като родя, докато ми станат старите дрешки (ако ми станат някога изобщо), ще мога пак да си ги нося.

-за лятото- ехххх, тук вече има толкова варианти и то много по-евтини и красиви  от зимните дрехи за бременни. Аз лятото обожавам да нося рокли, а за коремчетата  има толкова сладки модели- с вдигнати талии, разкроени под бюста и всякакви други. Пак мисля да не ги купувам от специализирани магазини за бременни, ами от "нормалните" такива.


Мисля, че тъй като ще бременеем основно през топло време, ще имаме въможност да избираме и да си се гласим повече, отколкото ако бяхме зимни бременни.  4470



Лейди Ви, от София съм.  Wink


# 724
  • Мнения: 3
Здравейте! Аз ще бъда още една октомврийска мама. Термина ми е 15.

# 725
  • София
  • Мнения: 5 757
Иренас,добре дошла и лека бременност!
Дай повечко инфо за да те впишт в новата темичка на 1 ва стр Hug

Lady,то няма да има наистина мн желаещи но все пак Laughing

Зеленоочка,начина по който си избрала да си съчетавяш дрешките е прекрасен!
Аз с предната бременност бях така Party и сега горе долу но понеже имам няколко бременни дрехи,а и поръчах няколко ще нося и тях няма как Mr. Green

 
 

# 726
  • Русе
  • Мнения: 904
здравейте момичета нека да се впиша и аз в списъка ви
казвам се таня и съм от Русе ,термина ми е на 13 октомври и ми е първа бременност Grinning Grinning

# 727
  • Мнения: 3
Димяни, благодаря ти. Аз съм от Перник, на 41 г., когато родя ще бъда на 42. Имам син и дъщеря на 17 и 10. Много съм развълнувана от това, което ми се случва. В коя седмица се чуваше сърчицето, че съм забравила, нищо че съм майка ветеранка.

# 728
  • Мнения: 1 298
Добре дошли на новите момичета!

Ужасно безсъние снощи ме гони, гадене отново, направо съм изцеден лимон.
Дано малко се подобря, защото в събота заминаваме за Лондон и не ми се ще,
да изкарам времето там лежейки.
Тук има хубави дрешки за бременни, но аз с Мила не си купувах от тях.
Може би само няколко тениски и ленти за корем.

Lady V, аз съм от Бургас. Но живея в покрайнините на Хага.

# 729
  • София
  • Мнения: 5 757
иренас,7/8 г.с. е добре да се чуе сърчице Heart Eyes
Имаш голяма дъщеря супер и тя е мн щастлива сигурно Party ще помага и тя и синчето!

Ради,може да плаащаш с Paypal  Peace

# 730
  • Мнения: 3
Сина ми е по голям, през април ще направи 18, всички вкъщи са много щастливи, само аз съм съм малко объкана, все едно не се отнася за мене. Все още не ми е лошо, даже съм по трудоспособна от преди и за това ми е странно, свързвам бременността с неразположения , а при мен не е така.

# 731
  • Мнения: 472
Lady V аз да взема да си кажа на 22г. от София.Термин 3 окт. 2-ра бременност.


Сядам да ви чета  Hug

# 732
  • Мнения: 13
♥Димяни ♥  - мерси за инфото! Но като се позамислих, май идеята на  Зеленоочка  е доста по-добра  Wink Естествено всикчко ще е според зависи  Laughing

Lady V - моля и мен да ме впишеш, въпреки че едва утре ми е първия преглед..Според калулатора, термина ми е на 16.10., на 23 г. от София, първа бременност = щастлива бъдеща мама  Praynig + щастлив бъдещ татко + щастливи баби, дядовци, прабаби и дядовци и т.н  Mr. Green

Утре след прегледа непременно ще пиша да ви информирам как стоят нещата - всичко ли е както трябва  Praynig Имам усещане, че всичко е и ще бъде наред с  baby_neutral

иренас - добре дошла! няма по-хубаво нещо от това, което ти се случва  Heart Eyes

Целувкииии   bouquet

# 733
  • Варна
  • Мнения: 245
Аз ви чета и попълвам, чета и попълвам Simple Smile
Добре дошли на новите мами, лека и безпроблемна бременност  Hug
За дрехи не съм мислила още  Crazy
Миналата бременност напълнях нормално 12-13 кг, но пък стартирах от много килограми и после кърменето ме разката, там вдигнах много. Благодарение на чичко Дюкан свалих 22 кг и сега направо не ми се мисли какво следва, мисля, че вече имам 1-2 кг отгоре от началото на бременността  Confused Но все пак има едно надуване сега и се надявам, че като се пооправя в четвъртия да не съм вдигнала толкова много  Praynig

# 734
  • У дома
  • Мнения: 62
Ирена, добре дошла  Hug

Изобщо не желая да се тегля, на първия преглед бях 62 кг, с мъжо онзи ден аха-аха да купим кантар за вкъщи и се отказах, просто не ми се мисли.
Предната бременност тръгнах от 52 кг и качих 13, та после до 6 месец ги свалях и оттогава долу-горе поддържах около 55-58 кг, в тази граница, но последната година нещо се отпуснах, заседнах на това бюро и няма мърдане и като се видях 62 кг, направо ми призля, но нищо ще му мислим после.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт