АВГУСТинчето в Детската градина пее песнички за баба Зима

  • 27 968
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 053
Леле немога да Ви прочета,много пишете   Flutter
По Фейсбука са "луднали" всички мои колежки и колеги,но и мен нещо не ме кефи -разни ферми играят,садят,берат,сега някакви рибки са мода и разни такива подобни  Laughing
И аз имам регистрация,но рядко влизам там  Simple Smile

# 46
  • София
  • Мнения: 5 780
И аз в началото не го харесвах  Simple Smile , всъщност - досега не съм чула някой от първо влизане да си е паднал по него, но после бива. А ферми и други щуротии имам, но не знам какво да правя с тях  Crazy Embarassed и не се занимавам, лош земеделец съм  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 743
Добро утро  Hug


Хубав и много слънчев ден на всички  Hug Hug Hug

# 48
  • Мнения: 4 970
Ауууууууу- , какво хубаво начало на деня Hug Мерси, Ванче. ХУбав ден и от мен Grinning

# 49
  • Мнения: 1 603
Наистина прекрасно начало на деня.  Hug
Лек и ползотворен ден на всички!

# 50
  • София
  • Мнения: 5 780
Привет!
Спи ми сеее, пих кафе, ама не помага.  Tired
Хубав ден на всички и от мен!   bouquet

# 51
  • София
  • Мнения: 12 554
Мноооооого ползотворно ми почна деня. Изключително съм доволна от себе си, колкото и нескромно да звучи. Но за пореден път си доказах, че моята професия е начин на живот и съдба, а не просто да си изкараш надницата  Grinning

# 52
  • София
  • Мнения: 729
Мноооооого ползотворно ми почна деня. Изключително съм доволна от себе си, колкото и нескромно да звучи. Но за пореден път си доказах, че моята професия е начин на живот и съдба, а не просто да си изкараш надницата  Grinning

еее Нана, дай да видим и ние за какво става въпрос ...заинтригуваме Wink

# 53
  • София
  • Мнения: 12 554
Мноооооого ползотворно ми почна деня. Изключително съм доволна от себе си, колкото и нескромно да звучи. Но за пореден път си доказах, че моята професия е начин на живот и съдба, а не просто да си изкараш надницата  Grinning

еее Нана, дай да видим и ние за какво става въпрос ...заинтригуваме Wink

http://dnes.dir.bg/2009/11/17/news5389072.html

# 54
  • София
  • Мнения: 3 611
 На Миши не му се е отразила добре дългата почивка.Днес заблуждаващо мрънкаше сутринта,но не активно,но като стигнахме в градината,като се вкопчи в мен и ревна с пълно гърло ooooh! едвам го отскубна госпожата.После се е напишкал докато е спал и докато се приберат с баща му пак #Cussing out Не се беше напишквал от сумати време,почти 2 месеца,дано е било само докато се адаптира наново Praynig

Във вашата градина предлагат ли вече календарчета?При нас още не,пък на баткото в училище вече ги поръчаха и вдруги ден ще ги снимат.

# 55
  • Мнения: 4 970
Има избор от 6-7- модела ooooh!Различни размери, герои и оформление.Мострите седят от около 2 седмици

# 56
  • София
  • Мнения: 12 554
Има календарчета. Поръчах, а вчера ги снимаха. Сега чакам да ги донесат.

# 57
  • София
  • Мнения: 3 611
 Значи не е рано.Ще кажа на мъж ми утре да пита в градината.Да не вземем да изпуснем екстрата Joy Нищо,че ще трябва във всяка стая календар да слагаме,ама карай Wink

# 58
  • София
  • Мнения: 5 780
Нашата ДГ пък е от изоставащите - нищо не са ни предлагали  Crazy Laughing
Днес има пак лепенка за заслуги Ивчо  Flutter , аз му ги събирам в една тетрадка  Embarassed , ку-ку съм, нали.

# 59
  • Мнения: 743
Добро утро  Hug



Ето това ми идва да направя сутрин само че къде-къде по-рано  Crazy  Laughing

И при нас няма календари - няколко пъти идваха разни фотографи да си предлагат услугите, но директорката ги отряза. Но всяка година имаме календар, подарък от Овергаз - този от тази година е много хубав, с рисунки на учениците участвали в някакъв конкурс и спечелили награди  Peace
Аз съм решила да си поръчам някъде със снимки на Лори за подарък на баба ми, че тя много ще се зарадва  Peace

Елфче, не си само ти  Laughing Аз си купих папка, с отделни джобчета вътре, надписах си я 1-ва група и вече имаме няколко рисунки, наградки и апликации вътре. Лори много обича да си ги разглежда, пък и аз им се радвам често  Embarassed Хубавото е че са в джобчета и Лори още не се е сетила да ги вади и си ги разглежда като албумче  Laughing Имам си такава папка и с рисунки и картички, изработени от моите ученици  Embarassed Тази година имам няколко момичета, които всяка сутрин ми оставят по една изненадка на бюрото - рисунки, картички, а някой път дори розички от моливи извадени от острилките или от салфетки  Joy

Хубав ден от мен  Hug

Общи условия

Активация на акаунт