Щастливи ОКТОМВРИйки се въртят сега около бебешките легълца!

  • 20 970
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 32
Добро утро!
Анхелика, Hug Hug Hug! Животът може да те е ощетявал в много отношения до сега,но горе главата!Радвай се на децата си и те ще ти бъдат утеха! Ще настъпи възмездие за всичко! Ние сме с теб  newsm10
  Тази тема за изоставените деца ми е много болна.Не съм имала достъп до детски дом,но винаги когато гледам нещо по този въпрос,се разчувствам силно и не минава без сълзи.Много ми е мъчно за тези изоставени малки душички.
   Хайде,хубав слънчев ден на всички,с много усмивки и позитивни мисли!!!  love001

# 16
  • София
  • Мнения: 38
добро утро,
днес е кофти ден, направо нямам настроение в такова мрачно време , а и ще вали!!!май днес ще се разминем с разходката

голямата ми дъщеря от в4ера я пуснах на градина, 4е досега я задържах в къщи. но  ще имат коледни тържества и ще трябва да репетира!!!та тя толкова ми помага този месец, че сега ми е терсене 4е я няма, нищо че е на 6 години, голяма отмяна ми е -пере дрехите на леа-на ръка, занимава се с нея, докато си изчистя и сготвя......

в събота леа става на 40 дни и ще ходим , живот и здраве на църква да и четат молитва, а в неделята ще е погачата!!!

е, това е от мен
лек  ден!

# 17
  • Мнения: X
Добро утро!
Анхелика горе главата и не се поддавай на лошите мисли. Имаш две прекрасни кукли, така че мисли само за тях  Hug Ние редовно ходим на гости на едни роднини на мъжа ми в Димитровград, така че другата седмица като отидем с малката, може да ти се обадя. Прати ми ако искаш координати или скайп на лични  Peace
Днес при нас времето е много лошо, вали и едва ли ще успеем да излезем някъде. Май зимата идва вече.

Момичета да ви питам, вчера в кухнята падна дъската ми за рязане на теракота. Малката като писна и ревна направо си изгубих ума от притеснение. Някой знае ли какво се прави ако бебето се уплаши силно и не спира да реве. Направо се видях в чудо. Дадох й гърдата, първо я отказа, но след това започна да суче и се поуспокои малко  #Crazy

И аз съм се зарибила с тази ферма във ФБ още докато бях бременна. По едно време я бях поизоставила и сега пак съм се зарибила Mr. Green

# 18
  • Мнения: 958
Здравейте и запис.
Анхелика  Hug. Има за съжаление и такива родители. И те се отнасят така и със собствените си деца.  Моя много добра приятелка е от такова семейство. И аз се чудя как им позволяват да осиновяват и да третират така и собствените си деца.
Аз вчера измих половината прозорци и се скапах. Фитнеса ми е по-малко уморителен от чистенето. Получих и подаръците на Никол за никулден, въобще всичко върви по план. Засега.
МАрина снощи много плачка, пи една лъжичка колиеф и заспа, става в 3 да яде и после като се ококори в 6, няма заспиване. Пъшка, смя се, пъна се, пуфтя. Накрая майка дойде да си говори с нея, аз уж да подремна, те като се разсмяха, като пусна музикалните играчки и моят сън се размина.

Да ви попитам нещо, защо докато се кърми не бива да се рпави диета. Навремето хората са кърмели, постили, гладували. Преди години имаше случай на една майка, загубена в планината май, и бебенцето е оцеляло благодарение на кърменето. Аз от 4 дена съм на диета, главно месо извара кисело мляко и зеленчуци, и  даже ми се увеличи кърмата. Бях почти спряла да кърмя, едвам осигурявах едно хранене, вчера я кърмих 5 пъти, ипрез ноща и сутринта. Чувала съм за някакви токсини които се отделяли, ама дали слизат в кърмата, последно четох че начина на хранене не влияе особено на кърменето.  newsm78

# 19
  • Мнения: 23 114
Ето ни и нас,да се отчетем в новата темичка.
Днес е мрачничко,ама може да се размине дъжда,чакам вклчване за зоото,аз мога да дойда много бързичко дотам,само да дойдат играчките от Дядо Коледа. Mr. Green
Анхелика,горе главата момиче,имаш две дечица,за които да се грижиш и съм сигурна,че ще си най-добрата майка на света. Hug Това трябва да ти дава сила.
Джоя,мисля че ограничаване няма проблем,само да не е някаква драстична диета/зелева супа,японско чудо и тн..../
Ани,ние си се събираме една групичка в Южния парк всеки ден,ама искахме да сменим обстановката,а и да се присъединят и други мами,които живетя в близост до Зоопарка.

Какво правим днес за Зоо-то?

Последна редакция: ср, 02 дек 2009, 09:57 от ДесиХ3

# 20
  • Мнения: 65
Добро утро,да се отчетем и в тази тема.
Мойта мишка снощи заспа след банята в 21:30ч и спа до 6 сутринта,хапна и пак заспа...
Събуди се в 8 ама не от глад,ами...да докаже на мама че вчерашните и притеснения относно това че не беше акала от сутринта,са напразни...беше се омазала буквално до врата  Crazy .Място чисто нямаше в памперса,тръгвам да я събличам,а тя ми се хили блаженно.Изобщо тази сутрин е пълна с емоции.
За кафето някой беше питал - аз не пия тъй като ме наплашиха че ако пия кафе има голяма вероятност кофеина да се отдели в кърмата и бебка ще се кокоори цялааа нощ  Crossing Arms не мерси

Хубав ден на всички

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 26
За зоо-то-там сме след 12:30ч.  Peace Като гледам май няма изгледи да завали,а дори и да е студено не го щадя  Crazy Слагам го в космонавтчето и е роботизиран за разходка  Mr. Green Деска,Еди,Ради,ако Ви е удобно може в 13ч. на входа откъм "Свети Лазар"  newsm78 Сега ще звънна и на Ванирка и Красито Wink

За кафето-в болницата пиех по 2-3,а сега съм ги ограничила до едно 3 в 1 на ден.Даже имам чувството,че Гуго е по-спокоен ако го изпия  Joy
Няма нищо вредно за консумация,стига да е в граници и да не се прекалява  Naughty

# 22
  • Мнения: 1 668
Добро утро и от мен!
Анхелика ,  Hug Hug Hug!
Приятна разходка днес в Зоо-то...
Тази нощ пак започна кошмарно - будене на 30 минути, дърпане, рев - как не ми откъсна зърното, нямам си на представа... И към 3-4 часа на поредното кърмене се успокои и засука като хората. дано кърмаческата стачка е приключила, че направо в чудо се видях. Кърма имах и преди в промишлени количества, но след 2 нощи на черешата тази сутрин за сефте се събудих с мокра тениска. Вече почти нямам място във фризера - отгоре - до долу е в кърма, та ще видим какво ще правя. При нас нощните наузи са мираж - 2-3 пъти и се е случвало да спи по 5 часа и това е. сега в добрите дни се буди на 3 часа, но не губя надежда, че скоро ще се успокои положението и ще ме оставя да се наспя.
Иначе аз си пия по 1 кафенце сутрин - не издържам без него. Но до вечерта не мисля, че нещо остава в кърмата, а и тя няма проблеми да си спи (т.е. не се кокори по нощите), но се буди често оверяла от глад!
Джоя, как така една лъжичка Колиеф  newsm78. дават се 4 капки, разтворени в мляко - иначе файда няма от тях...

# 23
  • Мнения: 103
Дааа, днес най- накрая сме в зоото- Ани, не злорадствай  smile3508 .
И аз пия едно кафенце сутрин след кърмене. Мисля, че кофеинът си се разгражда бързо.
Ние пак сме си сами за 2-3 или не знам колко дена. Добре че сте вие иначе ще започна да си говоря сама  smile3518.
Анхелика, какво да ти кажа, мила! Много мъка си събрала, но намирай сила в двете принцеси. Аз като ми е тъжно гушкам Габка, става ми едно такова мило и виждам, че това е смисълът на живота.

# 24
  • Мнения: 126
Анхелика  Hug от мен за съжаление има такива хора и аз не бих нарекла родители не е само да прибереш едно дете и да го осиновиш.Но наистина по тази тема има много да се говори и пише.
Днес моите мишки стават на 2 месеца и след малко изчезваме на консултация после ще се отчета,ще водя и баткото.Ето скромна почерпка от мен.
http://gradvelin.com/biznes/biznes/sladkarnica-megi/sladkarnica-megi-pasti-b.jpg

Последна редакция: пт, 04 дек 2009, 01:13 от Дивиана

# 25
  • София
  • Мнения: 1 586
Искам и аз на зоо  Sad Ама с мойта огромна количка е абсурд да се събера в градския транспорт или във всяко такси  Confused Дали ако се обадя да си поръчам такси с голям багажник няма да ме помислят за куку  Rolling Eyes
Моят сладур вече трета вечер прави пауза от 21.00 до 03.00 и после до 07.30ч. Коликите обаче го мъчат с пълна сила след всяко хранене. Поне по 15-30 мин гърчене и рев следват след като хапне. Успокоява се само с гушкане и то в определени пози. Ако и днес няма развитие по поръчката с Инфакол ще притичам до магазина да купувам и аз праз колкото и налудничаво да ми се струваше до скоро  Confused Имам Еспумизан и Колийф в къщи, но от нито едно не съм доволна. Еспумизанът има някакъв ефект, но от него се скъсва да повръща. Колийфа имаше някакво действие първите 2 дни и после пак нищо. А и схемата на даване... предпочитам да го гушкам и успокоявам 15-ина минутки след ядене отколкото да се дере самичък в леглото от глад докато аз се опитвам да изцедя в чашка нужното количество кърма за 4-те капки  Confused

# 26
  • Мнения: 958
Гер4о, 4 капки с една лъжичка мляко давам, ама така му викам Simple Smile))
Адри моята количка също  е огромна, ама като се сгъне влиза в багажника.  newsm78

# 27
  • Мнения: 23 114
Аддри,не ти е пък чак огромна количката.Сгъната не се ли побира в нормален багажник?

# 28
  • Мнения: 99
Здравейте в новата темичка  Hug

Анхелика имаш моите прегръдки  Hug Искам да ти кажа, да бъдеш силна и да се радваш на дечицата си на първо място а проблемите остави и не ги мисли много, че един ден дечицата ти да не кажат "мама само се тормозеше и притесняваше и ние порастнахме с една много тъжна мама"  Rolling Eyes

Честито на месечинките   bouquet

За кафето- аз си пийвам сутрин по едно кафенце с мляко и до сега не съм забелязала да има проблем  Peace Дайде сега да се откажем от всичко и да заприличаме на зомбита само и само да не се чувстваме виновни за това какво правим  Naughty  Споко хапвайте и пийвайте, всяко нещо с което се прекали е вредно а ако не се прекалява си е съвсем в нормите  Peace

Аз вчера дадох сок от праз на моята буба  Wink Мислех си, че няма колики а е само така кисела  Crazy Елате да видите колко ми е кротко бебето, само се смее гука а като и се приспи щом я гушна затваря очички и е заспала  Heart Eyes Не съм вярвала, че ще има такъв ефект  Laughing  Само на мажо не казвам защото ще се паникьоса и ще трябва да се изпокараме  Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 1 586
Ми в предишната кола на мъжа ми не влизаше пущината... та затова като излязох от родилното ме посрещна с нова  Laughing Много беше доволен, че си има оправдание да смени колата.
Я дайте някакъв телефон ако се наканим с бебока да дойдем в зоо-то да ви се обадя Simple Smile
Как го давате тоя сок от праз? Разбра ли се в крайна сметка на лъжички ли, на капки ли? По колко на ден? Само веднъж на ден ли? Като си помисля какъв вой до небето нададох като ми викаше свеки да почна да давам по 1-2 лъжички сок от ябълка или морков, а сега се каня да тъпча детето с праз....  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт