Кой каквото ще да казва, Пакистан е перлата на Азия !!! - 4-та новогодишна тема

  • 39 076
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 482
Тес, успех на изпита и прегръдка за майка ти!

# 691
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
лях, и аз съм на старт само да има път! но не  съм ве4е за тежки местения с настаняване и търсене на работа, местене на у4илища и адаптиране към нови непознати езици! тук малко запецвам! от притеснения за малката ,не заради мене си! ти кажи как са децата, икра ве4е е  голямо моми4е, хихихих!батктоо грижи ли се още или ве4е ревнува? Crazy
тс, дано вси4к ое добре с  майка ти! толкова е  лошо да си сам, аз  гледам да кътам моята, да я пази бог най-ве4е! а ти изпитите ще си ги вземеш ,за да може да ти е споко на лятоска по форумските срещи! и аз  оби4ах командировките, а те ме нау4иха да се справям с всякакви условия и да завързвам познанства,които понякога са направо -спаси живот!но това по соц. време!  Crossing Arms
рени, ти ми поля  направо гореща вода с тази виза! изобщо не съм си мислела,4е може да се откаже и за екскурзия! това май е прекалено! при това не тръгва от пакистан с  бомбите, я! егати мерките и страхът! #Crazy
делти4, да знаеш откога си мисля за бекон или филенце! гледах тука на един мол като бяхме в столицата! ама пусто свинското нали е грехота тук, да не се навирам м/у шамарките публи4но! и без това се наврях в магазина за  алкохол да ги търся мъжете! ами то срещата при безалкохолните, ама там си има избено за спиртните и викам тези са се намъкнали там да коментират! и влизам, то само мъже,де направо все едно си в свят без жени! измъкнах се набързо!намерихме се на друго място! ей и за среща не стават моите в мол!

# 692
  • Bulgaria/Pakistan/Germania
  • Мнения: 765
Здрвейте на всички,
иЗвинете ме че не ви писах дълго време,ама ме е обЗела нова идея да работя на оЩе 1 място и ми отне доста време да си напиШа молба,автобиография превод на дипломи,легалиЗиране на документи....и т.н. ужас,но твърдо съм реШила и докато не получа таЗи работя няма да мирясам.
С никой оЩе не съм споделила освен с мъжо,но на вас Ще кажа,искам да работя на летиЩето във Франкфурт в DUTY FREE SHOP. Даже вече бях и на 1 интервуууу newsm44.
А За моята почивка в Пакистанско ooooh! не беШе много весела,сватбено парти нямаШе,но подписахме и по документи сме официално мъж и жена.За наШе Щастие времето беШе чудесно около 25 .... 30 градуса беЗ валежи.Един единствен ден валя проливен дъжд и това беШе в деня който подписахме.
Ето неЩо да се почерпите а догодина живот и zдраве лятото като си ходим в БГ Ще ви поканя на сватбата ни в БГ и да я отпраЗнуваме по Българо-Пакистански .

# 693
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ТЕСИЧ Hug
За майчето ти за късмет
Ляхмаджуна иначе се приготвя във всички Близкоизточни страни. При Комшиите- Турция също. При нас във Варна във ресторант Ориент го правят, може да опиташ.
МАРСЕЛИНЧЕ Hug
Стана ми смешно как си си обрала крушите Joy ама след това пък се ядосах. Свят без жени а....... newsm78
АНЖЕЛИ Hug
Хубаво е много хубаво, че си намери и втора работа. Хубаво е да се чувстваш полезна, прекрасно чувство thumbsup

# 694
  • Мнения: 482
Един единствен ден валя проливен дъжд и това беШе в деня който подписахме.

Значи ще ви върви по вода цял живот  Simple Smile
Аз съм била на една сватба Бг-Пк, на нашите кумове. А вие защо нямахте шумно парти?

# 695
  • Мнения: 113
Лю писах ти на лични.

Ето ме пак на линия пакитки,аз все нещо не мога да намеря време,ама проблема е там че компютъра е в работата на мъжа ми,защото вкъщи няма интернет и само като дойдем насам мога да попрочета нещо.
Ние сме добре и много много щастливи заедно.Малката вече свикна с баща си,ама и той много и се радва  Heart Eyes и сега ми е голяма помощ.Имаме си и количка и излизаме свободно на разходки,а Анджито бързо бързо заспива.
То всъщност нашето не е апартамент,ние сме на втория етаж на къща.Хубаво е всичко,взимаме го след основен ремонт;така че е запазено и чистичко.
За пътувания си говорите;аз да ви кажа стига ми толкова,поне за сега  Stop....голямо пътуване му ударих голямо нещо...

Тес - дано всичко е наред с майка ти.

Това от мен за сега.Поздрави и до нови срещи.   bouquet

# 696
  • Varna
  • Мнения: 2 596
МАКТУБЧЕЕЕ Hug
Много се радвам на това което чета за вас, ама много newsm44. Ей, най-сетне ще си се разхождаш спокойно. Спомням си, че говореше, че е много прашно там където до скоро беше. Друго си е да си си до любимото другарче, а и ни го хвалиш, че ти е от голяма помощ. Свястно ти е момчето тогава, ама то си му личеше!  newsm10 А сте случили и на хубава къща. Заслужава си чакането thumbsup
Пък ти се включвай когато можеш Hug

# 697
  • Мнения: 48
здравейте всички!Тес дано майка ти скоро да се оправи.Да би било чудесно и във Варна да отидем пък и да се видим. HugЛю ние не сме плащали за екскурзия че не бяхме сигурни за визата просто ходихме до туристическата агенция за информация и там ми казаха,че за пакистанци трудно.Марси за съжаление е така за Европа ще вземе без проблем виза но за Египет не става. ConfusedМарина да права си и в България има хубави места които могат да се посетят.

# 698
  • Varna
  • Мнения: 2 596
РЕНИ Hug
Разходи го момчето си из Родопите, Копривщица, Мелник- абе ти знаЙш къде бе, какво ти диктувам и аз като учителка Joy
Ама към началото на юни, тогава не е толкова студено по планината. А може и във края на май, все още мирише толкова хубаво на зелено и на цветя. Дори тука във Варна мирише до първите дни на Юни така хубаво. Навсякъде цветно и зеленот е едно такова топло зелено, младо зелено Simple Smile

# 699
  • Bulgaria/Pakistan/Germania
  • Мнения: 765
пожелавам на всеки да отиде на това райско кътче За да си отдъхне от напрежението и стреса от напрегнатият ни ЖИВОТ.

# 700
  • Bulgaria/Pakistan/Germania
  • Мнения: 765

# 701
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Добро утро, пакитки!


Рени, и аз се ядосах на такава простотия. Ама нищо-ще отидете някъде другаде,  Париж е столицата на любовта, а и в България е прекрасно, където и да отидете, важно е да сте щастливи заедно  Hug
Летяща, браво на теб !
 Аз като Марина съм много трудна на пътуване. Като решим да ходим някъде съм много ентусиазирана, но като дойде време да приготвяме багажа и започва да не ми се ходи. Всъщност приготвянето на багажа ми е проблем, не обичам да стягам куфари. Ама е така докато тръгнем само .Самото пътуване ми доставя удоволствие да гледам пейзажи, забележителности, по магазините не обичам да ходя, даже в БГ.

Тес, късмет с майка ти, дано се оправи по-скоро  Praynig

Вятър, Принцеската, Пандичка, Мама Маги, Елионорич, Лили, и всички пакитки- много щастлива първа пролетна седмица ви желая!!
Забравих- днес видях първия щъркел за тази година  Laughing



# 702
  • Мнения: 0
А добър ве4ер и от мен аз докато из4ета и то взе 4е мина половин 4ас,Тес пожелавам майка ти да се оправи бързо и всичко да мине лесно и леко,не се притеснявай сега времето е такова,че повечето хора са болнави и си влачат по един куп болести  Joyвключително и аз  Joy
ДЕЛТИЧКЕ и аз искам да намина през ВАРНА ахххх морето аххх мойта любов ВАРНА ама незнам да ли въобще ще ми се усмихне щастието за това лято,ама не се предавам,иначе ти как си сега,ходиш ли на тренировки
АЛВЕРА аз не съм на оперна вълна хахахах ами на пеперудена,на японски чочо е пеперуда ,а сан е обръщение както към жени така и към мъже,аз обожавам пеперудите,онзи ден си рових в кутията с дрънкулки и видях едни мой много готини обици във формата на пеперуди във същия цвят като мойто писмо,и моя мечта е да отида в МАЛАЙЗИЯ  защото там е най-голямия парк за пеперуди в света,аз бях в един в Япония,но разбира се не е голям,тоест той е голям ,но самата незнам как се казва то като оранжерия с тропически цветя и вътре хвърчат пеперуди та самата конструкция не беше много голяма,е сега не мога да си кривя душата че е и малка,но братовчедка ми която е ходила в МАЛАЙЗИЯ и видя моите снимки от японския парк каза че там бил огромен,но както се казва живот и здраве ще отида
РЕНИ а така я се разходете по стария континент,ПАРИЖ АМУР ДИСНИ ЛЕНД разходки по парижки улици и много снимки аххххххххх ей това е добре
АНДЖЕЛИ успех за новата работа ще стискам палци,а колкото до  шумните тържества аз лично не бих направила такова особено в Пакистан с толкова хора и да бъда атракцията на деня,то аз ако отида със сигурност целия град ще се изсипе да ме види то такова животно като мене второ няма,ама то пък аз съм горда ,да гледат
ЛЮТЕНИЧКЕ и аз като тебе само ми дай идеа и сам събрала парцалитре за 1 4ас и хоп съм на път,пожелавам дано съпругът ти да намери подходящата работа,защото наистина сега навсякъде с работа е малко трудно,както и да е пожелавам и много здраве и щастие и наистина пусни някоя снимка д видиме племеницата  Heart Eyes
МАРИНКЕ гушни малката от мен и не се притеснявай толкова за пътъванията,защото тежките мисли само развалят настроението,мисли позитивно Heart Eyes
на всички останали дами пращам много целувки,обичайте и бъдете обичани  bouquet Heart Eyes

# 703
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Мис БЪТЕРФЛАЙ Hug
Аз се надявах, да те видя това лято, многУ. НаправУ сЪ надявам на вас, да ми стоплите душЪтЪ щотУ лятоска съм саминка. Пеперуди и аз обожавам. Като дойдеш у нас още като отворя врЪтЪтЪ и ще видиш една пеперудена картина. Много ми е хубавичка, весела и усмихната тази картина. Със едни ярки цветове. От една млада художничка е нарисувана.
Във Малайзия бях, ама неможех да ида до пеперудения парк rotfImao

# 704
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Хей, пеперудките - за вас



Вчера, първия ден от пролетта, видях една пеперуда- с червени крилца. Започва да се събужда природата. Не като вас  Hug

Хайде, по-голяма активност , моля !

Общи условия

Активация на акаунт