ЯНУАРЧЕТО си спинка вечер у дома, майка му си пийва по кръчмите вина!

  • 22 738
  • 758
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 249
Добро утро и успешна нова седмица на всички!  Simple Smile

Сутринта имаше някаква драма на Стамболийски при НОИ и СДВР - нямаше минаване ни с кола, ни пеша, пълно с маскирани полицаи, с коли, голяма драма! Едвам се замъкнах до офиса! А в 6 сутринта ни събуди шуртене на вода. Ставаме и какво да видим - по пода избила тръбата на топлата вода и шурти с пълна сила! Оказа се, че там няма спирателен кран и Симо тича по боси крака до мазето да спре водата централно. После огледа щетите с 1 фенерче и спокойно заяви: "Мдааам, малко ще трябва да разкъртим тук и да пуснем нова тръба, отдавна се канех"  Crazy

Хаиде само здраве желая на всички ви и хубав нов ден!

# 31
  • София
  • Мнения: 6 810
Брутру.
Ман, хайде докладвай какво каза педи.
Ним, тръгнало ви е по вода днес, а?

Ох аз три дни не съм си подала носа навън, даже до магазина не съм стъпвала. Първо Дани от петък е болен, после дойде и свекъра от Варна и аз съм направо зазимена вкъщи.  ooooh! ooooh! ooooh!Отделно сме като в дядовата ръкавичка, Никол спи на надуваем дюшек на пода в спалнята при нас, Дани в нашето легло и нали се сещате, че вече 3 нощи не съм и спала. /Да не говорим за други неща.../
На всичко отгоре явно съм сънувала, че Ивонска е пуснала постинг - Радвам се, че ви е харесало, ще се съберем пак вкъщи и ще поканя всички, които са се държали прилично.  Embarassed Embarassed Embarassed Нале се сещате кой отпада по този признак. Та проверявах в темата, те намерих такъв постинг.  ooooh! ooooh! ooooh!
Дадох на късо вече, то си личи. #Crazy

# 32
  • Мнения: 228
Момичета, можете ли да ми препоръчате някой дерматолог, от който сте доволни.
 Hug Praynig
Искам да заведа малката, че първо цялата и глава беше зачервена, после се олюпи, но сега е зачервена и по гушката и по лицето има разни петна и ми е притеснено.

# 33
  • Мнения: 1 914
Добро утро   food010 и успешен ден и седмица ви желая Hug
Ивонска и аз съм вече на това мнение да каня гости без деца,че и Вани необича да сподаля много своите вещи и става един истински ужас особено ако гостите са с по-малки от него деца които още повече  неразбират   ooooh!Crazy
Манана много жалко че още са болни твоите мъници, дано скоро се оправят и пиши как са днес
Цвета, Миша лесно ли трагна на ясла след по-дългата и почивка?

# 34
  • Мнения: 871
Клемс, нещо страдаш от гузна съвест, а?  Rolling Eyes Нямам идея за какво говориш Mr. Green
Мойте деца пак почнаха да подкашлят и аз съм в тотален шок! Прединте 2 седмици си бяхме у нас и след три дена ходене пак се започна. Само се моля за коледното тържество да са здрави, за да видят дядо Коледа  Praynig

# 35
  • Мнения: 678
Добро утро Tired
След преглед при педито се установи, че Цеци е по-зле от Веско  Shocked При Весонката е останало зачервеното гъпро. Изисках си един гъплен секрет и серазбархме, че докато излезе резултата продължаваме с бабешките илачи. Само се чудя какъв да приложа за хремата, която си тече ли тече ... Цеци е с много отекло и зачервено гърло, а единственият симптом е отвратителната кашлица. Чак си вкарвах разни филми за коклюш в главата  ooooh! Засега караме на сироп за кашлица и противоалергични, че иначе трябвало Аб.
Клеми мацко що не метнахте дюшек в кухнята и там да спи свекъра  Mr. Green Или да го паркирахте с Никол и Дани в една стая  Mr. Green Относно сънят ти - ако беше така, Ива не би поканила повече, която и да е от нас  hahaha
Ним явно идващата година ще ви върви като по вода  Wink
Сту дано се разминете без усложнения от кашлицата  Praynig
Относно тока се чудя дали е заради увеличеното количество климатици или се връщаме към едни други времена - едноличен режим на управление, режим на тока, култ към личността ...

# 36
  • София
  • Мнения: 6 810
На Дани коледното тържество е утре, ще го заведем май само за снимката с дядо Коледа и си го прибираме. Той не че е толкова зле, ама кашля, иначе не вдига Т. Хремата му я пресякохме с...мокра кърпа с 2-3 капки лавандулово масло - няма помен от хрема вече.

Ман, да го сложим, но той така хърка, че се чува през 2 стаи...Изобщо...няма читав вариант.  ooooh! Петък вечер бяхме дъскорезница, в спалнята баща им спи, в детската дедо им, децата не могат да заспят от хъркането и гледат детско.  Joy По едно време Никол дойде да каже да им го увелича, защото не могат да чуват.  Joy Голяма грама, докато заспят, на всичко отгоре Християн се сърди като му кажа за 29382728 път " ХЪРКАШ!!!".


# 37
  • Мнения: 871
Ман, хремата е симптом, така че като излекувате гърлото тя сама ще си мине. Може да облекчаваш с физиологичен разтвор Peace

В офиса ни няма парно Shocked Като извадя уискито да се сгрея, да не ми се сърдят Crossing Arms Mr. Green

# 38
  • София
  • Мнения: 6 810
О, забравих да се дооплача, от детската ни градина, която все мислех за по-нормална:
1. Снощи за "лека нощ" казвам на Никол - "Ти си най-доброто Николче на света", тя ми отговаря " Не, искаш да кажеш най-сладкото, защото аз съм лоша". И аз  Shocked. продължава " И в детската градина учителката ме води до медицинската сестра да ми бие инжекции, да ми отреже ушите и езика и да ми извади зъбите!". Сигурна съм, че не си го е измислила, просто няма как. Като го казах на баща й щеше да падне. Не знам...ще се разправяме явно.
2. Сутринта казали да занесем довечера преди тържестовото на Никол бяла рокличка и коронка, защото всички момиченца щели да са снижинки.  Shocked Shocked Shocked Това 8 часа преди самото тържество. Е...нормално ли е? Откъде да й намеря бяла рокличка за това време? #Crazy

# 39
  • Мнения: 1 132
Добро утро!
Клемс, при вас е весело.  Crazy Какви са тия учителки?!  Shocked
Сту, вади вискито нИдей да мръзнеш.  Joy
Ним, дано поне да ви върви по вода. Уфф, много неприятно инцидент точно зимата.  ooooh!
Софи и тя кашля от вчера. Цяла сутрин се чудих дали да я пусна на градина и накрая я метнах в последния момент на колелото и я закарах. В сряда имат Коледен обяд, та се надявам да не се разболее, а и точно преди ваканцията.  Cry
Да ви кажа в Холандия след като свинския грип не пожъна успех, сега  си имаме кози грип (кю треска).  hahaha

# 40
  • Мнения: 871
Да ви кажа в Холандия след като свинския грип не пожъна успех, сега  си имаме кози грип (кю треска).  hahaha

Хахаххахаа, като дойде кокоши грип трябва да се изпокрием Laughing Laughing Laughing Laughing
Нимско, дано не ви отнеме много време да оправите тръбата  Hug

Клемс, кво да коментираме прото  ooooh! ooooh! ooooh!

# 41
  • Русе
  • Мнения: 249
Ха, онзи ден и аз чух за този кози грип, дето идва от Холандия и го приех за виц... явно не е  ooooh!
Дара още кашля, а сега и аз се тръшнах с нещо такова...  Tired

# 42
  • Мнения: 1 317
Пак болни  Tired То и ние с Ева бяхме, тя за 1 ден го изкара, аз 3 дни се влачих с температура и кашлица.
Да оздравявате, ей  Hug

ТОку-що се връщам от сесия с деца от 1 до 4 клас в най-голямото училище в Русе. Темата е "Превенция на агресията". Нямам думи да опиша колко невъзпитани, груби, нахални и ........... незнам... Казвам си - "все пак са деца", ама повечето от тях се държат като 40 годишни рецидивисти.   ooooh!

# 43
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Мляй, така не ме беше боляла глава от незнам кога. Изкарах една чудесна мигрена, прекарах 2 часас в кенефа на тмно и студено. Добре, че Габи е златно бебе - поиграл и заспал Crazy Сега съм като влачена. Оплаках се Mr. Green
Ним, а дано ви върви по вода верно, пък тръбата ще я смените, това са бели кахъри Hug

Миша с кеф отиде на ясла, ама като ви чета може утре и да не ходи, а в четвъртък и петк чак Rolling Eyes Ще го мъдря довечера.
Мопси, ти как успя да седнеш на колело толкова рано newsm78

# 44
  • Мнения: 1 132
Да, то и на мен като виц ми звучи тоя грип.
Уфф, Софи я прибрах без глас от градината и ужасно кашляща, но поне няма Т.
Цвета, ами тоя път нямах почти никакви поражения. След раждането бях като нова. Е, имах 2 външни шева де. Още след първата седмица яхнах колелото. Пиех една комбинация от есенции на Бах, може би от тях.  Thinking  Лохиите също ми бяха една седмица. Ако се навиеш за трето ще издам рецептата.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт