Клуб Бургаски Ветренски Мами

  • 21 821
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 863
Ама много сте смели да излизате с малките в това време,че и да се имунизирате newsm78.Ние днес трябваше да сме на консултация,но аз реших да поизчакаме лекото омекване на времето от вдругиден.

Честита дъщеричка и на мама кенди smile3525

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 4 534
Честити рожби на двете мамчета, да са им живи и здрави  bouquet

# 707
  • Несебър
  • Мнения: 14
Честито бебче Мирела на мама Кенди.Да сте живи и здрави  bouquet

# 708
  • Мнения: 32
Честити бебчета и на двете мами.Да са им живи и здрави  и много да ги радват!  bouquet Sensation ,да, при д-р Константинова е записана малката.

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 420
Oпаааа още едно девойче, за мъжката бригада Joy Да е жива и здрава Мирела, а на мама  - бързо възстановяване  bouquet

# 710
  • у дома
  • Мнения: 967
Направо съм бясна, момичета!  #Cussing out Еми, аман от тези авентски шишета, то не са течове, не е чудо! За не знам кой път си преобличам детето, след като е затворено шишето и просто пуска! И в Девата беше така, момичетата се червят и се оправдават от високите Т на които стерилизират истината е, че Авентските шишета са тъпи и пускат! Нямам друга работа - изкъпан, нахранен и готов за сън, аз го оливам от горе до долу! Да дойде сега производителя да ми го преспи, а  Crossing Arms  #2gunfire Това е, излях си мъката! 

# 711
  • Мнения: 723
Направо съм бясна, момичета!  #Cussing out Еми, аман от тези авентски шишета, то не са течове, не е чудо! За не знам кой път си преобличам детето, след като е затворено шишето и просто пуска! И в Девата беше така, момичетата се червят и се оправдават от високите Т на които стерилизират истината е, че Авентските шишета са тъпи и пускат! Нямам друга работа - изкъпан, нахранен и готов за сън, аз го оливам от горе до долу! Да дойде сега производителя да ми го преспи, а  Crossing Arms  #2gunfire Това е, излях си мъката!  
Аз не съм разливала,ама като го разклащам що капки хвърля......правя пътечка като на Хензел и Гретел Grinning,
иначе съм доволна.....ама аз всъщност други не съм ползвала-подариха ми такъв стерилизатор ......и така -закупих и шишета,
днес си купих слинг на Премакс  и помпа на Нук-с това лошо време,дето не ми позволява да си отскачам до морската ....само се шляя около нас и пазаря Grinning,
имам си количка за породени на Фил енд Тедс,пристигнаха ми и аксесоарите за нея,днес ще поръчвам кошара и матрак...... Flutterмани,мани,мъжът ми един месец е в Англияи пазари дрехи за Васко и София,аз пък тук за бебе и мен,
купих си и нещица от Руканор-а, сега ми са малки....амЪ нали ще отслабна Rolling Eyes,
Мимето се оплака,аз пък се похвалих,айде да идва тоя март месец,че.......пу-такава зима не си спомням
Лека вечер момичета
А И ДА ПОПИТАМ,в новия имунизационен календар гледам ,че включват и Превенар-а ,верно ли е това Rolling Eyes,тя ваксината е 150 лева,много щедра тая здравна каса Rolling Eyes

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 3 082
Ехааа, ура за девойките днес!!!  Tada
Да е жива и здрава малката Мирела, а на мама бързо възстановяване!   bouquet

Нас ни го сложиха преди обяд Пентаксима. За сега спи та да видим как ще сме.

за Емпреса понеже чакам няколко неща се чухме с момичетата и казаха от следващия или по следващия курс направо в офиса в Бургас да си ги прибираме Party
А знае ли се къде ще им е офиса?
и аз тръпна в очакване на отварянето на тоз офис, че една кошница стои пълна и чака да я потвърдя! Simple Smile
Кой я даде тази информация. Аз Поли като я питах наскоро нищо не знаеше.  newsm78

Проста Мария, и аз съм като теб! Мисля същото нещо- че трябва да се гради имунитет и затова вече изобщо не стерилизирам. За гладенето- гладя не защото е нещо по-хигиенично ли не знам и аз какво, а заради външния вид. И изобщо отново подчертавам не ми е любимо занимание. Всъщност аз нямам любимо къщно занимание, освен готвенето, но мразя да ми е мръсно. В тази връзка, благодаря на всички момичета, които ми писахте на лични! Ей, как не се сетих по-рано да ви питам бе, хем знам каква сила е форума. В тва Сарафово не мога и не мога да намеря читав човек и това е. Преди си имах една жена- Жането, е уникална беше, казвам ви! Направо като майка я обичах. Невероятна домакиня, едвам я отучих да не глади чорапите на Петър!  Shocked За съжаление рядко се срещат в днешно време такива чистници. Онзи ден идва една, разбрала, че търся жена и звъни на вратата. Отварям, представя се за какво идва и аз  с детето й казвам- елате да ви покажа за какво търся жена. А тя- не бързай бе, дай да седнем първо. Какво ще сядам бе! Аз да не те викам за раздумка. Че си нямам друга работа. И първото нещо беше да започне да ми се оплаква как ходела да чисти в друго семейство и как не били доволни от нея и как се радвала, че съм млада и нямало да има проблеми с мен щом съм млада, видиш ли.  Tired

За авентските шишета:
И на мен в Девата ми се случи веднъж да олея Боб. У нас хвърлих също едно шише онзи ден. С другите нямам проблем.

# 713
  • Мнения: 188
Айде добре дошла на бял свят и на Мирела. Честито на мама Кенди   bouquet и бързо възстановяване

# 714
  • Бургас
  • Мнения: 822
Направо съм бясна, момичета!  #Cussing out Еми, аман от тези авентски шишета, то не са течове, не е чудо! За не знам кой път си преобличам детето, след като е затворено шишето и просто пуска! И в Девата беше така, момичетата се червят и се оправдават от високите Т на които стерилизират истината е, че Авентските шишета са тъпи и пускат! Нямам друга работа - изкъпан, нахранен и готов за сън, аз го оливам от горе до долу! Да дойде сега производителя да ми го преспи, а  Crossing Arms  #2gunfire Това е, излях си мъката! 

Да бееееее ..... много ме е яд. Аз не че ги ползвам много, ама като се мъчех да давам вода много капеше Sad . Преди 4 години не бяха така #2gunfire

# 715
  • Мнения: 863
Хм,аз имам 3-4 авентски шишета,ама не ми текат newsm78.При разклащане да да разтворя Ам-да,пръскат,ама аз някъде бях прочела,че е заради клапата против колики.Пишеше да не се стягат ного капачките,че да може да влиза въздух.Та логично е щом от там влиза въздух,да тече Simple Smile.Обаче с кърмата ,която естествено не клатя така енергично,нищо не ми тече.

# 716
  • Бургас
  • Мнения: 3 082
mia71 , радвай се, не ти се е паднало ни едно дефектно!
Аз и с Краска преди почти 4 години имах едно проблемно.
Ще го преживея и това. Другите марки шишета не са ми удобни.  Tired

# 717
  • Бургас
  • Мнения: 420
Ахой! За Авентките не ми говорете! Аз съм си предубена към тях ( отрицателно ми е мнението). Аз съм на Чико и съм супер доволна Peace Когато пазарувах, че колебаех м/у Чико и Ник, но в крайна сметка си заложих на Чико и не съжалявам Peace
ЛаДиДа, браво, че си намерила човек. Ох и аз се замислям вече за една помощничка...ама някак не мога да пусна чужд човек дома.... де да знам, много съм мнителна...смятай к'ъв дзвер ще бъда като свекърва Joy

# 718
  • Несебър
  • Мнения: 14
на мен ми донесаха от Англия Tommee tippee много съм доволна.Пробвайте мисля, че  са около 9 лири

# 719
  • Мнения: 723

ЛаДиДа, браво, че си намерила човек. Ох и аз се замислям вече за една помощничка...ама някак не мога да пусна чужд човек дома.... де да знам, много съм мнителна...смятай к'ъв дзвер ще бъда като свекърва Joy
Аз за в къщи по-съм склонна да пусна човек,ама от толкова време ми се ще да взема жена да гледа София за 2-3 часа ,а така ми е притеснено Embarassed,
Васко го пуснах на Монтесори градина и сега се замислям дали София да не я давам в детската група за няколко часа,много се уморявам вече,а с 3-и деца как ще я сколасам.......,но чужд човек да ми гледа детето -много ми е странно как ще се пречупя да го направя, а трябва да се реша на това-иначе ...... #Crazy
ей мама 89 не надничай,пиши как си

Общи условия

Активация на акаунт