СЕПТЕМВРИ' 09 ТЕМА 7

  • 16 734
  • 713
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 142
аз съм си опънала краката, пия бира и слушам офспринг... дребното спи... а бате е навън....
идилия   Sunglasses Blush

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 3 080
Аз да не се "заявя" да пускам тема, че да видите тогава "постно"!  Mr. Green
От скука ще умрете! Wink
Ех, мечти... обичам постни теми аз.
обичате, ма няма... тва е положението....   Tired ooooh!

В тази връзка, wish, взех и аз да разбирам терзанията ти.
Тази вечер излизахме с приятели, ех, че хубавооо..., но Краска като не я виждам  в стаята й не ми е толкова хубаво сякаш...хем една седмица си я гледах сама у нас.  Rolling Eyes

Ще ходим на Елтън. Само дето не знам на кой ще оставя 2 броя деца, че майка ми и те щели да ходят newsm78
Има време де, до 6ти юни все ще измисля нещо.
В тази връзка чакам с нетърпение да излязат датите за турнето на Роби...

# 47
  • София
  • Мнения: 2 148
Мацки, днес просто сте надминали себе си Mr. Green Един час ми отне да ви изчета.
Добре дошли на новите мами  welcome
Аз днес цял ден скитах навън с малкия, малко се надцених откъм ходене - реших да отида пеша до офиса и навъртях 12 км, едвам се дотътрих до вкъщи. Ама те хората са си казали - който няма глава, има крака Tired Повече такива експерименти найн.
Арлина, много ми харесва елхата ви Grinning
Ох, вече не помня какви теми бяхте коментирали, затова отивам да спя Mr. Green

# 48
  • Мнения: 17
 Айде и аз тук  Hug  Дунди, мерси, много сладка темичка  Hug
 kri6kami6ka, ще се затрия от смях... Joy Joy Тоя сатър ми дойде в повече и почти стреснах малката и бате.  Mr. Green Аз щото още не спя, ма няма да казвам причината  Mr. Green Много глупава  ooooh! Ами изгоря ми сешоара, та сега чакам да ми съхне гривата. Има няма до обяд дано се изветри  Mr. Green Mr. Green
 Добре дошли на новите мами  Hug Който разбира тука се спирааа  Hug Mr. Green Mr. Green
renibmw1984, това не е хокане, но верно редактирай си поста, защото се получава малко скайп вършън, ауууу как го написах  hahaha hahaha Иначе  Hug Hug Hug
 Айде аз се изсулвам сега надолу, демек под завивката и до сабахлянка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 49
  • Мнения: 40
 Абе, и ние сме септеврийчета,(и бебето и мамата breastfeeding)
но късно се усетихме,че място имаме и тука...

dreems, много се радвам, че се засичаме и тука!!! newsm47

# 50
  • Мнения: 14
Добро утро!
 Айде едно съботно горещо кафенце!Отивам да ви чета,че сте изписали света! Hug

# 51
  • Мнения: 14
Я сига да забия още един въпрос- само пак да не ме НАХОКАТЕ ЕЙ. Вашите чавета имат ли плешивина отзад на главичката, кадето си я въртят и се търка много. Наща Алекс там отзад на главата има едно такова местенце само по кожа- няма грам косица. Ама си го обяснявам с това че си търка главичката във възглавницата и за това  newsm78 Rolling Eyes


  hahaha hahaha И ние сме така!!!! Joy До скоро бяхме,както каза wish -"като чичковците",само дето аз му виках :"прическа Ленин" smile3532
Атракция,страшни сладки!Някой може и монитора да оближе newsm62
 Добре дошли на новите мами!!!!! Hug
Цвета,ама мнооооооооого сте сладки!пу-пу!!
 За свекървите-не мога да се оплача.На 2000 км сме Wink Но като беше тук,се джафкахме класически Joy hahaha Няма начин.Иначе свекър ми е златен,злаааатен човек,а и свекървата е добра,това е най-важното.Аз да не съм цвете за мирисане Joy hahaha и на мен устата ми ляля много Crazy А и аз ще ставам "свеки" живот и здраве-лелеее ooooh!
 И по случая: Мила снахо, за да има разбирателство между нас, трябва да следваш само няколко простички правила:когато станеш сутрин и видиш, че китката на главата ми е обърната надясно, това означава, че съм много ядосана и не се опитвай да говориш с мен, да не го отнесеш ти; ако китката на главата ми е обърната наляво, това означава, че съм в добро настроение, можеш да ми говориш, да ми помагаш и т.н.
Снахата:
– Тогава трябва да ти обясня, че ако станеш сутрин и ме видиш да съм запалила цигара, да съм си вдигнала краката и да си пия кафето, трябва да знаеш че въобще не ми пука на къде ти гледа китката.  Joy

# 52
  • Варна
  • Мнения: 6
Bamba, мерси за кафето, днес имам нужда от дълго и силно. Свекървата ще идава на гости и нищо , че детенце спи съм станала в ранни зори да чистя къщата smile3515.
Цитат
И по случая: Мила снахо, за да има разбирателство между нас, трябва да следваш само няколко простички правила:когато станеш сутрин и видиш, че китката на главата ми е обърната надясно, това означава, че съм много ядосана и не се опитвай да говориш с мен, да не го отнесеш ти; ако китката на главата ми е обърната наляво, това означава, че съм в добро настроение, можеш да ми говориш, да ми помагаш и т.н.
Снахата:
– Тогава трябва да ти обясня, че ако станеш сутрин и ме видиш да съм запалила цигара, да съм си вдигнала краката и да си пия кафето, трябва да знаеш че въобще не ми пука на къде ти гледа китката. 
  Joy Joy Joy Joy Joy
Добре дошла на ina 75  bouquet, както казах и на renibmw1984 тук е  lalalala и ще ти хареса.
Айде чао засега отивам да продължа с  newsm75 newsm79

# 53
  • Мнения: 153
Добро утро  Hug
Добре дошли на новите мами  Hug   bouquet
Честит първи сняг на бургазлийки. Peace
Бамба мерси за кафенцето   bouquet
И по случая: Мила снахо, за да има разбирателство между нас, трябва да следваш само няколко простички правила:когато станеш сутрин и видиш, че китката на главата ми е обърната надясно, това означава, че съм много ядосана и не се опитвай да говориш с мен, да не го отнесеш ти; ако китката на главата ми е обърната наляво, това означава, че съм в добро настроение, можеш да ми говориш, да ми помагаш и т.н.
Снахата:
– Тогава трябва да ти обясня, че ако станеш сутрин и ме видиш да съм запалила цигара, да съм си вдигнала краката и да си пия кафето, трябва да знаеш че въобще не ми пука на къде ти гледа китката.  Joy
Joy hahaha Joy hahaha Joy

Оооо забравих за какво сте си говорили  ooooh!
Отивам да пия кафенцето поднесено от Бамба и после пак ще ви чета, дано запомня повече ooooh! Blush

# 54
  • Мнения: 107
Честит първи сняг  newsm68 newsm44

# 55
  • Мнения: 14
Добро утро!!!

Много сте активни,бре,едва смогнах да изчета всичко! Mr. Green

Бамба,благодарско за кафето,душицо!!! Hug

Много нови мами си имаме-супер!!!Добре дошли -Рени,Ина,и Мамелитка!!!Дано ви хареса при нас!Весело е!!! Hug Hug
Дундито,благодаря за темичката!!! Hug

Пак сте подхванали свекитата виждам Mr. GreenЯвно за повечето са големи дразнители....Аз за моята мога да кажа само хубави неща!Може би защото се виждаме веднъж годишно Mr. Green

Анита,Рени,и аз съм живяла в Стара Загора две години!Много го обичам този град Heart EyesИмам мнооого приятели там и ходя поне веднъж годишно да си видя колегите.Там се запознах със съпруга си,там сме заченали баткото....Въобще само хубави спомени!!! Peace

Wish,и аз съм ,като теб!Като отиде Станислав при майка ми и ми е много мъчно.И сега въпреки,че е голям пак ми е пусто без него!По принцип с мъжа ми обичаме той винаги да си е около нас и го водим навсякъде,където отиваме и ние-екскурзии,почивки,дори и по ресторанти на Нова година!

Тук тази сутрин осъмнахме със сняг GrinningМного е хубаво,бяло!Направо ми се дощя да излезна и да се овъргалям Mr. Green

Сега ставам да пооправя....

# 56
  • София
  • Мнения: 2 148
Добро утро 55
Само в София ли няма сняг Sad За сметка на това пък е доста мрачно....
Никола ме събуди в 7.30, но докато се придвижа със закуската до него, той пак заспал и даже още продължава Whistling
Днес ще падне чистене, че снощи имахме гости и сега е голяма неразбория.
Хайде хубав ден на всички Grinning

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 3 080
Доброутро и от нас!  Flutter


Честит първи сняг на бургазлийки. Peace
прочетох това и веднага изумено към терасата да проверя!  Joy
в Сарафово нема сняг обаче...  Sad Дано и тук до края на деня да побелее, че да почувствам истинско Коледно настроение...

Добре дошли на новите мамчета!  Hug

# 58
  • Мнения: 183
Добро утро! Изписали сте света бре, моми...

Добре дошли на новите мами, дано ви е приятно с нас!   bouquet

Атракция, ама ти не се спираш значиииии. Браво на теб, страхотни вкуснотийки си сътворила!  Hug

аз съм си опънала краката, пия бира и слушам офспринг... дребното спи... а бате е навън....
идилия   Sunglasses Blush

Ехааа, наистина идилия... Ако знаеш откога не съм слушала Офспринг, направо ги бях забравила, но това ще бъде поправено съвсем скоро!  Peace

За свекитата - и аз не се оплаквам. Е, то е нормално да се дразня от време на време за нещо, все пак сме от две различни поколения, въпреки, че тя е от младите баби, на 52 години е. Винаги ми помага когато я помоля, а и без да я моля всъщност. Ето сега за операцията на Хриси й беше ясно, че аз не мога да оставя бебето и да вляза с нея в болница, затова сама предложи тя да е придружител на Хриси. Мисля, че няма какво повече да искам от нея, не ми се бърка за нищо, а когато й пратя Хриси за някой от почивните дни да я гледа, се съобразява с нещата, които съм й заръчала.

Хммм мъж ми още спи, а ние с малкия сме станали в ранни зори, каката е на гости на моята мама, че много се бяха разтъжили една за друга. Изпих си кафето, сега храня Сами и ще трябва "случайно" да събудя господина, че все пак трябва да вляза да се изкъпя. Егати, не стига, че никога не ме е отменял нощно време с бебето, само аз будувам, ми и сега като си е вкъщи кърти като за световно...  Crossing Arms А днес трябва да почистя основно вкъщи, че утре ще имаме гости - леля ми и калеко ми от Разлог, за да видят малкия и не трябва да се излагам.  Grinning

# 59
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Абе снощи писах,а поста ми го няма. newsm78Явно нета ми е прекъснал преди да го публикувам.
А добро утро сега,
тази нощ спахме.Снощи преди лягане Андреа пак не искаше да яде и така си заспа.Събуди се в 3.30ч и после в 6.30ч. PeaceДано днес вече да е спокойна,а не като вчера след ваксините,,че ще откача. Crazy
Тук няма сняг,но започва да става студено.През деня държи 15 градуса. Peace
Аз пък тази сутрин станах рано да изпера,че ми се развали пералнята,а това си е кошмар.Не  може да се пълни с вода и аз наливам с кофата отгоре.Сега трябва да гледам като почне да изпомпва мръсната вода пък,да отида да сваля маркуча,че не може и да изпомпва сама.Само грее водата и върти като хората.Е,то остава и това да откаже и ще умра.Посред зима без пералня.. ooooh!
Добре дошли на новите попълнения Wink
Честито на днешните месечинки Hug

Общи условия

Активация на акаунт