Жената Лъв - 14-та част!

  • 17 766
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 776
Още малко снимки, за който му се зяпа тук .

Миленка, хляб ядем само домашен. Ползвай си машинката и хич не го мисли Peace. Голямо удобство е.
Норче, кви са тез болежки сега Sad? Що не направиш една консултация набързо?

# 46
  • Мнения: 668
Камчеееееее, тука ли си? Искам да те запитам нещо. Нали ти каза, че сте си взели влагоуловител. Я сподели от къде и за какви пари беше. А, да и марката / беше световно неизвестна, но все пак/!

Ренка, ами ние го взехме от Практикер миналата есен, т.е. 2008г. Беше към 180лв. марката е Budget - ей такъв е

# 47
  • София
  • Мнения: 6 210
Синеоч, много се радвам, че споделяш такива хубави новини! Да си жива и здрава  Hug!

Камче, не сте ли заминали още? Що реших, че днес пътувате... бързам да те пратя в Египет, виждаш ли  Mr. Green!?
Ако знаех, че си още тук, нямаше да бързам да пускам темата. Можеше да я пуснеш ти за изпроводяк  Hug.

# 48
  • Мнения: 71
ОТПУСКААААААААААААА!!!  newsm44 newsm44 newsm44 ДО 5-тииииииииииии!

Здравейте мили ми лъвички! Най- после и аз да се разпиша, че бях затънала до гуша.

Утре празника на малката и сега ми се върти из къщи с роклята и пее  Rolling Eyes

Сега сядам да чета назад, че съм изпуснала половин тема  Hug Hug Hug

# 49
  • Мнения: 9 776
Вий, видях те горе, и си викам ей сега ко не се разпише,  #2gunfire hahaha.
Какъв празник? За Дядо Коледа ли? Да не забравиш фотото Laughing.
Камче, напиши пак за всички кога щяхте да тръгвате, че пусти мозъци хич не помнАт ей ooooh!....

# 50
  • Мнения: 668

Камче, не сте ли заминали още? Що реших, че днес пътувате... бързам да те пратя в Египет, виждаш ли  Mr. Green!?
Ако знаех, че си още тук, нямаше да бързам да пускам темата. Можеше да я пуснеш ти за изпроводяк  Hug.

Aаа, добре че пусна, че аз днес багажи, магажи грам време нямам.  Hug Само Ви Фърлям по едно оЧо.
Утре към 3.30 сабаХлян  Mr. Green/сутринта/ да ми стискате палци, че то с тия пътища...... ooooh! А иначе полета е в 12.30 от Истанбул.
Ама аз пак ще ви наглеждам  search, то и там има нет. Няма да се отървете толкоЗ лесно от мен.  smile3534

# 51
  • Мнения: 1 849
А този обезвлажнител действа ли, че в кухнята е страшна влага, то нали готвя, пък и цветята са тук и сутрин прозорците са направо - сауна  Close А отварям честичко иначе, но понеже е вкаран и балкона в кухнята, а при съседите отгоре и отдолу - не и съвсем - влага.

Синеоч, много здраве да те среща!  Peace

Вий, хубав ви празник и добре да се представи щерката!  Simple Smile

Лек път на Ками и Хубаво да разгледате, като и за нас! Весело изкарване!  Party

# 52
  • Мнения: 9 776
Камче, малкия усеща ли според теб Rolling Eyes?
Дано нямате проблеми с пътуването. Дават затопляне тези дни, пък вие и плаж може да си правите там, кой знае Laughing. И да не забравиш да снимаш Crazy.

# 53
  • Мнения: 668
Камче, малкия усеща ли според теб Rolling Eyes?
Дано нямате проблеми с пътуването. Дават затопляне тези дни, пък вие и плаж може да си правите там, кой знае Laughing. И да не забравиш да снимаш Crazy.

Абе май усеща.  Thinking Цял ден мрънка и е залепен за мен. След малко ще го водим у свеки.  Cry

Миленка, много съм доволна от обезвлажнителя.  Peace Преди все някъде избиваше мухъл, за конденза да не говорим, а и сме в нова кооперация, та влагата е повече. Кофтито е, че есен - зима работи постоянно и вдига разхода за ел. енергия с около 30лв. на месец, но предпочитам така от колкото мухъл и конденз.

# 54
  • Мнения: 9 776
Камче, малките бързо забравят Hug. Вие за колко дни отивате? Малееее, представи си после като ви види, как ще ви се зарадва Heart Eyes. Отивай, и се отдай на почивката пълноценно. Знам, че ще ти е много трудно, но пък и ти си човек Wink.

# 55
  • Мнения: 668
Камче, малките бързо забравят Hug. Вие за колко дни отивате? Малееее, представи си после като ви види, как ще ви се зарадва Heart Eyes. Отивай, и се отдай на почивката пълноценно. Знам, че ще ти е много трудно, но пък и ти си човек Wink.

Живот и здраве се връщаме на 08.01.2010.

# 56
  • Мнения: 5 140
мерси на всички за пожеланията Hug Hug Hug Hug

# 57
  • Мнения: 737
Офффффффффф да почвам, пак да пиша, мама му стара, че нещо нета ми се е...ва и ме дразни страшно, Пол аз нямам Ник , но имам лош нет  Mr. Green Писах , писах, ама много и кво ............всичко ми се затвори....... #Cussing out
Обаче нали съм - руса и упорита.............

Стеф прибра ли се от work?
Пол ща радиш , душо?
Аз сготвих днес малки тайни - пикантни кюфтета и онези вкусните пилешки бутчета със сметана....
Абе тази рецепта на Рени ли беше  newsm78, ами като се сетя за нещо вкусно и си спомням агнешките пържоли на Ренката.........та от там мисля , че и пил. неща са нейни................ и най тъпотто е че дребният искаше сандвич................ Mr. Green

# 58
  • Мнения: 2 274
  Ааааааааа, нЕма да си присвоявам чужди заслуги  Naughty  Mr. Green! На Хаяси са пилешките вкусотийки  Peace!
  Синеоч, браво   bouquet! Все така да е  Peace!
  Камче, хайде весело да си изкарате   bouquet!

# 59
  • Мнения: 5 140
Камчеееееее, тука ли си? Искам да те запитам нещо. Нали ти каза, че сте си взели влагоуловител. Я сподели от къде и за какви пари беше. А, да и марката / беше световно неизвестна, но все пак/!

Ренка, ами ние го взехме от Практикер миналата есен, т.е. 2008г. Беше към 180лв. марката е Budget - ей такъв е


лелееееее и на мен ми трябва такова, у нас е ад, особено в стаята дето спим  ooooh! вкарали сме балкона в нея и сутрин в тези студове е ад, ще плуваме направо  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт