Коледни сладки в последния момент :)

  • 11 836
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10 325
Момичета дайте ми изпитана рецепта за коледни сладки и глазура за тях, искам да ги направя тази вечер и евентуално утре да ги украся с глазура, пръчици, перлички и т.н.

Пробвах с търсачката, но повечето рецепти са за сладки които се правят седмица-две преди коледа  Hug

# 1
  • Мнения: 496
nad_tab, бих предложила забравените сладки на Котка  Heart Eyes, мароканските меденки на labrex  Heart Eyes, мъфини от темите. Има и меденки за директна консумация, които не е нужно да чакаш да омекват. Но не се сещам къде съм виждала рецептата - поразгледай меденките, ако решиш.

# 2
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Аз ще правя в последния момент модерните напоследък Шоколадови бисквити Трюфел
Препоръчвам и Сникърдудълчетата на Лабрекс.

# 3
  • Мнения: 22 867
nad_tab , виж и тези ЛЕСНИ И ВКУСНИ СЛАДКИ «Husarenkrapferl», много са хубави и много се харесаха вкъщи.  bouquet

# 4
# 5
  • Мнения: 322
Селма едно питане -могат ли 1 и 3 сладки да се разточат и с формички да се оформят?

# 6
  • Мнения: 7 420
Селма едно питане -могат ли 1 и 3 сладки да се разточат и с формички да се оформят?
    Признавам,не съм опитвала....
    Може би,ако се опитвах да ги оформя на фигурки,щях да охладя много добре тестото,преди да престъпя към обработката. Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Наде, които и меденки да направиш, като ги затвориш в кутия с парче ябълка, на другия ден са душици Heart Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 1 524
Вчера направих тези
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=320407.msg9586500#msg9586500

Страхотни са  Heart Eyes Heart Eyes
Парчето ябълка не ги омекоти много, но пак са вкусни.

Общи условия

Активация на акаунт