Отговори
# 735
  • Мнения: 2 149
Въпреки студените крачка Т стои на 37 - 37,2, меря му я ректално, та съм спокойна , че няма начин да се опира я в дреха, я гънка на подмишницата да не съм хванала. Сега спи и се надявам да не вдига.
Открих и един показал се кътник - само едното връхче е пробило вчера или тази нощ. Викам си не ми стига всичко, а и зъби да му избиват, той затова ми се тръшка цял ден. И прескача кучешките, кътниците тръгнали, брейййй!

На Бени-фурията /една приятелка/ нейният е колкото нашите, ей сега ми пише, че той бил с няколко пъпки тук-там и се е побъркала да не е шарка. Някой да знае какво трябва да се направи?Аз й викам да даде шоколад и сладки неща, че ако е шарка ще избие обрива, така съм чувала. Иначе е ясно, че и на лекар ще звъни утре, ама сега се чуди шарка ли  е или не е  newsm78 Единични червени пъпчици - под устата една, под мишницата една, на корема, на гърба, зад ушето. И сега са започнали да се появяват. Преди 2 часа имаше само 3, сега са 6-7.
И още нещо, кога шерката е заразна?Аз мислех, че е няколко дни преди да се появят пъпките, а тя мисли че е 14 дни назад заразен /демек преди 10 дни са били с моите заедно, можело и те да са заразени  Crazy/

# 736
  • София
  • Мнения: 3 648
Аги, доста прилича на шарка, а е заразен когато започнат да избиват, тъй че от снощи. И докато избият. Да върви на лекар!
Аз съм за среща, ама ако може в събота?

# 737
  • Мнения: 7 605
Аги, едните кътници, предните, избиват преди кучешките  Wink нормално е  Wink  Как е Дидо днес?

Аз от вчера имам зверски болки в ставата на челюстта, ще се побъркам вече. Не мога да дъвча  Crazy И имам мускулна треска, тази сутрин пак чистих сняг, аман вече. Голяма зима тази година!

Зарка, много се смях на телевизора  Laughing

# 738
  • София
  • Мнения: 958
Не е честно, и аз искам сняг! Шейната ни ще хване паяжини вече Sad Миналия уикенд и на Витоша нямаше, дано тази седмица да понатрупа!

Уф, Аги, добре, че не съм на твоето място! Само като си спомня неспането и неспирния рев покрай никненето на зъби и ми настръхва косата Tired

Ех, Татянка, много гадно! Sad Дано бързо да ти мине! Hug

Данче, браво за добрите отношение със Ст, продължавайте все в същия дух! Peace А ти още ли си отпуска?

# 739
  • Мнения: 2 149
Eeeee, не ме съжалявайте толкова! С Тони почти не разбрах какво е никнене на зъби, то нямаше никакви такива неща, само виждахме поредно зъбче! Сега да ми се върне е редно  Mr. Green
Иначе Т засега нямаме, от вчера сутринта няма, да видим на добре ли е, или е затишие само.

Танче, абе не помня как са били, все мислех , че излизат огледално и ми се сстори странно, но сега се сещам,  че на детето, което гледам кучешките се появиха чак сега преди 2-те му годинки, а липсват само най-задните кътници. Та явно съм забравила кой кога расте. Wink
Лошооо, за челюстта говоря. Дано не те мъчи много време! Heart Eyes

Никакъв сняг не искам! Мечтая си за  слънце, птичи песни и зелена трева с пролетни цветя! Mr. Green Sunglasses

# 740
  • Мнения: 3 205
Вени, в събота съм свободна от 2 часа нататък - имаме олимпиада по руски и май ще бъда квестор  Blush
Мен това следобедно време най- ме устройва, но може и по късно вечерта.

# 741
  • София
  • Мнения: 3 648
И мен ме устройва след 2 часа, но май само ние си пишем за това!

# 742
  • Мнения: 2 149
е, аз какво да пиша, като нищо не мога да кажа  Rolling Eyes

# 743
  • Мнения: 3 205
Ами направо се разбираме за събота в 2 часа и който дойде. Аз ще дойда със сигурност. На Ники ли?

# 744
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Привет.
Аз само да кажа, че няма да мога за срещата. За което много съжалявам.

Ей, да оздравяват всички болни Hug

# 745
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ей, изпуснала съм щастливата новина! Добре дошла на Веселинка! Да е здрава, весела, засмяна!

# 746
  • Мнения: 2 149
В Ники дали няма да е студено в зимната им градина? cold

# 747
  • Мнения: 2 000
Не съм влизала скоро  Embarassed и сега прочетох, че Рачето се обебила.
Раче, честита ви щерка. Да ви носи много радост и щастие   bouquet

# 748
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
В Ники дали няма да е студено в зимната им градина? cold

Аги, не е студено, миналата неделя бях там - екстра си е. Peace

# 749
  • Мнения: 3 205
Не пишете, не мърдайте, не дишайте - отивам да пускам нова тема!

Общи условия

Активация на акаунт