Следи от кръв в изпражненията не дете

  • 1 886
  • 5
  •   1
Отговори
  • вкъщи
  • Мнения: 2 459
Здравейте!
Синът ми е на 2г и 6 месеца.Ве4е 2 пъти ,през ден в изпражненията му забелязвам следи от кръв,по края ,така да с е изразя,като охлузено стои,а не в самото ако.Не го боли корема,като консистенция си е нормално.Въпрос а ми е .слу4вало ли ви се е?Каква беше при4ината?
Естествено,4е ще го заведа при ли4ния му лекар,но ще из4акам да вид я и утре как ще се изходи.
Правих му профилакти4ни изследвания мин седмица,вси4ко е нормално,мн леко повишени левкоцити има-10,9 при норма 10,5.

Последна редакция: ср, 13 яну 2010, 11:55 от лелка

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Случвало се е при дъщеря ми, че даже и по-обилно кървене (бях си изкарала акъла). Не е имало проблем, просто е забавяла изхождането и е ставала леко по-твърда консистенцията.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 037
Случвало се е и с моята дъщеря. Кървенето беше доста и я приеха в болница. Оказаха се гъбчи в дебелото черво от употребата на антибиотици.

# 3
  • Мнения: 6 713
И на моето дете се е случвало, но само когато акото е твърдо. Rolling Eyes Трябва да питам другия път педиатъра за някакви изследвания евентуално.

# 4
  • София
  • Мнения: 426
и на моето дете се случва почти всеки път ,но тя често страда от запек и лекарката ми каза че е от това

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 5 732
При Иван имаше следи когато е много твърдо. Той казва "трудно ако". И когато е бил болен, но с Т и болки в корема.

Общи условия

Активация на акаунт