Отговори
# 45
  • Мнения: 69
Бейби Мони  Peace
Ето ви едно клипче да се посмеете, мъжа ми ми го показа токущо, Бащини неволи ...
http://www.vbox7.com/play:98d7b642
А ние се чудим как да приспиваме вечер децата, бащите да се заемат с тази задача! Wink

 hahaha детското креватче няма да издържи нашия ТАТИ Mr. Green

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Роска, направо не мога да повярвам за ходещите крачка на Стела!!!  Hug  Heart Eyes   bouquet

# 47
  • Мнения: 151
Бейби Мони  Peace
Ето ви едно клипче да се посмеете, мъжа ми ми го показа токущо, Бащини неволи ...
http://www.vbox7.com/play:98d7b642
А ние се чудим как да приспиваме вечер децата, бащите да се заемат с тази задача! Wink

 hahaha детското креватче няма да издържи нашия ТАТИ Mr. Green
Crazy Joy Много яко клипче!

# 48
  • София
  • Мнения: 1
Галина, за какво да се сърдя? Нещо не схванах. То, аз и да има нещо, трудно се сърдя, ама пък и нищо не виждам в поста ти. Simple Smile
Роска-а-а, изяж и дупето на Стела Ходачкова. Laughing
Нинчето, жив и здрав да е новороденият бебок.
А на мен днес ми е много тъп ден. Синът ми не можал да си хване самолета заради неразбориите по летищата поради студа и сега не знам и утре дали ще си дойде. А му бях направила мусака, че обича... Стискайте палци поне утре да си дойде!

# 49
  • Мнения: 0
 Ама аз съм много зле.
 ДОБРЕ ДОШЛИ НА НОВИТЕ МАМИ! ЖЕЛАЯ ВИ ПРИЯТНИ МИГОВЕ С НАС.

МЪНКИ  Hug

 РОСКА толкова много се радвам за малката муцка !

 А Иво тази вечер реши да се подпре на коша му за играчки, обаче коша му се изплъзна от ръцете и той горкия остана без опора прав. Олюля се малко, после разпери ръце все едно ще лети и се задържа  Shocked Обаче явно го достраша и започна да крещи. Ама беше много смешен защото хем се радваше че е сам прав хем го достраша дупето и така разперен креща 1 мин. После седна. Аз направо полудях от щастие. Моето бебче вече е човеченце.

 Чухте ли за Стара Загора обгазяването. По новините на БТВ даваха сега.

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 135

 Чухте ли за Стара Загора обгазяването. По новините на БТВ даваха сега.

Дам. Няма да водя Митко на градина утре - ще ги затворят!

# 51
  • София
  • Мнения: 797
 Хайде и аз да се разпиша в новата тема:) Нинче, благодаря, страхотно заглавие стана:)
 С интерес изчетох и старата, много правилни неща се казаха и аз споделям по-голямата част от мненията Peace Аз също съм оцеляла след загубата на родителите си благодарение на оптимизъм, положителна настойка и верен приятел до мен - моят настоящ съпруг Heart Eyes
  Освен това също обичам да планирам нещата, общо взето при мен всичко е планирано, образование, сватба, бебе, имам чувството, че ако няма настройка и план за нещо, то няма да стане и обратното - имам ли - то няма как да не стане:) И на мен годината, в която забременях ми беше много динамична - сватба, дипломиране в УНСС и за CAE, ремонт(основен)..а ако не бях забраменяла се бях засилила и за докторантура Crazy.
  22, честит имен ден, мила  bouquet Да си винаги щастлива и много обичана от твоите мъже:)
  Роси, честити ви ходещи крачета, Стелито си е направо рекордьорка, не съм чувала за бебче проходило на 8м Wink
 Мънки fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
 СЗА, благодаря за рецептата, задължително ще я спретна тази тиква Grinning
 Сиа - Влади също спи по три пъти, ляга си м/у 8и30 и 9, става 7 и 30.
 Цветка, браво за жеста към бабата, ехх че добри съседи си имате:)
 Шу, браво и на вашата фея!!! Много благороден жест!!!
 Ние и вчера и днес излизахме, та сега ми е запушен носа, та не зная как ще го оправям ooooh!

 
 

# 52
  • София
  • Мнения: 263
ЧЕС-Ти-ТО!
- На 22 именния ден! Да ти носи много здраве и късмет името!
- На Стела за стъпките- да върви само във вярната посока (това как го измислих)
- За новата темичка  bouquet


Мънки  fingerscrossed fingerscrossedда си го видиш студента утре!
Закускабисквити съм давала. Сега покрай това чудо със сладките няколко птъти се замислям да взем ада й спретна една дозичка специално за нея- те и без това са само с жълтък и масло и ще сложа по- малко захар- ама така и не остана време...
Дес, гледала съм го Мис Слънчице- супер е!!!

Хайде ще бягам към масата eat

# 53
  • Мнения: 660
Не съм чела назад...ама ще наваксам.

Нямам търпение да се похваля - имаме си Бъгстър. newsm44 newsm44 newsm44

baby_moni, хиляди благодарнасти за линка в продавалника - този бъгстър взехме. Наистина почти не е ползван и е в гаранция. Та съм страшно доволна. Благодаря ти!   bouquet

Мънки, гледам че Окич писала - защо го няма студента? Не съм чела, но стискам палци утре да си го видиш. Hug

Последна редакция: вт, 22 дек 2009, 22:51 от Tony_st

# 54
  • Мнения: 2 495

Нямам търпение да се похваля - имаме си Бъгстър. newsm44 newsm44 newsm44

Ееее, Тони браво! Hug Ще останеш много доволна.Ще чакаме снимки на Рая в него. Heart Eyes
АЗ искам да ви питам-каква фамилия носят децата ви?Вашата(т.е. вие със съпруга сте Иванови, и то е Иванов/а)или са взели фамилията от името на дядото....че свекъра онзи ден ме зачекна че сме объркали фамилията на Радо...  Tired
За спането-Радо спи два пъти през деня.Единия път е между 10 и 11 ч., като спи 30-40 мин, а втория е от 13:30-15:00 и после заспива чак към 21:30.Разбира се, имало е изключения, ден с ден не си прилича. Wink

# 55
  • Мнения: 660
Нинката, благодаря! И аз много се радвам.

Рая е Волева, също като нас с татко и. Това със името на дядото е от едно време и вече не мисля, че някой го спазва...

Рая спи 2 пъти, ама е изместила спанетата във времето и скоро май ще спи по веднъж... Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 105
Привет в новата темичка  Hug Цял ден бяхме по задачи. В СФ е кошмар по магазини, по паркинги ад. Поне купих всички подаръци за роднинските деца. Сега успях да наваксам със старата и новата тема.
Ей, не се карайте моля ви  Heart Eyes
Шу, страхотен жест! Радвам се за Боян и Яна  Simple Smile
Цвети, много ми стана мъчно за Борката дето се мъчи с тия гадни ампули. А жеста към бабата е много мил.
22, честит имен ден   bouquet
Роска, честити ходещи крачета на Стелито!
Мънки, и от нас стиснати палци!
Гале, Гери, да оздравяват вашите дечица и повече никви болести за никой от нас и близките ни  Hug
И в нашата фирма целеполагането е много актуално последните 2 години. Прави се стъполовидно от горе на долу се раздават целите. Задават ми на мен целите, а аз моите цели ги разпределям между моите хора. Интересното е, че ако те ни си изпълнят целите, то и аз не съм ги изпълнила, и нагоре моя шеф и т.н. също.  Прави се и междинна оценка на 6 месеца, където може да се добавят нови и да се променят съществуващите. На края на годината на база кой колко процента си е изпълнил целите и според индивидуалния принос се определя годишния бонус. Тъпото е, че поради орязан бюджет или промяна в плановете като цяло на компанията доста от целите остават не изпълнени. Та така доста бумащина и време отделях за това. Като пример за планиране мога да кажа, че до края на февруари трябваше да съм подала график с отпуските на мен и хората ми до края на годината. Това най-дразнеше всички във фирмата, не че се спазваше графика на 100% Simple Smile В личен план и аз съм много организирана и обичам всичко да ми е планирано. Както при Ел Simple Smile Признавам, че напоследък като доста от вас съм в дупка, и май съм се оставила по течението. Не си спомням коя от вас беше писала това, но и за мен през 2009 година единственото хубавото нещо беше раждането на Мария. Никога не съм вярвала, че мога да стигна до тук. Силно се надявам новата година да е по-добра и успешна и да успеем и аз и мъж ми да си намерим нови работи. Отплеснах се сори  Hug
Тони, честита количка!
Нинче, тримата сме с една фамилия.
Мария спи 2 пъти около обяд 40мин. и следобяд към 16ч час-два.

# 57
  • Мнения: 4 428
Нинка, фамилията на децата носят фамилията на бащата по правило  Peace Има възможност да вземат фамилията на майката. Доколкото знам може и съвсем друга фамилия дза им се сложи при желание от родителите  Peace

Тони, честита количка  Grinning Ще останеш очарована  Party Чакаме снимки.

# 58
  • Мнения: 2 495
Ох, олекна ми, благодаря ви..  bouquet

# 59
  • Мнения: 69
Tony_st няма да останеш разочарована Wink как не ви послушах та по-рано да си взема и аз Rolling Eyes малко закъснях с покупката му,но май ще е последната ни количка Party
ии ще чакаме снимки Laughing

Общи условия

Активация на акаунт