мъж скорпион???

  • 118 913
  • 742
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 589
здравейте,пуснах тема и при татковците ,но явно там няма скорпиони Sad.Има ли тук мами на които половинките им са зодия скорпион. И какво е най характерно за тези мъже.Наистина ми е много любопитно newsm78.Мисля ,че са доста интересни хора.Говорихме си с една приятелка и тя каза ,че мъж скорпион е най опасното нещо което може да ти се случи и в момента в който разбера ,че е представител на тази зодия да паля джапанките светкавично  Joy Joy Joy Joy Joy Joy.

# 1
  • Мнения: 4 166
Моят не е скорпион, но познавам мъже скорпиони - присъствени личности, интересни събеседници, много властни, но също така и много чувствителни. Палят се и за дреболии, и е почти невъзможно да се спори с тях Laughing. На моменти са доста резки, не допускат лесно хората до себе си и са малко саможиви, но пък са страхотни слушатели, и емоционалната им подкрепа е незаменима.
Аз ги харесвам и не са ми ''страшни'', виж мъжете дева...... ooooh!

# 2
  • Мнения: 4 668
Моят не е скорпион, но познавам мъже скорпиони - присъствени личности, интересни събеседници, много властни, но също така и много чувствителни. Палят се и за дреболии, и е почти невъзможно да се спори с тях Laughing. На моменти са доста резки, не допускат лесно хората до себе си и са малко саможиви, но пък са страхотни слушатели, и емоционалната им подкрепа е незаменима.
Аз ги харесвам и не са ми ''страшни'', виж мъжете дева...... ooooh!
Същото щях да напиша .
Аз харесвам скорпионите . Самата аз съм Скорпион . Не смятам , че са кофти мъже , напротив .
Но аз с чиста съвест бих те посъветвала от мъж Дева да палиш джапанките , не от Скорпион . Wink

# 3
  • Мнения: 2 175
14 г брачно съжителство с виден скорпион + още 2-3 сериозни връзки пак с подобни...

 Twisted Evil Sick ooooh!

Все на такива налитах, направо орисана бях.. Embarassed
Себични, егоистични, артисти - винаги да са в център на внимание, интелигентни - определено, комбинативни..Трудно стоят на "едно място"..сексуално - доста разюздани.. Sunglasses

# 4
  • София
  • Мнения: 589

Но аз с чиста съвест бих те посъветвала от мъж Дева да палиш джапанките , не от Скорпион . Wink

Вярно ли е ,че са много ревниви,чак болезнено. newsm78
За девите съм без коментар ooooh!.Имах такъв случай преди време.Едвам го издържах нямаше и месец.Не знам до колко е вярно това за зодиите и не знам аз коя съм,понеже съм родена на границата на две,риби и овен ,но девите са ми много флегматични  newsm78

# 5
  • Мнения: 712
Скорпионите не са хапка за всяка уста. Но ако ти минат през гърлото, са най-хубавото, което може да ти се случи  Wink
Аз лично, и съм преглъщала, и са ми присядали скорпиони  Laughing
Най-общо, чуя ли за скорпион, подхождам с внимание - много ги обичам, но се пазя. Щото някои скорпионски рани не зарасват лесно...
Ама аз съм Рак, за мен, казват дебелите книги, били подходящи.  Peace
На мен кошмарът ми за мъж е водоподлей. Ей от тях бягам с 200!

# 6
  • София
  • Мнения: 589


Най-общо, чуя ли за скорпион, подхождам с внимание -

В смисъл newsm78

# 7
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239


Все на такива налитах, направо орисана бях.. Embarassed

И аз по едно време само такива привличах.
Ами мрачни са ми, подтискат ме ужасно много. Макар че би трябвало да съм добра комбинация с тях - аз съм рак, но определено ме отблъскват като характер. Приемат се прекалено насериозно за моя вкус. Аз имам нужда от някой, който да ме разсмива, с когото да се чувствам леко и да ме разтоварва (малко съм нагла нали  Sunglasses ), а с тях нещо не се получава.

# 8
  • София
  • Мнения: 589
magarence,това ми е достатъчно.Но наистина ли е толкова зле.Като чели тези мъже имат някакъв магнетизъм от който не можеш да избягаш.И който ако му се подадеш умираш от отровата  им Thinking.

# 9
  • Мнения: 712
В смисъл - можеш да очакваш всичко от него.
Тайнствени животни са - може всеки ден да те подминава с мълчание, и от нищото да те изненада с предложение за брак, щото е влюбен от години и си е плел кошницата, разузнавайки ти тайно навиците, целите и стремежите.
Може да ти е дал всички основания, че те обича повече от живота си, а след това да те напусне от раз, защото е преценил, че е по-добре за всички. И да не се обърне назад.
Примерите са крайни, защото скорпионите в моя живот са все хора на крайностите - силни чувства, силни страсти... постоянни са в решенията си, наумят ли си нещо, не се отказват, пък ако ще света да се срива около тях.
Донякъде садистични - не умишлено, а като резултат на същата тази решителност. Минават през хората по пътя към целта си, без да гледат какво причиняват. Но и много отдадени. Като обичат - обичат, никога не си задават въпроси "той/ тя ли е", "заслужавам ли я", "ще остане ли с мен"...
Харесвам си ги аз спорпионите  Wink, ако и да са трудни за ежедневно общуване.
Макар че откакто се сдобих с два скорпиона за свекър и свекърва, вече се чудя дали толкова ги харесвам  Mr. Green Битките ми идват малко повече - подмолно и тихо, никога на повърхността. Но си викам, щом мъжът ми е оцелял толкова време между две размахани опашки, и аз мога!  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 4 166
roxanne25, много хубаво си го написала Peace

# 11
  • Мнения: 426
magarence,това ми е достатъчно.Но наистина ли е толкова зле.Като чели тези мъже имат някакъв магнетизъм от който не можеш да избягаш.И който ако му се подадеш умираш от отровата  им Thinking.

Наистина.Бившия ми приятел беше скорпион и това с магнетизма е вярно, както е и вярно че едвам оцелях от тая връзка  WhistlingДобре че замина далече. Повече и Брат Пит да е, ако е СКОРПИОН-бягам. Но той е Стрелец така че не бих му избягала за нищо на света Peace Laughing

# 12
  • Мнения: 4 965
Най-фаталният и най-унищожителният мъж в живота ми беше/е скорпион. Може да се конкурира само с един дева.
Иначе, вкъщи си имам телец и той е лесен.

# 13
  • Мнения: 426
Най-фаталният и най-унищожителният мъж в живота ми беше/е скорпион.
Laughing Laughing И на мен така.Сега ми е смешно, но тогава едва не умрях.

# 14
  • Мнения: 4 166
Божее, като ви чета какви любовни драми сте имали със скорпиони, се радвам че тези които познавам са ми само приятели, не съм била влюбена в скорпион. Но и упоритото козле вкъщи ми е достатъчно, на него не знам какво му е  - аз съм скорпионка Laughing

Общи условия

Активация на акаунт