Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 981
Добро утро  Hug

Снощи бяхме с милото до 12 на кино,гледахме Аватар и още снощи исках да ви пиша да го гледате обезателноуче е невероятен филм и влизам тук първо чета и като прочетох за сестрата на Деси и ми стана много гадно и реших да не пиша толкова глупави неща на фона на тва...
Деси и от мен имаш морална подкрепа  Hug дано всичко се оправи  Praynig

Аз тази сутрин поскпах до 8,успах цяла нощ на дивана,милото спа с бебо,за да може малко да поодпочина,че по цяла нощ като ставам нощем е ужасно,та Ники не знам в колко е станал,защото са си стояли в спалнята да не ме будят и в 8 милото го донесе да го храня,а той отиде да си доспива Simple Smile

# 706
  • Мнения: 89
Деси,защо не я взимат сестра ти в болница за операция на дисковата херния ?! Подобрило ли се е състоянието й? Как е успяла да стане,че и детето да вземе...Не може ли ти или майка ти да изпратите нотариално заверено съгласие за постъпване в болница? Мисля си,обаче, че ако е неподвижна няма да я вземат в психиатрия,а вероятно в някоя хирургия заради хернията,а там може да я консултира психиатър...А в това състояние едва ли може на този етап да пътува за БГ.Ти си й сестра,но как си представяш да се грижиш сама за две бебета и за нея в същото време? Мъжът й няма ли някакви идеи?! Ти не си "глава" на тяхното семейство...

# 707
  • Sofia
  • Мнения: 2 500
Деси,  Hug Hug Hug Много се надявам, че ще се вразуми сестра ти и ще предприеме нещо за себе си! (макар и това нещо да е да ти даде детето за известно време...) Може би, ако отидеш при нея и поговорите (без да водиш Ивко), ще се кротне и ще се лекува, а ти ще можеш да се прибереш с нейното детенце... Тя не разбира ли какъв стрес е за него!?!?! Crossing Arms
Пожелавам ти бързо да измислите нещо и да няма повече такива изпълнения, че много много ти дойде!  spoko

Миме и Миме, как стеее?

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Добро утро

Деси,дано сестра ти да се съвземе и да не мисли вече за самоубийство.Много е трудна ситуацията.Пожелавам ти най-доброто развитие и пиши какво се случва  Hug

Тази вечер ще имаме гости-двете двойки родители и брат ми.Отиваме да пазаруваме.Усещам,че беба ще се размаже от лигня тази вечер  Joy

# 709
  • София
  • Мнения: 311
Деси, а наистина мъжът и какво прави в тази ситуация? Абе много неприятно, дано по-бързо се решат проблемите!
Аз съм още по-болна Sad. Как можах в това топло време така да настина не знам.

# 710
  • Мнения: 6

Привет момичета,минавам да Ви почерпя за 31-вия ми Рожден Ден



# 711
  • София
  • Мнения: 311

Да си много щастлива и обичана!!!!!!!

# 712
  • София
  • Мнения: 2 508
Здравейте, момичета. Аз днес съм в супер гадно настроение, защото Румен отпраши с приятели и ме остави в този слънчев ден сама... Cry На някого да му се илиза?

Лори, честит рожден ден!  bouquet Много здраве и спокойствие ти пожелавам! Heart Eyes

# 713
  • София
  • Мнения: 83
Лори, честит рожден ден!

Деси, имаш моята морална подкрепа.Много е трудно в този момент, само лоши работи се случват със сестра ти.Знам обаче, че колкото и да е твърдоглава и упорита и поняога да те ядосва ти е сестра.

# 714
  • Мнения: 0
ЛОРИ ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА И БЕЗКРАЙНО ДОВОЛНА ОТ ЖИВОТА СИ smile3525 smile3525 smile3525

# 715
  • Мнения: 24
Деси, извинявай не ми се сърди, обаче на тая мацка сестра ти някой трябва да и отнеме родителските права докато е време преди да успее следващия път да се метне с него през някоя тераса #2gunfire  Извинете ме за грубия тон, обаче направо полудях като прочетох #Cussing out Как може да има такива хора дето са толкова малоумни #2gunfire Това да искаш да убиеш дето си направо е..........  просто съм бясна  #Cussing out
 Спирам да пиша, щото полудях !

# 716
  • Мнения: 95
Здравейте от мен Hugизвинявам се че ви натоварвам с моите неща и проблеми но наистина искам да чуя и други мнения.
Теди,не ти се сърдя,напротив аз съм по бясна и от теб и ако съм там така ще я нашамаря...ама дали ще го разбере ,това се питам newsm78.Аз бих отишла там но нито знам езика нито мога да я накарам да влезе в болница.....а те насила не могат да я вкарат в болница заради дисковата херния..и става едно ...много сложно.

Fi 1 ,много ти благодаря за това че искаш да ми помогнеш.Сестра ми живеят в едно градче Пуерто де Мацарон близо до Картахена в областа Мурсия.
А за това какво прави мъжа и...ами не знам стой и чака чудо,не ходи на работа защото няма фирма,не може да си вземе документите за да ги подаде на борсата тъй като от фирмата не ги дават все още newsm78 не може да си търси работа  защото гледа детето у дома а сестра ми лежи и не мърда...Изпитва ужас как така ще се наложи да я оперират и как ще влезе в болница като не разбира и една дума.
Майка ми стой и се вайка... и чака аз да реша проблема #Cussing out
Писна ми........

# 717
  • Мнения: 1 797
Лори, ЧРД, БЪДИ ЗДРАВА И ОБИЧАНА ОТ ВСИЧКИ ОКОЛО ТЕБ  bouquet

Карбо, благодаря Hug

Деси, струва ми се, че някои от твоите близки доста злоупотребяват с добрината ти Confused
Имам позната, която беше доста зле, след втората неуспешна операция от дискова херния беше психясала, болките са доста силни, но това не оправдава сестра ти да си предава фасоните, дано да се вразуми и да започне да се лекува. Ти каквото можеш ще помогнеш, но е добре и майка ти например да се включи Peace

# 718
  • Мнения: 140

Добър ден!!!
При нас времето е доста ветровито, но поне се възползвах и hang
  дрехите на малката.
Днес готвих лазаня с бг замразени кори, ама не съм очарована от тях. Тавата иначе се омете почти цялата за обяд  Crazy

Лори, честит рожден ден! Бъди жива, здрава, обичаща и обичана !
Деси, сестра ти е, ама не си длъжна все да помагаш. За поведението и просто думите не стигат. И аз съм на мнението, че майка ти е тази, която трябва да се намеси независимо колко " се понасят със сестра ти".



Приятен weekend  на всички мами и бебоци! Flutter

# 719
  • Мнения: 89
Лори,Честит Рожден Ден!  newsm59  Желая ти много весел празник и от здраве да се не оттървете -ти и цялото ти семейство!

Инче,направо си те представих как си се разфучала и си събрала очите на всички в Джъмбо-то... Joy  Браво на теб,че си ги "поразбудила" малко!

Деси,нещо не ми се връзват нещата...Значи сестра ти все още лежи неподвижна,а мъжът й я обслужва напълно и въпреки това пречката за да влезе в болница е незнаенето на езика?!При такива болки бих се съгласила и извънземни да ме оперират...Да не би нещо пак да те изнудва...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт