Мартин на мама Шуши в МАЙските редици сладичко се гуши!

  • 33 864
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 425
Благодаря ви много за пожеланията!

Не ми се пише много, защото и нас не ни подмина свинския грип и сега се лекуваме, само Георги удържа фронта. Силия и Килиан са вече по-добре , но мен още ме мъчи температура и само лежа. Добре, че мъжа ми вече се излекува (той беше първият) и гледа децата, готви и помага.

# 46
  • София
  • Мнения: 2 671
Кейт,  Hug оправяйте се бързо!

# 47
  • Мнения: 214
Добро утро!

Да ви сервирам, традиционното кафе  Heart Eyes
Кате, дано бързо ви минава  Praynig Hug
Приятен ден!  bouquet

# 48
  • Мнения: X
А,добър Ви ден!Гледам хубавото време пак се отрази на посещаемостта/и най-вече на писането/ тук.....
Кате,дано да оздравявате бързо.....знам за какво ми говориш,много е свински тоя грип......аз докато не ни връхлетя си мислех,че само ни плашат...ама се оказа,че наистина е ужасен...аз още кашлям......вече втора седмица..и като гледам наокло колко народ си влачи последствията,а боледуваха доста преди нас.......
Да Ви поразвеселя,като Ви разкажа,как вчера си прибрах дечковците от градина-отивам да взимам Иво,г-жата като ме видя и прихна да се смее....и ми разправя,как като  ходили на разходка,по едно време ги настигнал един батко и и връчил една маратонка и познайте чия  била-на дИвчо,който си шляпкал с другата и по чорапче и хич даже се не усетил.......следобеда пък си изгубил единия чорап/след като преровили спалното го открили под нечие чуждо легло/ и като отидох,тя направо си отдъхна,че ми го издава в пълен комплект.....оттам отивам да взимам Сами-и отново притеснена г-жа-понеже им боядисват стълбището и познайте чие дете  беше обърсало блажната боя с яке/добре,че излезе с ацетон,че това му е любимото яке,за което миналата седмишца имаше истерии-дадох го да му сменят цип-а и докато ни го върнат-треска ни тресе/...та вечерта имаше строй се-преброй се и  специална беседа за  това да се следи да се прибират по-възможност с каквото и както са излезли от къщи.....използвах случая да  поговорим и за безопасността навън,та се надявам поне нещо да им е останало в малките главици...
Днес,ходихме с баща им да избираме Коледни подаръци-нали от вчера имаме и Джъмбо/вярно зареден е магазина и цените му са прилични,ама много неориентиран и неорганизиран персонал.......отделно,че на повечето стоки няма етикети на български /пък аз с гръцкия съм на Вие/,та ме поядосаха и ни отказаха да купуваме оттам/смятам,че като купуваш нещо е добре поне да може да видиш какво има вътре,особенно ако и продавачките не са сигурни за това какво включва комплекта/
Хайде,лек ден..аз чакам Пепсънови да се обадят да ходим на кафе-дано да не им се объркат плановете.....
На Вас желая слънчев и топъл уикенд и хубаво да си починете/докато някои работим и гледаме  през прозореца хубавото време/  bouquet Hug Heart Eyes

Последна редакция: пт, 27 ное 2009, 15:02 от Анонимен

# 49
  • Мнения: 419
Ръш,според мен децата си усещат че има промяна,все пак колкото и да се старая да и обръщам внимание,не мога постоянно да бягам с нея ,да я вдигам,имам и друга работа,може би не осъзнават изцяло колко ще е по-ралично,но съм убедена че разбират до някаква степен.
Миленка относно нетърпението и аз съм същата с Алекс,просто много бързо се изнервям,направо на моменти не мога да стоя до нея и искам тишина и спокойствие,ама за съжаление не става.
И аз съм лошата мама,и все съм и се карала или пляскала,но точно че мисля че това се дължи и на промяната и на нашите хормони,не сме толкова търпеливи вече с тях ,искаме да си почиваме.
Абе надявам се всичко да се нормализира и да намерим баланс между децата ни!

Последна редакция: сб, 28 ное 2009, 06:58 от Mucunka

# 50
  • Мнения: 4 178
Здравейте,

Да допринеса за изписването на темичката. Преди малко се събудих напълно отпочинала и свежа.
Този месец смените на мъжа ми са ужасни. Сложили са да е на работа през нощта няколко дена от 24-ти и после от 31-ви... и ще му плащат като за нормална смяна.
Та точно на празниците ще трябва да сме сами....
Много неприятно ми стана.  Вече не ми се прави нищо за празниците. Като знам как ще ги укротявам сама. Днес и тримата реваха 20 мин, като всеки ревеше за различно нещо.
А моята цел беше да ги облека и закарам до училище и детска градина.

Криси се е запалил по едни топчета - бакуган на брат си. Когато хвърлиш топчето, то се отваря и става някакъв дракон.

Той ревеше, че не може да го намери. Макси ревеше, че не иска сам да си търси пуловер (а трябваше само да отвори гардероба и да си взема), а на Ема й се спеше жестоко и искаше да суче, за да заспи.

Почнахте ли да украсявате за Коледа? Аз мисля следващата седмица да започнем. Само се чудя къде да сложим елхата заради Ема.

Mucunka, при теб е нормално да искаш да си починеш. Сигурно вече ти тежи. Но сега имаш повече време за Алекс. После ще трябва да се грижиш за бебето.




# 51
  • Мнения: 419
Stryper имам нужда от почивка,ама няма как да стане,а и аз съм виновна,вместо да силегна да почина,готвя като побъркана спя по 6-7 часа,излизам с малакта навън,абе просто нямам време да седна камо ли да се опъна малко Grinning.
Трябва да стискам зъби и толкова,че няма на кой да разчитам,чакам с нетърпение майка да дойде на 4 януари,просто малко да почина,че честно не мога да се сетя че съм бременна,даже не се замислям бебето днес ритна ли ме или не,представяте ли се до къде се е стигнало.
Наистини се чуствам като ужасна майка на моменти,но се старая колкото мога.
Исках да ви питам,ако някой нещо знае по този въпрос,че съм се притеснила,майака са и казали че има розов лишей,попрочетох неща,но и доста се обърках,на места пише заразно на други не,та незнам какво да правя,когато наближи момента да идва насам,и се чудя ако още има дали да не и купя билет и първо да отиде при сестра ми във Флорида(много гадно звучи сигурно,ама все пак чакаме бебе и ме е страх).

# 52
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 536
Муцунка,http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D0%B7%D0%BE%D0%B2_%D0% … D1%88%D0%B5%D0%B9

Ели,много кофти това с Ники SadНямам никакво коледно настроение.Чемшира е болен от 04.11 и сега вече е на инжекции.След 3 АБ и по-вече от 400 лв. сега се лекува с гентамицин за 5.50 лв. барабар със спринцовки и игли.Писна ми от доктори.

Децата са горе-долу добре.

# 53
  • Мнения: 4 178
Дано всички болни да оздравеят скоро.  Много е неприятно с тези болести напоследък.

# 54
  • Мнения: 152
Ееее Сиска, голямо боледуване сте направили. Дано с Гентамицина Чемшира се оправи.   А после може и Коледното ти настроение да се появи.  Hug Hug Hug Heart Eyes

# 55
  • Русе
  • Мнения: 526
   Добра неделна утрин от мен!  Nature Sun With Face
   Дано мосю Чемширов и семейството на Катето(а ако има и други болни) вече да са по-добре!
   Ние с нашия тати вчера ходихме да видим бебка, тя махаше с крачета и ръчички, развива се добре Heart Eyes Моето положение не се е променило(влошило), още 2 дни и влизам в 6-ти месец.
   Дарито си ходи на градина, все още се опъва сутрин, но вечер е много щастлива, разказва ни какво са правили през деня, пее нови песни за Дядо Коледа. Пред вратата на групата й е закачено писмото до Дядо Коледа и нашата госпожица е поръчала червена топка. Повечето момиченца искат кукла с количка, момченцата - големи коли, две дечица много ме впечатлиха - едното е поръчало кит, а другото - акордеон с микрофон! Simple Smile
   Вчера ходихме до Метро, но без Дари, да избираме подаръци. Според мъжа ми е още рано, но като видяхме тълпите румънци, как пазаруват като невидели, се съгласи, че добре сме направили. Купихме една кукла, която боледува - кашля, бузките й се зачервяват и се лекува с приложения лекарски комплект. Много се бяхме навили за интерактивно животно, но не ни впечатлиха особено - мигат с очи, издават 2-3 звука, а са все около и над 100 лв...
   Шуши, Марти е станал голям хубавец! Simple Smile
   Хайде да се постараем да изпишем тази тема до Коледа, че да видим Анито с какви красоти ще ни изненада!

# 56
  • София
  • Мнения: 1 877
добро утро и от мен Simple Smile

аз се насладих на дълъг уикенд при мама /заради дена на благодарността/ Simple Smile и е време за пътуване обратно към добрата стара София...

тук времето е слънчево и не мога да повярвам, че ноември може да е толкова топъл...а вече има коледн аукраса почти навсякъде..

хайде, бъдете здрави най-вече, а преди това:

# 57
  • Мнения: 4 424
Здравейте и от мен  Peace
Чудесна темичка   bouquet за Ани
Честити имен ден на Катя и рожден ден на Бабъл   bouquet  bouquet
Жули ходи на градина ,а ние си направихме една разходка до София с баща и,голямо ходене падна и времето не стигна..
Още нямаме решение какви ще са подаръците-Жули иска 4-5 неща,но тъкмо и бабите ще се включат,но някои от нещата дори не съм ги виждала-Чичо Бело напр.нищооо ве ми говори..
Мисля или от Май Тойс или от английските сайтове нещо да измислим.Иначе иска интерактивно пони или такова дето яде и се приспива,на Плей До главата да прави зъби,марсиански пясък и пр..Лошото е ,че батко и и той иска ,а вече е голям... Tired
Болните да оздравяват,че много лошо така  Praynig

Ръш не знам вашето най-вероятно е ревност,но нашия син хем е голям и му говорим и пак ревнува и се дразни от сестра си и вниманието към нея,все мери кой какво..ужас  Twisted Evil
Дано с говорене и здрави нерви да преодолееш този период  Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 2 671
Мимоз, чичобело е кукла, като тази, за к. говори Мимето - вига температура, ожаднява и т.н. (на мен ми звучи като от филм на ужасите тази играчка, малко са ми двете живи бебета, та и куклата да ми вдига температура  Crazy едва убедих майка ми, че Ида не е за такива подаръци още).

Сиска,  Hug

Муцунка, приятелката ми хваха розов лишей и цяло лято я мъчи, но не е заразно (така каза тя и никой не го прихвана от нея, вкл. и собственото й бебе).но за всеки случай питай твоя наблдаващ доктор  Peace

# 59
  • Мнения: 4 424
Руми мерси за инфото,ще се изложа с тия кукли   Grinning

Общи условия

Активация на акаунт