Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 575
steli-ssd , честита ти нова работа. Дано е спокойна и удовлетворяваща за теб. А за Додо не се протеснявай, мисля , че сега децата са доста адаптивни. Желая късмет на цялото семейство, и скоро облаците да се разсеят.

Днес имаме 7 годишнина от сватбата. Един от най-хубавите периоди в моя живот.  1dating

# 706
  • Мнения: 529
Базел, честита годишнина! Още много по 7 години да празнувате! Много щастие ви желая и занапред!
 Кажи после как отпразнувахте годишнината, нали съвсем скоро имаме кръгла, а още не съм решила къде и как!
 Стели, честита нова работа, за Додо не се притеснявай. Аз съм многодетна майка тия дни и си имам момиченце на 1 годинка. Когато сутрин брат ми я доведе, плаче малко но бързо й минава. Наобяд като донесе храната пак си поплаква малко, въпреки че не й се показва, но тя усеща. Добре че баща ми извежда  момчетата. Евала на многодетните майки.
 Диман, как си? Хаха и моите 100 пъти питаха дали сме стигнали. За 1-ви път карах 500км от- до и ме заболя главата, врата. По този повод браво на мама Меги, не съм я виждала, но предполагам е страхотен шофьор.
 Ирини, супер ваканция си изкарала!
 Venush, много добри идеи!
 Марлелка, програмата е супер!
 Алина, пиши по-често! Много сладки дечица!
 Ави, много поздрави на южното море от северното! Кой още е там?! Ние имаме вече няколко бани. Миш има хубав тен, аз хващам по-трудно, но пък врата ми се обели след разходка до Ботаническата градина в Балчик.
 Хайде весело лято на всички и пишете по-често!
 
  

Последна редакция: ср, 07 юли 2010, 23:11 от Amaretka

# 707
  • Мнения: 109
Привет, момичета!

Вени, благодаря ти още веднъж!  Hug

Ирини, прекрасна почивка, няма какво повече да добавя. Simple Smile

bazel, честита годишнина! Пожелавам ви още дълги години щастие!  Hug
Плувки на ръчичките ли имаш предвид? Аз мислех пояс да купувам за Мими, но се размислих. 

steli, честита нова работа и дано тази е спокойна и без напрежение! И стискам палци всико да е наред, сигурна съм, че ще е!  Hug Ще се опитам да се организирам за среща, но след 20 юли.

Амаретке, плицикайте се, плицикайте! Simple Smile

Ние сме ок, чакам с нетърпение следващата седмица - море на нашето Черноморие. Днес се престраших да си купя бански, че и бикини.  Crazy Мими ходи до обед на градина, че са сборни групи, правят частични ремонти на сградата и са около 40 и отгоре деца в стая. Помолиха който има възможност да си взима детето, че спят по две на легло. Забавата така или иначе е сутрин. В неделя водих Мими на цирк, "Балкански" гостува в Стара Загора, Мимата към края ме пита кога ще свърши, май не й хареса много. Спряхме с логопеда, но у дома се упражняваме, не много успешно, но пък има резултати, което е по-важно.

Прекрасни летни емоции ви желая!  Grinning



# 708
  • Мнения: 10
Хай момичета  Hug

Уффф добрах се и аз  Whistling да драсна, поизчетох набързичко, ама и вие не сте писали многхо докато ме е нямало  newsm78

Ирини почивката ти звучи страхотно ... оххх само как си мечтая и копнея за едно такова местенце, само с любимия (а може и без него, някой трябва да помага за децата  Blush )  само и само да поотдъхна и аз да намеря себе си  ooooh!

Марлиелита ти си като "летящия холандец"  пък и Мими на градина ... как така бързо се адаптира към живота в Бг пък и градина ... браво на детенце  Wink  Приатно и весело море  Hug

Амаретка ... това с многодетните майки ... абе не е лесна работа, успех с малката Simple Smile

Базел честито на патерици и дълъг и много щастлив съвместен живот, мнооого да се обичкате  Hug

Стели това с детската  ... лоша работа, успех и в новата работа  Peace

Поздрави и целувки и за всички останали дето явно са щукнали по морета и балкани  Party

Ние сме .... откъде да започна и аз незнам ... минахме през едно ужасно, дълго и изтощително боледуване, въпреки това се замъкнах до морето и там с две болни деца ми се разказа играта, ама педи ми викаше да ходим там било по-добре за децата  ooooh! То не бяха кашлици, температури, болни уши и ... прочие а и сополяци на рояци  Rolling Eyes  И аз и мъж ми и ние  Crazy тааа  сега на море не ми се ходи, не и с децата съвсем ако успея да се измъкна за един уикенд сама с някоя приятелка ... това да ! Мъж ми като компенсация за неговата липса заради странство и след тим билдинг на морето ми обеща да гледа децата и аз да си отдъхна ... та да видим, дано не се отметне, докато се организирам  Crossing Arms

Иначе Криста е уникален сладур, неуморна палавница, вече вършее с проходилката и каквото добара го тряска със засилка в земята  hahaha голям разбойник и тя се заформя, има си вече и зъб, а ако съдим по мрънкота и стресливостта и и втория е на път!

Кака Софи е любимка на беба, но не и беба на кака Софи, на моменти ревността се завръща с силата на цунами и не минаваме без скандали, ревове, тръшкане и прочие, а и биберон налапва от време на време и иска пак да е бебе милата! Аз се и обеснявам колко по-интересен, забавен и хубав е живота на едно детенце на нейната възраст, но ...  Сега две седмици нямаме занималня и аз съм с двете нон стоп  Crazy на всичкото отгоре ми се отвори работа и се опитвам да го съчетая с детегледането ... на моменти леко не чувствам земята под краката си ....

Е хайде да не прекалявам с писане, че няма кой да чете тези дълги постинги  Wink хайде весело и малко по-топло лято  Hug

# 709
  • Мнения: 481
ехоооо

затишие... почивате си, ааа  Laughing
а аз на трастиката Twisted Evil

Морето ни мина, беше много хубаво...

Сега пък подготвяме РД на Ичи-то, който пък е болничък... дано се оправи бързичко

 Heart Eyes

# 710
  • Мнения: 731
Здравейте, момичета!

Ние се забравихме на "Морско", както казва Дани. Сега съм в София за 2-3 дни по задачи. После пак.

Поздравявам ви най-сърдечно и имам честта да пощъркелувам. Нашата Диман е родила вчера момченце - Ангел - 5 250 гр! Да им е живо и здраво и да са много щастливи всички!

# 711
  • Мнения: 481
Поздравявам ви най-сърдечно и имам честта да пощъркелувам. Нашата Диман е родила вчера момченце - Ангел - 5 250 гр! Да им е живо и здраво и да са много щастливи всички!
лелеее, Героиня! Да им е жив и здрав   bouquet

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 959
Страхотна новина   bouquet
Пожелавам на Ангел много усмивки, здраве и яко папкане  Heart Eyes
Браво на нея, и двете бебета отгледани си ги роди  Joy

# 713
  • Мнения: 514
Честито на Diman,да е жив и здрав "малкия" мъж и много да я радва!
Ние сме добре,общо взето се стягаме за почивки,че вече нямам търпение!
Рени,не си само ти тук и аз ви чета,ама всички други са по почивки,така и трябва ,де,няма лошо!На всички пожелавам приятно лято и на есен с песен,всички тук. HugЧакаме снимки и нови срещички. Sunglasses

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Честита рожба на Диман!!! Прекрасно голямо бебе -браво на нея! Да са живи и здрави! Hug
И аз съм тук,но си принавам че съм толкова зомбирана,че въобще не съм добра компания!
Весело лято на плажуващите!!! Нашите почивки започват август живот и здраве!

# 715
  • Sofia
  • Мнения: 1 798
Честито на Диман! Да сте живи и здрави!
И аз съм тук, ама ми е лятно и никак не ми се пише... Всъщност от днес вече съм в отпуска Heart Eyes

# 716
  • Мнения: 366
Да е жив и здрав юнака и мама наистина добре се постарала Диман... браво на Ангелчо - от малък е голям мъж!
Ние сме добре, Лаци вече месец е при баба на Ахтопол , но ние всяка седмица ходим да го виждаме .. днес ще минем през една свабтва в Банско и от там айде моренце... малко ще понавъртим километри днес, но с това не бих ви удивила...
Чета ви... то не че сте много активни, но това означава , че реалния живот е пълноценен ... щасливи летни дни ви желая и до скоро милички...

# 717
  • Мнения: 57
Солени приветки и от мен!
Да честитя на Диман големия А/ангел Simple Smile жив и здрав,спокоен и много спящ хаха
Да се похваля,че и аз топнах пупа в морето Simple Smile Оказа се,че продавали бански за бели китове и се уредих  Mr. Green Е, определно много внимавах, а Мия бе поета от тати,чичо и едно приятелче..
С много къпане и плаж няма да се хваля, но за сметка на това на морските дарове не им се размина   chef
Да се похваля - даже бях кума на тайна сватба;)
Много добри наши приятелчета направиха кръщене на сина си и изненадващо за вся рода подписаха на мястото на таржеството..Толкова щастливи хлипащи роднини на едно място не бях виждала хаха.Много е готино да си велик конспиратор  Wink
И това е общо взето при мен - в очакване както се казва..Пупа расте,бебо тренира бокс, аз ходя като пате Wink
Мия навлиза в поредния анти период..ще го бориме..Днес е на градина - не помня кога ходи за последно,но, егоистично или не, така поне не я мисля денем - храни,забавления..а и с тия жеги излизаме ограничено и е малка лудница...
И аз като Весана намирам време да попрочета, но някак все не ми се пише особено..Но следя новините моля моля  Simple Smile
На Стели много успех на новото място, но за какво зомбиране говориш? Я го давай по-леко.
Ирини, с твоите пътувания ме караш да мечтая..Аз нали бях планирала милион и едно за това лято..А сега плана ми е сведен до събитие септември  Crazy
На Ави и Меги завиждам за разкоша да са морски толкова дълго..Мегинка,искам и аз баба на Ахтопол,виж там нещо Whistling
Рени,поздрави за голямото ти момче!Аз нали съм по датите,а сега с жегата и бремеността от мен бълва памет и интелект Tired
Добре че е Ева 78 да ме зарежда позитивно и да ме убеждава,че има оправия и с две деца - като я чета и си мисля,че няма да го връщам второто  Mr. Green
Накратко момичета - прекрасно лято на всички,почивайте и се веселете на макс за да имате какво да напишете скоро,че играта на мълчанка във форума не е много яка..особено за дебеланки без много разнообразни дейности за момента  Twisted Evil
Целувки и поздрави от нас

# 718
  • София
  • Мнения: 119
Момичета, благодаря ви за поздравленията. От събота сме си вкъщи с новия човек. От ден на ден се влюбвам все повече в малкия мъж и усещам как Мария отива на заден план. Става ми мъчно за порастналата ми дъщеричка, на която още по време на бремеността не успявах да й отделям достатъчно внимание. Втората бременост ми се видя много по-трудна. Самото раждане (секцио) беше прекрасно, отидох щастлива на операционната маса. Трудното дойде на следващия ден с раздвижването. Със всеки изминал ден съм все по-добре. Сега съм много по-уверена в отглеждането на бебето, не се взирам в детайли, и се надявам да се отдам безметежно на щастието.
 
Bonne_esperance, пожелавам ти прекрасен резултат през септември!
Прекрасно лято на всички!

# 719
  • Sofia
  • Мнения: 1 798
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НАШАТА МИЛА ПРИЯТЕЛКА АВИ  bouquet
Много здраве, късмет, послушни деца и безброй щастливи мигове й желая Hug


X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт