Юли 2006 - 91

  • 22 583
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 314
Бреййй, нова тема имало Mr. GreenМого пишете Laughing
Честито на именниците!Да са живи и здрави!  bouquet  bouquet  bouquet
Александровците не празнуваха и лятото? newsm78 Август?
Майра:направо ме уби ShockedЕгати градината,блазя ви HugТук купихме по едни помагала и учат по тях.Иначе знам,че учат песнички и стихотворения,разказват им приказки и им пускат филмчета.Вън вече не ги извеждат,въпреки че времето е страхотно.Има заповед от май до септември ooooh!

Ние сме добре,ходим по разходки с Лора,а Зоя на градина.Нали ви се оплаках,че Лора много спи.Вчера реши пък да не спи цял ден и така от 11:00до 23:30 с по 2 дремки от по 15 мин ooooh!Какво беше това чудоооо.Но днес си навакса разбира се,яде в 10:30 и дори и не разбра,че е на разходка,не се събуди да яде 7 часа #CrazyВ сряда най-после ще сложим първата ваксина и ще я изтеглим,ходихме последно като беше на 35 дни.
Зоя е здрава,пупууууууууу.Купих днес сребърна вода и започнах да и давам по 1 лъжичка+клеевата.
Някой знае ли кога трябва да ги водим на консултация?Като станат на 3 и половина?Трябва да питам педи,ако не забравя.

Жорджи:радвам се,че всичко е наред.Наистина е рано за сърчицето още,ама и аз така като теб нямах търпение да видя точката.На следващия преглед се видя и пулса WinkИначе споделяй,споделяй.На мен ми е много интересно да чета за бебета и точки Joy

Ронка:много хубаво,че Ема е била спокойна днес.Дано свикне бързичко.Как е Криско?

Нани:как е Кико?Какво стана с обрива?
НАН;хубаво,че всичко е наред с Дая.Дано бързо се оправи. HugДетенцето на приятелката ми,с което израстнаха със Зоя ще го оперират другата седмица.Също ще му вадят 3-та сливица.А този сироп по всички болници ли го дават преди операцията?Имаш ли представа?
Ели:и аз съм за дипломната работа Peace
Дю:кажи как са децата,стига минава на бързичко Wink
моничка :направо ти се чудя как издържаш и как се оправяш сама.Дано бързо да оздравеят малките. Hug Hug HugИ си е вярно,че всяка следваща бременност е по-тежка от предната.Изтощава се организма,натежават годинките....
Има нов сериал,казва се : '' V ''. Извънземни пристигат на Земята...Ама са излезли само 3 серии все още,на мен ми хареса,ще го следя.
Вчера гледах най-после ''Изпепелени от слънцето'' на Михалков.Мнооооого ми хареса,заслужава си Оскара Peace



# 31
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Нан  bouquet що се редактира newsm78

Жоржи,досаждай на воля,ако знаеш колко ни е прияттно Wink

Ронка,браво на Емата  Heart Eyes

Само се записвам сега,нямам време за писане,нали си имам гости от Варна,цял ден обикаляме МОЛ-овете.
Цвети се сдоби с лаптоп подарък,каза на кръстницата,че без него не я иска в къщи Mr. Green Laughing

# 32
  • Мнения: 8
Добро утро,
Лек и спокоен ден на всички  Hug

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Добро утро Hug
Честит  Имен ден,на всички които празнуват днес.  bouquet

http://www.pravoslavieto.com/life/11.24_sv_Ekaterina.htm

# 34
  • София
  • Мнения: 512
честито на всички, които празнуват днес    bouquet

Майра, Ронка и аз се нареждам на опашката на завиждащите за детските градини, които посещават дечицата ви. И аз съм доволна от нашата, но няма нищо общо с градините, които описвате, със залите за игри, с градините  Tired
Жоржи, пиши си спокойно, приятно ни е да четем вашите трепети около бремеността, още ни е прясно май и се вълнуваме с вас  Hug
Моничка  Hug  Hug  Hug
Диди, какъв е този ремонт по средата на учебната година, лелеее, ами ако няма кой да ги гледа децата  ooooh!
Ей, Ели, ти си нашият "повдигач" на настроение  Hug

Цеци не иска да ходи на градинка и това е, вкъщи искал да си стои. Сутринта каза, че сам ще се гледа, ние да тръгваме за работа  ooooh!

И на мен не ми се ходи на работа напоследък  Tired

# 35
  • Мнения: 444
Еййй хоп, здравейте!
Да не казвам голяма дума, но Кико май пребори вирусчето! Снощи след 12ч. пауза отново вдигна Т. към 18ч., но от тогава насам е добре. Само дето май зъбите пак напират, от 1ч. до 2ч. и нещо е ревал на порции през 10мин. Намазах венците, дадох хомеопатично и сме заспали. Tired Екземката определено е по-добре, остана лека червенина, особено като разтърка с ръчичка, но се махна коричката, не се лющи и не жълтее. В крайна сметка се спрях на Себа Мед млякото за тяло и снощи Жоро донесе. Няма парабени и PEG и определено след 2 намазвания кожата на крачетата му много омекна.

Жоржи, то и аз все за Калин пиша, ама това е на дневен ред при нас. Тук ми е най-добре да си споделям, както казваш и ти , в другата отчетна много не ме отразяват. Laughing То и аз толкова ги запомням, като се поотсеят може и да ми стане и там приятно.
Ох, голям зор с тия градини, Ивке: Hug
Деска, дай да го видиме лаптопа. Хубав ли е?

Имаме ли си именячета? Rolling Eyes

# 36
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 092
А този сироп по всички болници ли го дават преди операцията?Имаш ли представа?

Нямам представа Thinking И аз бях изненадана, но определено ни разведри деня Laughing
Арлина, даде ми идея за филм днес. Отдавна му се каня Peace

Редактирах по-горе, защото бях писала някакви размисли и страсти на тема размерите на ембриона, но установих, че не съм чак толкова наясно с тия неща, че да се изказвам Laughing Но знам със сигурност, че 85мм са ужасно много за бебе в 6-та седмица, 0.85мм пък са малко.

Аз чакам да ми се обадят за ноутбуук-а Crossing Arms Дано да е скоро, че голям мерак ме тресе. По-зле съм от дете на Коледа Whistling

# 37
  • Мнения: 1 240
Здравейте  Hug

Арлина, как да пиша като едва смогвам да изчета всичко. По цял ден сме навън и вечер докато прочета какво сте писали, станало посред нощ.
Коци има още колики, рядко, но явно доста силни, защото много плаче. Горе долу влиза вече в някакъв режим, след баня прави около 6 часа пауза, а следобяд - около 4 часа, ако сме навън в количката.

Гергана ходи на ДГ, но е станала много лоша. Постоянно закача и чорка Коци, не слуша и е започнала да се тръшка за всяко нещо. Вчера направи поредната беля и я питам: Кой ти позволи да правиш така, а, кой? А тя с насмешка ми отговаря: Благой.

Жоржи, ще споделяш при нас, разбира се. Рени и тя да се отчита.  Hug Аз пак да кажа, много обичам да съм бременна, така че ми е много приятно да ви чета.

Ивка, дано Цеци свикне бързо и да ходи с желание на ДГ, като Гери - тя иска и събота и неделя.  Laughing

НАН, колко време ще трябва да пазите Дая? Предполагам поне 1-2 седмици няма да ходи на ДГ. Дано ти се обадят за нотбуука съвсем скоро.

Арлина, аз не знам кога се водят на консултация в тази възраст. В градината ги мерят и теглят, предполагам само за ваксини трябва при педи.

Ели, аз бих правила докторантура, обичам да уча, даже мисля евентуално догодина да записвам нещо.

Коци тъкмо заспа, отивам да изпия едно кафе, че едва гледам и да се приготвя за разходка.

Лек и усмихнат ден.  Hug

# 38
  • Мнения: 1 341
Добър ден!

Аз станах изчистих, остава ми само пранетро да прибера и да простра новото. Crazy

Викам да седна да почина и да ви видя какво правите. Wink

Майра, Ема още не е седяла цял ден и не знам с какво ги занимават следобедите, когато не излизат. Иначе тук на всеки 30 мин. им измислят нови игри. Рисуват, четат им книжки, пеят песни, също ги учат кое животно какво е или предмет, питат ги ако някое зне и отговаря. Това е хубаво за Ема, защото по-лесно ще научи езика. Също рисуват с мече, но какво точно не разбрах. Дават им да мацат с ръчички по едни картони и после ги качват на стената... Имат и спорт. Сигурно пропускам доста неща. Но Ема е ходила сумарно 1м. и то само до обед. Като тръгне по цял ден ще имам повече впечатления. А и тя не ми обяснява много какво са правили. Учителките нямат особено време за обяснение. Ако някоя майка е подхванала учителката...трудно се дорежда друг. Laughing

Нан, как е Дая днес?

Нанни, радвам се, че Кико се оправя! Hug

Моничка, как са децата днес?
Дани, а Криско как е?

Арлина, нямам представа кога трябва да се водят на консултация. Но Ема пропусна тази на 3г.
 
Малкото се събуди за манджа. Simple Smile

# 39
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 092
Дая е добре, вече почва да си връща настроението Party Малко е лигава, сега покрай операцията свикна да й се угажда за всичко и явно си мисли, че вечно ще е така Naughty Не слуша, реве за най-малкото ooooh!
Иначе физически е добре. Гласът й става все по-силен и определено е малко променен като звук /както и пишеха по форумите/. Доста е бледичка обаче, има цвят и поглед на болно дете с висока Т Confused Даваме много плодове, сокове, мляко... Сега излязоха на разходка с майка ми. Поръчах да вземе от аптеката някакви витамини - за общо укрепване Thinking
Иначе 10-15 дни няма да ходи на градина. Като гледам календара, май ще я пускаме на 7-ми декември.

# 40
  • София
  • Мнения: 688
Jorji, вероятно е писало 0.85см.

Хора, едва вторник е, а ми се иска вече да свършва работната седмица  Rolling Eyes.

Снощи заспах към 23.30 и се бях наспала в 5.30, явно съм свикнала да спя по 6 часа, нали все по късните часове си лягам, а трябва да се става сутрин за работа. Обикновено мога да съм будна толкова рано само ако не съм си лягала, ама какво да се прави, старост-нерадост  ooooh!.

Та в 6 без нещо вече пиех кафе, закуска, даже малко домакинска работа свърших, преди да вдигна Яна.
Мъжът ми беше на работа през нощта, та така свежа и бодра аз водих Яна на градина. И тя беше се наспала и беше много послушна. Изненадах колегите, като стигнах навреме, даже като влязох в 9 часа, една колежка ми вика изненадана "Тъкмо се учудих кога е станало 9 и половина"  Laughing.

# 41
  • Мнения: 1 584
Гергана ходи на ДГ, но е станала много лоша. Постоянно закача и чорка Коци, не слуша и е започнала да се тръшка за всяко нещо. Вчера направи поредната беля и я питам: Кой ти позволи да правиш така, а, кой? А тя с насмешка ми отговаря: Благой.

Бай Благой от Софстрой  Joy Така отговаряхме ние едно време Mr. Green

Аз пък като се карам на Ясмин и й викам - Колко пъти трябва да кажа нещо, че да ме чуеш? И тя ми отговаря - 100 пъти hahaha

# 42
  • Мнения: 0
Здравейте.Сианчето си е все така Confused,но пък нощеска успя да поспи.Говорих с майка ми по телефона и тя ми каза да й дам 1 лъжица маргарин преди да си легне,заради кашлицата,и наистина по-малко кашля през ноща.Сутринта едвам успях да я накарам да хапне,преди малко беше с температура 38,9,дадох й лекарствата и сега спинка,ама.....
А Габриела нито кашля,нито повръща,само температура вдига.Нощеска беше с 39,4.Сутринта беше с 37,9.А одеве беше с 38,3 и тя спи сега...Незнам вече какво да ги правя.....
На мен днес сякъш ми е по-добре,сутринта повръщах 2-3 пъти,имам главоболие,но кръста не ме боли и не ми е толкова зле,колкото вчера.
Jorji,то и в юнската тема е така,всеки си говори сам,въобще не обръщат внимание,особенно пък на новите като мен,а аз се бях въудошевила,че ще има с кой да споделям хубавите моменти от бременноста Sad.Ако искаш пиши и на лични,твоя термин е близо до моя,така че може да си споделяме...
Сега следмалко ще кача снимки на Габито в албумчето

# 43
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Как с кой ще споделяте момичета,с нас естествено Mr. Green

Това в кръга на майтапа.Моника,не насилвай децата да ядат насила,щом се оправят ще се върне апетита.Високата температура ще ги мъчи от 3 до 5 дни,ако няма усложнения,след това нещата ще започнат да вървят към подобрение Peace Ако вируса е стомашно-чревен,може да се проточи във времето,но лека полека ще се нормализира всичко.
Ти се пази с тези леки кръвотечение да не стане някоя беля.Мога да си представя колко е зле положението,болни деца и на тебе ти е зле ooooh!

Наде,до 7 декември чак,ми то по-добре след празниците да я пускате,а не да се разболее точно за Коледа!

Това българските детски градини са си развъдник за вируси.С една лекарка приятелка си говорихме скоро,че в градините се вихрят инфекции от типа на вътреболничните и по никакъв начин не могат да се преборят с тях.При някои деца имунната система успява да "изгради" имунитет към тях,но при дечица с по-слаб имунитет е непрекъснато тъпкане с антибиотици.

# 44
  • Мнения: 0
Разгледах ви албумчето и качих снимки на Габинка.Всички дечица са мноооого сладки Hug

Общи условия

Активация на акаунт