Коледа наближава и АПРИЛЧЕТО е готово помощник на дядо Коледа да става!

  • 24 978
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 14
Аз вече се обърках Crazyкога е срещата последно? newsm78

# 691
  • Мнения: 75
Вери! Честит рожден ден!!! Бъди винаги НАЙС, винаги обичана и винаги обичай!!!



Яна Кунчева! Честит рожден ден на дъщеричката ти!!! Пожелавам весело и безгрижно детство!


Олче, мила,


Честити днешните месечинки!!!

Ние утре имаме дядо Коледа в градино, ама родители не са поканени, така че довечера ще празднуваме в детския център. Днес,докато с Миша ходих ме да вземем Маги такъв дъжд ни заваля... Ужас! Добре ,че имах дъждобран. Искам вече нормален сняг!!!

# 692
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз вече се обърках Crazyкога е срещата последно? newsm78

Досега за четвъртък не сме говорили, не знам откъде се появи сега в поста на Съни... Rolling Eyes

Днес си писахме с Дидочка по Скайп-а, а преди малко и С Жулиета - и двете потвърдиха, че ще дойдат. Така че срещата е утре. Peace

Сега вече на спокойствие (заспа и Симона най-после  Crazy) - благодаря за коментарите към карнавалните ни снимки. И двете костюмчета съм ги купувала от иБей. Peace

poем, Жабче, dena klv, mimeto80 и ღолчеღ , пак страхотни снимки - много ми харесаха Сами как хапва, Яна и Йоана как се гушкат, Вики и Ники до прекрасната елхичка, Диди с шишето и чаровните усмивки на Вели и Ени!!! Давайте все така много снимков материал, много се кефя! Heart Eyes

*DeSiTo*, честито второ зъбче! Hug

GANDIA
, аз сокче още не давам и смятам поне още 1-2 да не давам. По-добре настъргани плодове. Peace



Последна редакция: вт, 15 дек 2009, 23:00 от chockolina

# 693
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Ок сори остава за утре в 14:30 Радвам се че има много потвърдили  Grinning  Peace

# 694
  • not found
  • Мнения: 581
А Поемката да не се скатава  Crossing Arms

# 695
  • Мнения: 568
Да е жива ,здрава,обичана и щастлива принцесата на yana_kuncheva!
Относно въпросното куче ,което и аз търсих под дърво и камък в България е изчерпано навсякъде.Накрая купих подобно от ebay има го и Боби там.Ако те интересува пиши на ЛС.
Деси бързо да оздравявате и за празниците да сте без оплаквания.Честито ново зъбче ,все така безпроблемно да се показват.
Жабче много са пораснали твоите кукли,като си спомня какви бяха като се видяхме лятото.Сега са вече каки Hug
ღолчеღ много   красив разказ.
mimeto80 много лъчезарна вашата мома.
За пиенето от шише и Ники може да го държи,но когато яде аз му давам .Той не яде гушнат в мен ,така не иска ,ляга на леглото и аз до него.Не давам да се вдига шум,че пусне ли бибата няма да пие повече Simple SmileЧалъмлия си е той от малък.
От утре мисля да почваме с готвенето в къщи ,омръзнаха му пюретата и не ги яде вече с това желание.Пък и да се подготвя за детската кухня ,на 10м ще се записваме.От известно време хрупаме и Кроки,много го обича.Не знам дали може ,но кака му го научи .
Днес да се похвалим се научи да показва ,колко голям ще порасте.А от вчера пляскаме с ръчички.
Хубава и спокойна вечер.

# 696
  • Мнения: 13
Ей Дена  Hugрадвам се че писа, пък да ни пуснеш и снимчица на Ники Wink и ние така ядем легнали в леглото и мама държи бутилката  Mr. Green
Варненки искаме много снимки от коледното парти smile3509 photo

# 697
  • Мнения: 65
Здравейте!
Ето дългоочакваното инфо за прием за ясли и детски градини:


http://www.obrazovanie-varna.com/news.php?extend.148

# 698
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 260
Голямо мъртвило тук   Shocked странна работа  newsm78 .Уж е студено и си седим в къщи вече.Айде да ви пусна един поздрав да ви почне деня добре  Peace
http://vbox7.com/play:8d727b9c
вашите сладури така ли си играят  Wink

# 699
  • Мнения: 309
малко снимки и от нас от коледното парти, с много лошо качество са, съжалявам!

ето и нашата елха, най-накрая се сдобихме с такава!

още не съм ви чела, съжалявам, покрай второто ни зъбче вкъщи е ужас! Tired

# 700
  • Мнения: 172
 Варненки...аз внесох смут в точната дата  Blush, Съни   bouquet...не знам защо бях решила че е точно в деня на консултацията ни, а той съответно е утре и си ги бях наредила така- консултация, среща...  Mr. Green Щом е днес ще ставам да се приготвяме с нинджата, а той сякаш усети , че му предстои важна среща и цяяяла нощ спа като пън..с две пробуждания за ядене само  #Crazy....това не ми се беше случвало от ... четири месеца  Crazy , та и аз съм свежарка...нищо , че живеем на майната си- чувствам се така отпочинала ,че и пеша мога да дойда  Mr. Green

# 701
  • Мнения: 14
Здравейте момичета Hug
Поздрави за Вери за рождения и ден с много закъснение Embarassed и на дъщеричката на Яна newsm59
Дечицата ви са страхотни Шоки, Вери, Олче направо родени модели  Heart Eyes
Рини вече яде попарка, изсушавам хляб във фурната на 1, сирене купих на Маджаров 10лв килограма  ooooh! дано наистина е хубаво, масло Президент, малко захар слагам и пасирам, че като е по-едра и на Марина и се   Sick.
Мъчат я горните зъбки, но ми се струва че до седмица ще изникнат. Кисело мляко не съм давала още и кисел не съм й правила, след обяд яде каша на Нестле с 5 вида плод.
И аз съм купила същите розови обувчици, които е показала Енигма Peace
Чудя се какво плодово пюре да давам, вечер много плаче от коремчето, та спрях с тиквата и бананите, а направо ме е страх да пробвам с ябълка newsm78, вие какви плодови пюрета давате?
С изправянето и пълзенето сме много напред ама с говоренето нещо хич ни няма има от време на време разни срички звучи малко като Пебълс от Флинстоун Joy
За температурата: държа около 21 градуса в стаята в момента е облечена с боди, чорапогащник, блузка и анцуг (горнище и долнище), на краката с обувки или плетени чорапи, през деня е предимно на земята и за това гледам да е облечена добре Peace
Поздрави от нас и да нацелувате и нагушкате сладурчетата Heart Eyes
Ето и малко снимки: С новия ми телефон, Ех, че вкусна книжка, Преди малко се събудих, Ще ставам като татко

# 702
  • Мнения: 6 365
Аче-Юначе вече е над 67 сантиметра висок, як като бик и почти толкова умен. Според майка ми ние едно време сме можели да показваме къде е лампата, да различаваме играчки...

Ачо различава само хубавите мацки и им се усмихва.

Педиатърката днес ми сервира класиката- кърмата ми вече се е променила, станала е нехранителна и няма смисъл да продължавам да кърмя. Който е виждал Ачо- тая шия не е от туршия все пак...Чудя се дали не я учат наизуст тая реплика с нехранителната кърма, щото звучи по един и същи начин навсякъде.

Някой се е заел с домашен ремонт и кърти с хилти точно под мен!!!

# 703
  • Мнения: 3 211
Миме, ние държим 20-21 град. и е облечена с боди с дълъг ръкав и тънка блузка с дълъг ръкав, а на краката чорапки, ританки и терлици/обувки.
Ние подадохме за яслата, ама хайде на срещата ще ви разкажа, надявам се поне за края да дойда, че до преди малко приспивах Вики, след като се наспи, ще ядем зеленч. пюре и т.н. Днес страшно ни се обърка режима, а през нощта беше някакъв ад, да съм дремнала за 20-30мин. Tired

# 704
  • not found
  • Мнения: 581
Значи няма да съм последна  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт