Юлски бебета - тема 22

  • 21 347
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 493
Айде и аз да не остана по-назад,нещо май всички бързаме  Laughing

# 16
  • Русе
  • Мнения: 57
Запис и от мен  Hug

Честити месечинки и половин годинки на бебоците!!!  bouquet

Мама Диди спомена няколко пъти за колана и за 60-70 талия ,та реших да се премеря и ехаааааааааааа 62см
но нямам нужда от колана

Моето цицоманче и днес си хапна 3-4 лъжички и си поиска гърдата.

# 17
  • Мнения: 1 208

Мама Диди спомена няколко пъти за колана и за 60-70 талия ,та реших да се премеря и ехаааааааааааа 62см
но нямам нужда от колана



62см. талия  #Crazy - браво на теб - с почти такава талия /59см./ бях преди 10г.  Laughing И аз се чудя защо са направили колан за такава талия- то който има надали ще му трябва колан Thinking[/b]

# 18
  • Мнения: 1 089
Я кажете колко пъти и по колко спят вашите бебоци? Моника днес е спала 2 пъти, единият 30мин., вторият - 15мин. #Crazy

# 19
  • Мнения: 914
Честити месечинки на Стейси, Изабел, Мишо, Дария,Божидар, Анна, Дея, както и на моята Моника Heart Eyes А и на Кати, този път няма да я забравя Simple Smile
Половин година, леле как  мина...
Айде, тия дни ако ме няма - в ла редут съм Joy

# 20
  • Кърджали
  • Мнения: 10 329
Тан, радвай се и на това.   Mr. Green Кати днес е спала само веднъж засега - поне беше 1 час.
Вчера май беше спала два пъти - по половин час. Към 5 пак щеше да заспи, ама баща и се прибра и дребничка забрави, че и се спи... Та горе - долу е така - спи най - много по три пъти по половин час. Това и е максимума и тогава даже трябва да съм доволна, че е спала.
пак се размрънка... Отивам да я укротявам

# 21
  • Мнения: 1 089
Я да си преместя поздрава от старата тема в новата, да не остане непоздравене месечинка, че то половин юбилея, не е за пропускане Mr. Green

Честити месечинки на Дариян на nellyr, Михаил на SafoИзабел на Emily, адашката Моника на инкс, Стейси на maimun77, Божидар на soleii, Анна на ili4ka, Дея на barbaron!

# 22
  • Мнения: 256
Честити месечинки на всички бебенца родени на 6!
Честито и на всички именници!
Цветен прашец,ставаше въпрос за обикновените супи,т.е същите които сте дали ти и Тани.Ние започнахме от днес с попарата от сирене.Много странна физиономийка направи отначало,а после така му хареса.
Сиси  Hug
Мамо Диди,я кажи бързо ли се влиза във форма с тях.Аз все се каня да започна,ама нещо все си намирам оправдание за друг път!А не мога да се гледам така като дроб.Почти от самото начало съм със старите си 50 кг,но иска малко стягане!
Тан, и ние сме така!С хронометър мога да отсичам 15 минути!Много рядко се случва да спи повече.

# 23
  • Мнения: 1 208
Тан, днес например Катя спа три пъти по 2ч. всеки път.- то през целия ден спи  Mr. Green - ама и не само днес - по принцип си е така
Дзимби - няма да стане веднага - аз ги правя от месец и половина всеки ден и съм свалила 1см. от талията си  Sad Mr. Green трябва постоянство както каза Джиджи  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 15
Дзимби и аз имах предвид, че по-голяма част от обикновенните супи (ако под това разбираш от бурканчета) са неподходящи за нас все още, аз съм намерила само един вид който мога да давам на този етап. А вие като ядете попара със сирене сигурно ще можете да ядете и повечето от тези супи щом сте въвели млечните протеини (не е ли малко раничко за тях?), поне тези които съдържат масло, сметана и млечни продукти.

# 25
  • Мнения: 14
 Peace само записче да ви следя !
честити месечинки на всички !

# 26
  • Мнения: 1 089
Тан, днес например Катя спа три пъти по 2ч. всеки път.- то през целия ден спи  Mr. Green - ама и не само днес - по принцип си е така
Ти може да не отговаряш smile3534 Твоето го знаем - бебе мечта си е Катето, спи, яде, не реве, кротко и тихо е..., ако искаш лятото като дойдете може да си менкаме за малко  Mr. Green

# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
tan, Сияна спи 3 пъти за не повече от половин час.
Не, че е за хвалене, ама днес пак паднахме, поне беше от спалнята, че баща и един ден от масата я изпусна  Shocked

# 28
  • София
  • Мнения: 583
Привет и от нас!
Честита месечнки на всички бебоци! Hug
Честит имен ден на именниците (ако имаме такива!  bouquet
Джил, благодаря за темичката! Hug
Тан, моята мома от повече от месец изобщо не иска да спи през деня. Спи максимум 2 пъти по не повече от половин час, а има дни в които изобщо не спи денем.  #Crazy
Мамбина Hug
Линет, тази вечер ще ми донесат уреда за готвене на пара и ако не стане много късно веднага ще го пробвам и ще пиша. Ако, ли не утре ще дам отзиви! Още веднъж благодаря, че сподели с нас за него! Hug
Хайде малчо пак ме вика!
По-късно ще се включа! Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 256
Цветен прашец,под обикновени имам предвид бульонче с нещо си вътре.Не от готовите!За попарата -от днес я започнахме и не е рано.Обикновена попара със сухар,обезсолено сирене и шипков чай!

Общи условия

Активация на акаунт