Юлски бебета - тема 19

  • 19 425
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 123
Често връща докато я разнасям, но това е разбираемо. В гимнастиката докато оглежда играчките и си избира с кои да си играе пак връща. Хем малкото количество мляко не й стига, като го увелича пък връща  newsm78

# 46
  • Мнения: 256
Медула честит рожден ден!Бъди много обичана от любимите хора!
Радина мерси за темичката!

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Медула, честит рожден ден и от мен! Пожелавам ти да си все така ведра и позитивна, когато човек е така настроен всичко се нарежда! Simple Smile

Мамо Диди, аз оня ден видях, че в нашето квартално магазинче за джунджурии продават - за 10 лева, би трябвало и в Бургас да има някъде. Ама Дидито е още много малка и нищо няма да разбере, иначе много се изкушавам, поне за снимките. И с тия коледни роклички, ужасни сте! Simple Smile Бях решила да не купувам, ама като видях снимките на Елито...  Да не говорим, че и за уреда на Чико взех да се замислям!

Една идея - купих червена коледна шапка и я дадох на шивач да я стесни Simple Smile Сега ще правим фотосесия, само да ни остане малко повече свободно време. Simple Smile

Тан, Дидинка продължава да си връща млекце, почти всеки ден по малко, някой път по повечко, особено ако я натисна по коремчето след като е яла. Педиатърката знае, но каза, че щом си наддава, не е проблем.

Мама Мише, ако до сега не ти я намаляла, мисля, че няма. При мен имаше едно намаляване 2-3 дни преди да ми дойде, след още 2-3 се нормализира. Но всъщност явно това, което си мислех, че е било цикъл, не е било, защото повече не ми е идвало...

Ние днес също излязохме, опаковани като зелки, на Дидето нищо не й беше студено, като се прибрахме, на мен - малко задника, че от много акъл си сложих късото яке Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 423
Диди,в Пикадили има костюм на Дядо Коледа за голям човек за 9 лв.Взела съм един,пък ще видим колко ще го носим  Twisted Evil
Цветен прашец,убеди ме на 100%.Тия дни ще го поръчам,даже и бабите може да се включат ,тъкмо и двете само питат какво да вземели на София за Коледа.И 2 месеца да го ползвам,пак ще ми е по-евтино от детската кухня.Особено като падна на 240 майчинство, поне за бурканчетата да не давам пари.То и памперси като не купувам,хептен съм спестила  Whistling.
Аз пак да питам,след секцио нали трябва да се изчакат 2 години за второ.Ама до забременяването или до раждането 2 г.?

Последна редакция: пт, 11 дек 2009, 17:34 от Mime-to

# 49
  • USA
  • Мнения: 675
Здравейте.

Медула,честит рожден ден,пожелавам ти да си здрава, обичана и все така позитивна.






Emily,ние имаме тази топка http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2373386&CAWELAID=107501918 .Много се харесва на Стейси,въпреки че е за над 6 месеца.

За повръщането,Стейси повръща доста,но тя е много шавлива и мисля ,че е от това.

Марулка, за 2 дни направих 5 от твоите рецепти,станаха невероятни  bouquet  chef,само кекса ми стана малко сух,би ли ми подсказала къде съм сгрешила,за да е станал така.

Момичета,тук е много студено,вчера беше -17, а днес -12.С парно сме,но е хладно и Стейси беше снощи ледена Shocked,не знам още какво да и слагам newsm46.

# 50
  • София
  • Мнения: 423
Леле,Маймунче ,ти В Чикаго ли беше? cold

# 51
  • Мнения: 36
Медула-ЧРД!!!
Hrispa76-съжалявам за лишеите,как Ви изписаха Фенистила?
Цветен прашец-убедителна като юрист!
Аманита-къде си?????
Днес съм малко притеснена-Ема от време на време прави едно като задъхване-закашляне/не мога да установя дали винаги го прави като се засили за някой от акробатичните си номера

# 52
  • София
  • Мнения: 15
Хей, като ви чета как се навивате за този уред след описанието ми,  май верно ще взема да се кандидатирам за рекламно лице на Чико. Joy
Лилчо мерки и теглилки ще кажа на 17.12. като отидем на консултация.
Тан струва ми се, че връща по-малко, предимно като се оригне и ако след ядене се обърне по корем, но честно казано не й се впрягам изглежда ми нормално.
Кейт от къде си сигурна, че не е било цикъл? Я тичай до аптеката за тест и да ни се похвалиш чу ли? hahaha
Мимето дано да има същото въздействие и върху тези на които трябваше да го дадеш да четат, за да дадат карт бланш за закупуването му, нали така беше? И да те питам нещо странично нали ти беше работила в Пикадили и каза за онова пенливо винце с вкус на ягодка. Ти в кое Пикадили си аз пазарувам в това в МОЛ-а на Стамболийски и последния път си изгледах очите и не го видях, къде да го търся (то ясно, че при вината, но нещо на кои рафтове горе долу да гледам, ако си в това Пикадили де). Нали Фраголино се казваше?
А-4 и Кати се задъхва като пее дълго на висок глас и едновременно с това се гъзурчи. ..."убедителна като юрист" нали сме станали нарицателно с това поне да го защитаваме. Mr. Green

# 53
  • Мнения: 7 263
Медулич,
Честит рожден ден!!!
Много здраве и късмет ти пожелавам и всяко твое желание да стане реалност!!!


# 54
  • Варна
  • Мнения: 211
Mime-to аз го разбирам 2 години от забременяване да се пази човек- една позната така не го спази това забременя в 6-ия месец и в 7-ия месец бременна с второто и се отвори операцията.......  Praynig

# 55
  • Мнения: 232
И аз чух за такава мацка, само че там в 8-я месец се наложило да изкарат детенцето, че почнала да се отваря операцията.

Уреда на чико никой не може да ме накара да го купя, не стига че пари ша давам ми и ша готвя пак... Не мога да си представя в ежедневието си да включа и готвене за беб  Blush едвам за мен си смогвам. Абе тия дето ви е страх да ви кажа и с 240 лв не сме умряли, ама и допълнително докарвам мъничко вече като хем гледам детето, та нанагорно ми идва понякога де. Сега започвам да се замислям и за помощ за основното почистване, че то тук време там време и накрая ставаш разноглед  Crazy.

# 56
  • При децата ми
  • Мнения: 6 116
О имало вече нова тема! Радина,  bouquet
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МЕДУЛА! smile3525 ЖИВА И ЗДРАВА ДА СИ! ЛЮБОВ И МНОГО ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ ТИ ПОЖЕЛАВАМ! Hug ХАЍДЕ СЕГА И ЕДНО СИНЧЕ! Wink
А4, "Фенистила" е на капки, пие по 5 капки, 3 пъти дневно.
За повръщането- Ники повръща обикновенно, когато я вдигам за уригване, но не е много. Понякога ако е легнала връща по-малко, предполагам, че е от преяждане.
Маѝмунче, голям студ при вас!   cold

# 57
  • Canada
  • Мнения: 649
Това с отварянето на операцията звучи много страшно. Аз пък съм чувала за много мамчета, които не са изчакали двете години и всичко е минало добре. Абе Божа работа!
Тан, и Нико си повръща както преди с изключение на храненето на обяд, когато е на пюре. Вече даже не ми прави впечатление, в интерес на истината обаче повръща по-малко.
Аманитке, да не се обиди? Виждам че си се включила по други теми...

# 58
  • София
  • Мнения: 15
Хей, брей не останали одеала за нас. Като ви прочетох вчера за тази прИмоция на памперс пратих таткото днес в Кауфланд, но пусти късмет свършили одеалата, щели по-късно да им докарат.
Емили ти да не си помисли, че ви правя някаква пропаганда за този уред? Мимето искаше подробно обяснение, иначе нямам файда никаква.
Да попитам захранилите мами-как въвеждате плодовете, позволявате ли си да давате всеки ден нов плод?
Ама все пак не разбрах две години от раждането до забременяването ли или до раждането трябва да са минали при секциото.

# 59
  • София
  • Мнения: 423
Цветен прашец,аз ще си го платя,че майчинството не ми е малко,срамота да не го платя.Но за да не ми се подиграват до другия юлир трябва да подсиля нещата  Wink.Иначе го измислих.Понеже докато бях бременна сама си платих количката,леглото,покупките за бебето и всички викат :Еее,ама то това е купено вече,онова е купено вече,ми ние сега няма какво да вземем.И никой не каза,ето ти n-ти лева за еди какво си.Няма до 9 месец да седя без покупки,я,и без това родих месец по-рано.Накрая остана едно матраче на Магнифлекс,130лв. некупено.Приемат ме в патологията и аз без матраче  ShockedВикам,пращай майка ти за матрак.-Ти нали си още в болницата.-Абе то трябва да се изпъне,да се отмирише,да попие нашите домашни микроби.Няма бебето да легне на матрак от магазина.Леле,бях бясна тогава.То детето още не си спи в леглото,но това е друга тема  Mr. Green.Та,исках да кажа,че ще го купя,но няма да го показваме на никой от двете роди,като дадат някой лев тогава. Twisted Evil
За виното,да в Мола на Стамболийски съм.То понеже е шампанизирано седи до Искрата ,някъде след водките и ракиите се пада,на нивото на гърдите го редят.Миналата седмица си купих,та знам,че го има.С жълт етикет е,Фраголино.Това и ще взема за наздравицата в 12 часа на Нова Година,и едно просеко.
Емили, може би при вас цените са по-ниски,но с 240 ще изкарам 1 седмица тук.Да не говорим,че трябва да си подплатявам и кредитните карти с това интернет пазаруване. Money
Ама,искаааам и аз одеало,но като не взимам памперси  Tired .Някой няма ли излишно  Laughing ?
Ехе,до после,почва ми сериала по БТВ Комеди

Последна редакция: пт, 11 дек 2009, 19:32 от Mime-to

Общи условия

Активация на акаунт