Юлски бебета и мами - тема 16

  • 20 370
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 621
Мамчета,много се ядосах #Cussing out влизам да предупредя и вас:Да не се излъжете да пускате СМС-и за фотоконкурса Naughtyзащото аз пуснах,и не само че не вдигна рейтинга,а напротив-намали го,съответно и позицията #Cussing outАз ли нещо не съм в час,че не разбирам как така може да спада рейтинга,или кво? newsm78Разбирам,позицията може да се промени при напредването на други бебета,но рейтинга??? #Cussing out newsm78


Иначе ето го Криско
http://hotcompetitions.com/contest/media/id/4218#
Ще ни подкрепите ли? Laughing Praynig
Аз пуснах глас за всички бебчета,към които имаше линк Hug

Последна редакция: вт, 17 ное 2009, 16:44 от Viki85

# 31
  • Мнения: 41
Здравейте мами, аз рядко се включвам - но иначе редовно ви чета.

 Първо честита рожденичка СИСИ да  ви е  здрава и много усмихната малката госпожичка.

Аманитка, не се ядосвай кой какво казва и как си захранва децата-  те са си техни и сами си решават.
Аз лично съм за късното захранване - а и с тези колики ако можеше и след годинката да я захраня!

 Марулка страхотна си -   винаги ме развеселяваш, и да знаеш  ако те видя на детският кът в Младост - ще ти се обадя.Надявам се на другата среща във Варна и аз да се включа и да се запознаем. Все ви изтървам - трудничко ми е с двамата.
 
 И един въпрос към майките с момиченца- кога смятате да  сложите  децата в проходилка.  Аз за баткото започнах около 7 месеца - но за момиченца ми казаха че можело и по рано. Чакам го с голямо нетърпение този момент!

# 32
  • Мнения: 123
 Joyох да се пльокна и аз тук, да не ви изпусна Laughing

# 33
  • Мнения: 86
ЧРД на Юлето на Сиси! С пожелания да е най-красивата и грижовна кака!

Честита годишнина на инкс! Още много дълги години любов ви желая!

Все забравям да ви питам нещо извън темата за бебчетата: сега, докато сте вкъщи, гледате ли сапунки? Интересно при мен е, че докато съм по майчинство, винаги се заглеждам в някоя сапунка  Embarassed Преди 7 години гледах някаква с Освалдо Риос, а сега гледам "Перла" и "Брак с чужденец"Embarassed Вие гледате ли нещо такова? Иначе от нормалните сериали съм фен на всички с медицинска тематика, най-много на "Д-р Хаус". Обичам и "Отчаяни съпруги", ама чакам да се посъберат повечко серии и тогава ще ги дръпна, за да ги изгледам накуп. Вие сте...  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 17 ное 2009, 17:12 от Evita

# 34
  • Мнения: 1 054
Честит рожден ден и от мен на Юленцето! Бъди жива, здрава, много щастлива и най-добрата кака на света! Сиси, честит празник! Много да те радва порасналата ти принцеса!  Hug
Честита годишнина, Инкс! Още дълги години да сте заедно! Simple Smile  bouquet

Гледам сапунки аз Simple Smile И все турски... и все по нова телевизия  Blush То не беше Шехерезада (ама на нея повторенията гледах по диема), то не бяха някакви изгубени години.. и сега тъкмо се сетих, че започва гордата Аси и я пускам  Mr. Green
А доктор Хаус го обожавам Simple Smile Отчаяните съпруги, Секса и града, Анатомията на Грей... Али Макбийл я обичах преди.. сега хем не съм я засичала да я дават хем не ми се и гледа.. Абе общо взето от Фокс Лайф малко филми пропускам  Blush

Честито на месечинковците!   bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 3 581
Евита, аз гледам сериали само вечер като заспи бебка. Но тези сапунките хич не ги обичам, особено сега турските. Тегля си от нета и следя няколко сериала като: Supernatural, Lost, Flashforward, Legend of the seeker, Merlin, Heroes, Vampire's diaries.
keiti, ние вчера на майтап я сложихме в проходилката, за да направим няколко снимки, но реално не знам откога ще почнем. Сигурно ще си покаже Peace

# 36
  • USA
  • Мнения: 675
Здравейте,момичета,ние вече тотално минахме на 2 часов режим с храненето денонощно и много ми се спи,но за съжаление не иска да яде от шише и така ще си караме.

мимето-права си за обиколниците,всякакви възглавници и подобни за забранени.Аз даже моите ги сложих и като се разрових из интернет и прочетох какви случаи има на задушаване, ги махнах веднага.

Кеити,педиатърката ме посъветва като стане детето на 6 месеца да го сложа,защото не им е укрепнала горната част на тялото-раменцата,но ти като я сложиш ще видиш,че не стои както трябва ,а се люшка.И аз нямах търпение и съм я слагала за по1-2 мин.но я придържах, но вече чакам 6 месец.По-късно пак ще пиша.

# 37
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Фелисити, мартинито ще въведа с маслините, но със сигурност, след годинката, че е сладко, а захар както знаем не се дава до годинка  Mr. Green

Кейти, ще се радвам да се запознаем на варненска почва, даже тези дни го дават супер времето, може да си чукнем рандеву на площадката. Иначе този път проходилка няма да ползвам. Каката не я одобпи като срледство за прохождане, сега няма да взимаме на Неви. Имаме уокър на Чико снего ще се учи като м дайде времето.

А наша Нева от вчера установи, че може да пищи. Ето тук сутрешно ми попя http://www.youtube.com/watch?v=SrAZYNFh5kQ

Мила, прекрасни сте с бате Климент! Давайте и други снимки да гледаме. Красота, красота!


# 38
  • Мнения: 11
Привет на всички и честито на празнуващите!

Кеити - знаеш ли защо момиченцата се слагат по-рано в проходилка? Аз четох че на сегашната възраст не бива да опирам ходилата на повърхност за повече от секунда защото бедрата не са укрепнали и не могат да понасят тежестта. Ако можеш даѝ моля повече инфо по въпроса.

Вики–85 - гласува ли се по друг начин освен смс?

# 39
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Момичета, защо ми пишете да ви добавя в списъка след като ви има там? Не го виждате ли?

# 40
  • Мнения: 651
Добър вечер!Кирил спи и аз щурмувам из форума  Mr. Green
Честито на всички празнуващи!
Захранването на  marulka_s   е  Peace!!!
Ние ядем само зеленчуци и то главно картоф!Заради дерматита се захранваме по-внимателската!+плодовите де!
TANI80 и ние сме така с одеялото,ама какво да се прави...
Миласара,супер сте,ама... newsm10 думи няма...

Лека вечер и спящи бебчовци!


Момичета, защо ми пишете да ви добавя в списъка след като ви има там? Не го виждате ли?
Аз не се намерих!Диоптърът ли ми се е увеличил...  newsm78

# 41
  • Мнения: 250
BubolecheMeche,и аз като теб сапунки гледам /естествено повечето са турски  Wink/."Перла","Анатомията на Грей","Бягство от затвора","Спешно отделение","Изгубени години" са само част от любимите ми сериалчета  Peace. Даже "закрастих" и Йоан по "Перла"  Rolling Eyes

Честито на всички,които днес имат повод за празнуване!   bouquet

# 42
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Деянова, http://sites.google.com/site/julybabies2009/
Не се ли откриваш newsm78 #Crazy

П.П. Ето го вториа вариант на списъка, направен от медула   bouquet

http://sites.google.com/site/julybabies2009/spisk-po-dati

Последна редакция: вт, 17 ное 2009, 18:29 от amanita

# 43
  • Мнения: 651
Деянова, http://sites.google.com/site/julybabies2009/
Не се ли откриваш newsm78 #Crazy

П.П. Ето го вториа вариант на списъка, направен от медула   bouquet

http://sites.google.com/site/julybabies2009/spisk-po-dati

amanita,не се сърди,но на Медула е по-ясен!В него веднага се намерих  Hug Използвай него!Мое мнение  Embarassed

# 44
  • Русе
  • Мнения: 57
За списъка поне на мен вторият вариант ми е по прегледен и лесен за ориентир.Не искам да засегна някого,аз и толковане мога да направя,но не мисля че е нужно да има два варианта едновремено... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт