Май-чета и Май-ки

  • 27 756
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 030
Весело посрещане на Новата 2010г. Hug С много детски смях,с хубаво червено вино и порядъчно мезе. Wink
Да не прекалявате с храната и пиенето.

Румка,хубаво е да си у дома,много се радвам,че мина всичко бързо и лесно. Hug

Ние сме добре,от към настроение,ще празнуваме около 10 деца с мамите тук в отделението.
Поръчали сме си новогодишно меню,за нас кебап в тиква,за децата малка порция с традиционните ястия,ще има детско шампанско,за нас леко пиене,с две думи сме супер спокойни и настроени,за празника.
Йони и престои,втора терапия за 02.01.,да и пожелаем късмет,и по малко мъки.
Иначе официално сме в РЕМИСИЯ,т.е.клетките са приспани,сега ще ги умъртвяваме! Peace

# 46
  • Мнения: 536
Птичка, дано втората терапия мине леко и успешно!  Praynig

# 47
  • Мнения: 3 089
галя, дай боже все така да. а за терапията не се притеснявай - както ще да я приема детето, стига да си върши работата и да трепе тая гад бързо и по план  Peace

руми - честито ти новогодишно бебе. да си изкарате мирно и без-колики-чно  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 832
птица  Hug Румка  Hug
в нас мирише вкусно - капама, баклава и баница, само дето децата още не са заспали  Mr. Green

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Набързо за да ви я покажа Heart Eyes Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 536
She_R , много е сладка! Изглежда ми като по-големичка, а не на 4 дни. Пък и с тази коса Heart Eyes Да ти е жива и здрава!
Май няма да се включвам повече днес, затова ви пожелавам весело посрещане на новата година!

# 51
  • Мнения: 87
Руми, честита ти втора принцеса   bouquet Много е сладка и е готова за панелки с тази голяма косичка, да ти е жива и здрава Simple Smile

Птичка  Hug Дано нещатата вървят по реда си и с по-малко труности  Praynig

Ние изкарахме хубави празници, уважихме роднините, откраднахме си една вечер в спа хотел на Велинград без децата, отпразнувахме рд на Спас и вече сме си в Сф. Но са леко болни, стандартно и не можахме да се съберем с дечица, но здраве да е.
Пожелавам на всички посрещане на Новата година, такова каквото желаят, спокойно или лудо Simple Smile Ние ще сме вкъщи, не знам дали и ще я посрещам или ще заспя с децата Simple Smile

# 52
  • Мнения: 832
Весело посрещане на Новата 2010!
Румка - много сте сладки, да ти е жива и здрава. Истински коледен подарък.

# 53
  • Мнения: 3 089
и новогодишен тоже!
все хубавинки да чета тук другата година, наричам и обричам.
къш болести и простотии; марш лоши хора!
да сме здрави, да се обичаме, да сме мирни и сговорни и около нас все красота и творчество да има!

# 54
  • Мнения: 961
Много любов и здраве за всички!  Hug

# 55
  • Мнения: 1 269
къш болести и простотии; марш лоши хора!
да сме здрави, да се обичаме, да сме мирни и сговорни и около нас все красота и творчество да има!
много добре казано, присьединявам се  Wink

руми, като я гледам тея и сьрцето ми се пьлни с любов. имам нужда да нагушкам едно такова малко вьрзобче  Heart Eyes

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Благодаря ви момичета.  bouquet
Аз съм във форум атази вечер, че малката спи , а другите ми двамца ги изпратих да се забавляват в съседите Wink
Но сега ще ви пожелая да сте здрави, обичани, щастливи! Да сте все така всеодайни и обичливи, защото доброто винаги се помни Heart Eyes Heart Eyes Весело посрещане на новата година!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 1 030
Но сега ще ви пожелая да сте здрави, обичани, щастливи! Да сте все така всеодайни и обичливи, защото доброто винаги се помни Heart Eyes Heart Eyes Весело посрещане на новата година!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И от нас същото пожелание!!!!!........... Hug  bouquet

# 58
  • Мнения: 1 461
Румка аз не виждам снимката

Честита нова година на всички

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Честита нова година! Бъдете вие и вашите семейства най-щастливите, обичани хора! Бъдете много здрави! Наздраве!!!!

Общи условия

Активация на акаунт