Сладко буболече е мартенското ни човече

  • 16 575
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 267
мерси мила,малко по-добре съм,поне нямам Т  Rolling Eyes,мъчи ме една ужасна  кашлица и само стряскам Крис  Joy.Вие проядохте ли  Rolling Eyes
Много са сладки мъниците в албума  Heart Eyes
като си говорите за умения,я да питам има ли такива бебоци,които не могат да сядат от легнало положение  newsm78,нашия момък само се мъчи,пъне и вири краката  hahaha ,още нищо не му се получава
Сиа флауер,аз те помня  Hug

# 31
  • Мнения: 660
Леле, Гери... снимките са страшни. Hug Много са хубави всички бебчета..аз този месец не съм слагала снимки, та утре ще кача някоя...

Деси, не се ядосвай...тя и нашата педи всеки месец ни казва, че сме пораснали с по 1 см. ама на Рая дрехите и омаляват и окъсяват със скоростта на светлината, та не съм много сигурна как ги мерят... А съвсем да те успокоя Рая хем е доста по-голяма от Вики не лази, не се изправя, тя дори от легнало положение не може да седне сама... съвсем скоро се научи сама да се обръща и сега обикаля спалнята по този начин, но пък иска само да е права и да ходи като вас ханата за ръчичките. Та не се вкарвай в няк'ви филми..много си е добре детето - нали е жизнена и здравичка, веселка? И как искаш да качва по 1 кг., като ти си - извини ме за израза - 35 кг. с "напикани гащи"?  Wink Hug Peace

# 32
  • Мнения: 5
Привет! Hug
Всички именници да се чувстват поздравени...и всички с поводи тези дни, няма да изреждам, че ще пропусна някой!   bouquet
Е хайде днес пак ще се похваля с ново четвърто зъбче, какво му стана на това дете за няма и месец четри, а се притеснявах, че закъсняваме.
За мамите които ми отговориха относно чувалчето за количка да споделя, че си реших проблема като купих  космонавт, от горе ще слагам дебело одеалце от порт-бебе и чувалчето на количката на краката, Марти по последни данни е 73 см, та взех космонавт 86 размер та да си изкараме зимата ама нещо ме съмнява, почти му е точен на дължина, защо така се получи незнам???
И за притесняващите се мами да споделя за ваше и мое успокоение , че и ние не лазим, по-скоро не искаме да седим а се свлича по гръбче като го сложа, ако не го държа все е легнал, е обръща се от гръб по корем и обратно...но пък за сметка на това подскача като за световно човека и иска да пристъпва, да стои прав, за това съм се снабдила и с бънджи за да дивее там., ама всеки бебок с номера си мисля аз!
Хайде лека вечер от мен!

# 33
  • Мнения: 819
Привет!!!

Gery Moore, снимките са уникални просто!!! С тоя зъб направо си умрях от смях!!! И аз това се зачудих, къде ви е косата?  newsm78 Толкова е различна Симонката така,че даже се загледах в надписа долу дали е тя.Нещо и аз съм пропуснала факта, че е подстригана  Thinking

dobro_nastroenie, ама какво прави тоя Марто, както е тръгнал,скоро и мъдреците ще изкара  Laughing

Деси, според мен трябва спешно да си смените педито - не мога да повярвам, че педиатър може да приказва подобни глупости  Shocked Като чета какви количества изяжда Вики, ще си замълча за Софийката  Crazy Тя за 2 месеца беше качила 400гр и..половин см.За дължината и педи каза, че най-вероятно е сбъркала в предното мерене и да не се притеснявам,а преди 2-3 месеца, като беше качила 150 гр. за месец също ми каза, че си е ОК детето и няма място за притеснение, да продължавам да си я кърмя. На тази възраст е съвсем нормално да качва по-малко, не угояваме прасета все пак.А и ми каза каквото и Тони ти е казала - бика вие с баща и да не сте някои исполини,какво очакваш от детето  Mr. Green Така,че споко,не се шашкай излишно.  Hug

Да ви кажа днес майка ми как е намерила София  - аз бях излезнала по задачки сутринта и ги оставих да се приспиват.Майка ми я приспала на нашето легло и след половин час чува,че София нещо си приказва, влезнала и що да види - госпожицата по средата на стаята, на 4 крака се клатушка на килимчето с одеалцето бърху гърба си  Joy Добре, че матракът ни е директно на земята, ама как е слезнала, идея си нямам  Laughing

Ох, някой скоро се оплака, ама и аз да си кажа - и при мен полето за писане по някое време изчезва и не виждам какво пиша, направо е ужасно,маи казахте, че е от версията,ама дали може да се оправи? Ние сме със 7-та версия. Та за това ми е разбъркан поста,че пиша по средата, за да виждам...дали някои ме разбра  Crazy

Ел,  ние днес поради тази причина излезнахме следобяд, нищо, че валеше.Даже и с Танчето се видяхме, децата поспаха на дъжда, около час сигурно откарахме. Имаше само 2-3 колички още и беше супер спокойно  Mr. Green

Нагаина, и аз много ще се радвам да се видим, ако дойдеш, все ще спретнем някоя срещичка, ти само кажи кога  Peace

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!!!


Окич
, с удоволствие ще си дръпна от предложената лула, и без това ми се пуши, ама няма  Mr. Green Бях си наумила да пиша някои неща, ама в чест на новата тема и на приближаващата Коледа, ще се въздържа  Peace Само ще кажа, че към никого не тая лоши чувства и  не съм имала намерение да влизам в спорове.  Ако не бях цитирана, нямаше изобщо да подхващам. Край от мен по въпроса.   Hug

Друго няма да коментирам, за да не издребнявам  Wink


Сега, за изброяването на честитките - май скоро пак се зачекна този въпрос, аз и тогава писах - аз лично такива неща ги пропускам, наистина отнема много време и място, аз едвам смогвам да напиШа каквото съм си наумила по важните теми, понякога и не смогвам. Но пък чета всичко, никого не пропускам. Пропускам само изброяването на поводите в постовете.


Последна редакция: ср, 09 дек 2009, 22:52 от *Nikita*

# 34
  • Мнения: 645
Geri снимките наистина са страхотни.

22 ми се губи нещо.
Кикоикрис оправяй се мила, как успя да се разболееш на това хубаво време Hug
Бейби мони стискам и аз.
 Момичета какво ще кажете за това http://www.toysrus.co.uk/Toys-R-Us/Toys/Preschool-Toys/Activity- … 5814E20355B.app01пише че е за над година и половина, но много ми хареса, а и за какво им е на толкова големи бебоци локър, като те тогава тичат newsm78

Последна редакция: ср, 09 дек 2009, 23:05 от Шу

# 35
  • Мнения: 69
kikoikris и ние не сядаме от пълно легнало положение,само пъне крачета и от всичката сила която използва ляга на една страна hahaha

*Nikita*  страшна случка,добре че е със смешен край и нищо й няма на малката Hug

Шу на мен не ми се отваря уолкъра newsm78

аха този ли е: http://www.toysrus.co.uk/Toys-R-Us/Toys/Preschool-Toys/Activity- … 5814E20355B.app01

според мен са объркали,вместо 18+ би трябвало да е  -18 newsm78 hahaha

# 36
  • Мнения: 18
Може ли някой да ми прати паролата на албума , че нещо тази дето я знам не ми става. Помня , че бяхте писали и други мами за такъв проблем!

Деси, леле как ми стана мъчно за теб! Абе как може такова нещо- тая ваща педи незнам кво заслужава. Нали вчера ви гледах албума във ФБ , еееееееее не видях Вики нито да е  недоразвита , нито кльощава. Ама така като ти каже педито и то човек се шашка. Хич не го мисли , пък и както каза, вие все пак сте най- малката мартеничка Wink.  

Ние не знам да ли е от зъби или от кво , но днес доста киха и кашля Теди, особено сутринта. Май на момент го хванах , че беше и  топъл и със зачервени бузи , но пък легна да спи и  после  забравих да му мерна температурата.

Шу- тя 22 нали е студентка , та може да реанимира още след някой нощен купон!  Laughing

# 37
  • Мнения: 305
Добър вечер!

Мерси за темичката на Слънцето!

Деси, тя тази вашата педиатърка много съобразителна! Не само да те успокоя, но мисля че нямаш повод за притеснение! Викито си  е екстра!
Тони, отново честита ви нова кола! Със здраве да си я карате и леко и безаварийно пътуване!

Шу, това и синът ми да го види сега ще си  играе с него! Не ми изглежда като да служи за прохождане!

Хайде лека нощ от нас!

Последна редакция: ср, 09 дек 2009, 23:28 от Zora*

# 38
  • Мнения: 645
Babymoni оправих го мерси. Именно за това говоря.
Зора аз именно за това го харесах че е много занимателно и става за по-големи. Наистина и Боян много ги харесва този тип играчки а уж голям.
Оф ако мога ще го видя и ако не е много високо май него ще се опитам да го взема (живот и здраве ако дойде парата).
Dyma имаш право, да не го притесняваме момичето, тогаз Simple Smile

Последна редакция: ср, 09 дек 2009, 23:16 от Шу

# 39
  • Мнения: 69
я и аз да кажа за някои играчки Mr. Green днес получих кученцето на фишър прайс (поръчах го от продавалника за една комшийка,новичкото) ами честно да ви кажа,така му се зарадвах Rolling Eyes ама то много интерсно,така се навих на едно кученце и аз Crazy мнооого е сладко Blush

# 40
  • Мнения: 0
Малиии Деске таз вашта педка е луда. Моя батко като така и не пролази никога, зъб извади на 11 месеца, проговори на 2 и половина ми тя нас сигурно би ни отписала на цяло. Ама как може така да те шашка. А освен това мнооого малко са децата които си хапват без проблем. Особено женските са 90% капризни. Аз съм живо доказателство израстнала съм на Шоко и каша Слънчо  Mr. Green Горката ми майка.

 Гери ама голяма сладурка с това зъбче. Направо паднах. Моя Ивко и той полудява като види батко си. Гледа го като някакъв идол негов  bowuu Каквото и да направи бате е най смешното, най забавното и т.н.
Направо толкова много се обичкат че чак се просълзявам като ги гледам. Дано да са така винаги.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 58
Деси, тя "кака й" Ния не може и да седне сама, нито прави крачки. Но не мисля да се притеснявам все още. (това в отговор и на Мечо Пух). Според мен си е добре детето, педиатърката е под въпрос  newsm78.  Сега, декември е срокът за смяна май. Поне за възрастни е така, за децата не знам.    Помня аз, че предложи и ние да си направим парти и ми прозвуча добре, но нали уж имаше време и а днес, а утре и то май стана късно вече.  Embarassed Embarassed Embarassed

Окииии4, в беля ме вкара ти, ще ти пратя сметката за поправка на кантара  Mr. Green  Днес Ния взе, че поспа 2 часа по обед, които аз прекарах в пуснатата от теб тема (линк), набелязах едни рецепти и дори напазарувах разните му там подправки от Кауфланд следобеда. Да видим ще има ли време да се пробвам наистина или ще останат за догодина.  Но яко се навих, даже и за Щолена се замислям, немски възпитаник съм, бива ли да не пробвам Simple Smile  Едно време и аз много се занимавах и ми се получаваше, но компанията беше голяма - имаше кой да яде после. Аз се наяждах от майсторенето и от доволните мутри след това.  Пък сега .... у дома май само Ния не качва  Laughing

Мацки, кой ще се връща на работа през март?

# 42
  • Мнения: 18

Мацки, кой ще се връща на работа през март?


Аз неееееееее! Даже и третата искам да съм в къщи , но зависи от  Money

# 43
  • Мнения: 645
То и аз не, а третата вече не е цяла а са 6 месеца.Разделиха ги на майката и на бащата по 6 месеца, като могат да се ползват до 8мата година на детето. Много ми е чудно кой татко, след като е издържал поне година цялото семейство сам, може да си позволи 6 месеца неплатен newsm78

# 44
  • Мнения: 43
Мацки, кой ще се връща на работа през март?

Живот и здраве, аз.
Всъщност вече съм се върнала дистанционно така да се каже от три месеца. Но не го броя много, защото съм си вкъщи.
В понеделник бях до офиса със Сашко и пак гърлото ми се сви. Не искам да свършват тези златни дни...
Срещи, задачи, доказвания - хм, искам си сегашното ежедневие... Май е от възрастта  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт