Здраве ,щастие, късмет ,юлче нека винаги да са с теб!

  • 26 866
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Здравейте Hug

Искам да ви пожелая весело посрещане на Новата година.Бъдете живи и здрави вие,и семействата ми.Бъдете добри и се обичайте,помагайте на хората до себе си. Hug Hug Hug

Любов е да помогнеш.
Любов е да дадеш:
на гладния - надежда,
на сития - копнеж,

на силния - неволя,
на слабия - кураж ,
на веселия - милост,
на тъжния - мираж,

на скромния - посока,
на алчния - сърце,
на имащия - радост,
на можещия - цел,

на гордия - утеха,
на плахия - мечта,
на властника - боязън,
на роба - доброта…

ЛЮБОВ е да раздаваш
душата си без жал
и мигом да забравяш
кому, какво си дал......

Господ да е с вас през новата година,и злото да не ви застига Praynig Praynig Praynig

# 31
  • Мнения: 1 866
Весели празници на всички! Желая ви много, много здраве, защото без него никой не може, а като сме здрави, всичко останало можем да постигнем сами. Пожелавам ви също и късмет, понякога не е излишен. Целувки на всички и много усмивки!

Жоржи, миличка, една голяма прегръдка! Hug Иска ми се да те успокоя, но знам, че е невъзможно. Желая ти само вълни от хубави емоции от тук нататък. Анестезиоложката е др Добрева (освен ако няма някоя друга, но мисля, че за нея говориш - много внимателна).

# 32
  • Мнения: 867
Мили приятелки Честита коледа и весело посрещане на новата година!!!!Искам да ви пожелая 2010 да донесе на всички вас здраве и късмет! Да се осъществят начинанията ви и нека да е малко по спокойна и по-успешна! Дано и кризата премине най-накрая!!!!!

Мило Мименце, изтръпнах само като видях последните постове, не съм чела назад, и не знам какво се е случило Cry Силно те прегръщам, знам че каквото и да напиша нито ще те успокоя, нито ще ти стане по-добре... Искрено съжалявам, дано Бог да е с теб!

Аз не съм писала отдавна, не ми се щеше защото ми беше  тежко последните месеци. Баща ми почина.Майка сега е сама и много ми е мъчно за нея. Тя е тук сега и поне празниците изкарахме заедно. Щяхме да ходим на Боровец, но го отменихме, на фона на обстоятелствата, и на банкерския не отидох.Но това са глупости естествено.А сега няма смисъл да ви натоварвам с отрицателни емоции.

Прегръщам ви всички силно и желая само хубави моменти и усмивки в новогодишната нощ!

Наде ей сега ще сложа и Лорита, но не мога да вляза в албумчето, паролата ли бъркам newsm78. Ако искаш напиши ми я на лични, да не би да съм забравила.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Синео4е....Моите съболезнования Cry Flowers Rose Flowers Rose

# 34
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 092
Синеочка, и при вас е имало тежки моменти Confused Съжалявам за татко ти и дано майка ти стъпи скоро на крака Praynig
Но ... се ла ви. Едни се раждат , други умират. Важното е ние, живите да намираме сили бързо да се справяме с мъката - тя няма да върне времето назад. И да гледаме към бъдещето. И да се борим, борим. За онези малки, хубави моменти, които ни карат да забравим всичко лошо.
Именно повече такива ви пожелавам през Новата Година! Heart Eyes

# 35
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Синеочка, сьжалявам за загубата ти Sad
Жоржи, звучиш по-добре, дано наистина да е така Hug Hug

Нан, честита кола, безаварийно пьтуване с нея и много да и се радвате Wink Hug
Иси, кьк е зьбчо Rolling Eyes
За свекитата и аз мисля, че трябва и двете страни да се сьобразяват и да се стараят да сьжителстват добре Peace Не може само един да прави компромиси Naughty
Мен не ми се празнува, и двамата с Алекс сме зверски настинали Confused

# 36
  • Мнения: 314
Влизам само да ви пожелая весело посрещане на НГ и нека тази година бъде по-добра за всички от отминалата Hug Hug Hug Hug
Ние пак отиваме при свеки Wink

# 37
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Момичета, кажете нещо за кашлица  Praynig Алекс пие проспан сироп вече няколко дни, но днес  цял следобяд има задушаваща кашлица, а преди беше влажна и с храчки.  Confused

# 38
  • Мнения: 1 240
Мили момичета, желая ви весело посрещане на новата година! Нека лошите моменти останат в старата, а през 2010 да се радваме на здрави деца, любвеобилни мъже, а самите ние да бъдем по-добри майки и съпруги! Обичам ви!  Hug

Синеочка,  Hug

# 39
  • Мнения: 2 484
Диди виж тук http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?f=8&t=3097 Може да му дадеш лъжичка боров мед,ако имате,облекчава,чай топъл също Hug Hug

МОМИЧЕТА И ОТ МЕН ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА 2010 ГОДИНА,ДА НИ ДОНЕСЕ САМО ЗДРАВЕ И РАДОСТИ Praynig

Ние ще посрещаме с мъжа ми за 10 път заедно нова годнина,първия път беше милениума като посрещахме,беше много весело ,в един сняг бутахме една кола, сняг до колене,падаха дървета и жици, бяхме млади ееех,сега  в къщи с детето няма начин,само да сме здрави и това  е!!!

Ами хайде до догодина  Hug Heart Eyes Hug

# 40
  • Мнения: 708
Честита Нова Година !
Щастие, любов и късмет
нека следват ви навред
и виетлемската звезда
нека ви засипе с чудеса,
с радост, здраве и пари,
 нека Господ ви дари!

# 41
  • Мнения: 590
Честита нова година! Пожелавам на всички много здраве, щастие, любов и късмет! И само хубави моменти през новата година.

Последна редакция: пт, 01 яну 2010, 22:10 от mgizdova

# 42
  • Мнения: 2 484
Сурва, весела година,
златен клас на нива,
червена ябълка в градина,
пълна къща със коприна!
Да си жив и здрав догодина,
догодина, до амина!


Честита нова година Hug

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 040

Нека Новата 2010 година влезе в дома ни с надежда, радост и любов, да ни избави от тревогите, болестите, грижите и дори от най-малките неприятности. Да ни донесе радостни грижи и работа за душата! Да се смеят децата ни и слънцето да огрява винаги лицата ни. И да ни дари с голямо щастие и здраве. С цялата си душа желая светла и хубава година!


Синеоче,Жоржи Hug.Само мога да си представям как се чувствате.Дано бързо превъзмогнете загубата.

# 44
  • Мнения: 8
Честита нова година! Успех във всичко, което умеем, късмет във всичко,
което не зависи от нас и сбъдване на всичко за което мечтаем!


Диди - на нас много ни помага чая от орехи -2-3 ореха, счукани и варени с черупките в 400 г вода. Сваля се от котлона, добавят се 1 чаена лъж. босилек и 1 чаена лъж. индрише. Още 10 минути запарка. Подслажда се с небет шекер.

Общи условия

Активация на акаунт