Сняг се сипе на парцали, ОКТОМВРИйските мами ,4е са бременни са разбрали

  • 22 605
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 10
току що ходих до магазина за лимонада, че вече не се издьржа  Sick както някой беше писал по- горе, поне да повьрна, та белкем ми олекне.

до сега само вечер ми се драйфаше, ама от днес ново 20  Confused обаче няма да се дам. опитвам се да мисля положително и си казвам- струва си  Grinning

отзиви дали лимонадата помага ще дам утре, сега като че ми е по- добре, но не сьм сигурна дали е от нея.

# 691
  • София
  • Мнения: 13 230
Добре дошли на новите момичета!
Кристал,  Hug

Искам да ви кажа като взимате лимонади и др. газирани неща внимавайте да не са с подсладители. Много са вредни, а по време на бременност категорично не бива да се употребяват. Аз не съм виждала лимонада със захар, но може и да има.  Wink

Над, честито сърчице!

Кат88 стискам палци родителите ти да променят мнението си. Предполагам, че така ще се получи всъщност  Hug

# 692
  • Мнения: 10
сега погледнах етикета- подсладители има и то няколко  Confused но, ако ми помага ще пия по една чаша.

# 693
  • Мнения: 367
благодаря ви за посрещането момичета Simple Smile от пловдив съм на 21 години Wink студентка съм по право задочно и работя. Бебето не беше планирано,но съм много щастлива, както аз така и моят приятел и се надяваме всичко да мине нормално. За съжаление родителите ми не ме подкрепят и не споделят радостта ми, дори ме карат да абортирам Cry Надявам се някога да приемат избора ми и да ме подкрепят, тъй като ми е много болно;( Еми това е за сега от мене. Мача се да си сложа лентичка, но стигам само до направата й. Може ли да ми обясните ? Rolling Eyes

аз съм израснала без баща, но майка ми реагира доста остро когато забременях първия път. на следващата сутрин се събуди с 4 стресници явно настина я бях стреснала. после като се успокой беше много щастлива. понякога им идва като гръм от ясно небе и реагират първично.

аз все още не съм завършила, защото родих. това лято успях да изчистя 7 изпита. остана ми само 1 не се явих , защото малката беше болна , а уча чак във Варна. сега докато съм бременна се надявам да си го взема и да си защитя дипломната. то се е видяло, че магистратура няма да завърша, но поне бакалавъра да избутам

# 694
  • София
  • Мнения: 13 230
сега погледнах етикета- подсладители има и то няколко  Confused но, ако ми помага ще пия по една чаша.

Има и други газирани напитки, без подсладители,. Аз знам, че задължиха производителите да обявяват подсладителите заради бременните.

# 695
  • Мнения: 10
аз по принцип газирано не пия и не сьм в час. Vache я кажи кои са тези газирани напитки без подсладители?

# 696
  • София
  • Мнения: 13 230
аз по принцип газирано не пия и не сьм в час. Vache я кажи кои са тези газирани напитки без подсладители?
Разните на Кока Кола например са със захар, а не с аспартам  Wink Чети на етикетите. Аз от години не консумирам нищо с подсладители и съм научила да чета етикетите   Wink Газирано също рядо пия. Предолагам, че ако се вземе сода и капне лимонче вътре ефекта ще бъде като от лимонадата, че и по-добър.

За килограмите питахте. Аз съм 1+ от както разбрах. Но аз тръгвам с 10 кг над нормалното и харесваното от мен тегло. Останали са ми от предния път  Confused
Ама ето сега се наплюсках яко... вярно със салатки и зеленчуци и таратор, ама направо ми е тежко Confused

# 697
  • Бургас
  • Мнения: 181
Момичета, ами то содата /газираната вода / не е ли по - добре. Няма оцветители , подсладители. Би трябвало ефекта да е еднакъв.Другото е ,че няма  калории. Може и лимонче да се сложи за допълнително  освежаване . Сега като го написах и си го представих , чак ми се допи содичка с лимонче  Wink

# 698
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ооо аз това си и пийвам. както и обикновенна водичка с лед и лимонче. Страшно освежава. ПОнякога пия и ябълков сок смесен със сода  Peace
Преди малко обаче, след голямата шопска саладка му обърнах една безалкохолна биричка. Не е толкова вкусна като истинската, но добре изстудена става. Пък и се свиква с вкуса.

Допреди час обикаляхме моловете. ТОлкова сладки детски неща има, сега и за племенника, който се очаква да се роди в края на юни се оглеждам. Така ме засърбяха ръцетеееее, но ще поизчакам малко. Мъжо се наплющя там с хот дог, а аз понеже не ям такива неща, умрях от глад докато се приберем в къщи, да си направя салатката. А ми се беше прияла зелева, но на съвсем празен, вече свирещ от глад стомах, само колит щях да си докарам.

Отивам да приспядивото си чудо, че къщата няма да оцелее от нея и после ни чака филмов маратон с мъжо.

Лекааа   bouquet

# 699
  • Бургас
  • Мнения: 181
Ха , браво  bob4enka вярно за безалкохолна бира не бях се сетила. не че съм пияч, а бира изключително рядко ми се допива , но за идващото лято е идея

# 700
  • Мнения: 367
аз друго газирано освен лимонада не съм пробвала, защото колежката ми каза, че само това й помагало. даже и от содата и ставало лошо. след цял ден гадене не ми се мислеше за подсладители  Embarassed ще трябва да погледна лимонадата на кока кола. нали имаха и те такива продукти доколкото си спомням (лифт мисля, че им беше тази серия)

безалкохолната бира я пробвах с предната бременност. по отвратително нещо не бях кусвала. според мен няма нищо общо вкуса със бирата Sad а така и се радвах като чух че има. ако я бяха докарали на вкус щеше да ми е любимото питие  Simple Smile

аз ставам посред нощите и пускам поръчки от ларедут. има много хубава туника и рокля за бременни ако искате ще се опитам да поръчам. аз пуснах за мен и моята колежка. не всяка вечер ги има и всеки път различни размери. ще сложа снимка да видите как изглеждат. в албумчето

ПП роклята е 1 евро , а туниката 3 евро естествено с доставката се вдига цената, но пак е много по-евтино отколкото в нашите магазини


и това си харесах Simple Smile и не само поръчах си го пише , че е пижама, но според мен може да става и за разходка до магазина http://www.laredoute.fr/vente-pyjama-grossesse-et-allaitement.as … &numberpage=4

Последна редакция: вт, 16 фев 2010, 06:47 от veselina miteva

# 701
  • Мнения: 9 472
Добро утро бременлинки Grinning
Поднасям ви чаша топло кафенце http://www.fabfoodpix.com/images/full/fF002951.jpg
Как сте днес?Има ли мами с неразположения вече?
С първата бременност страшно много повръщах до 4-я месец,сега се надявам да си изкарам лека и спокойна бременност!
Хубав ден Hug

# 702
  • Мнения: 9 472
Много сте поспаливи,ей!Кафето изтина Laughing

# 703
  • Мнения: 109
мерси за кафенцето, макар че не мога да го пия вече, а беше нещото,което ме караше да стана от леглото,но за сметка на това сега колата ми се ослажда,както никога Grinning.

# 704
  • Мнения: 9 472
kat88,да не би да ти се гади?
Аз пия по една голяма чаша с кафе! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт