Отговори
# 30
  • Мнения: 404
Привет!
Татянка, все едно описваш състоянието на Юл Shocked.Боли го всичко, има Т 39 от снощи, за капак е и в пристъп Tired.Явно няма да ни подмине и нас....Само дето измъчихме татко му с маска да стои няколко дни,т.к.беше грипав....И разбира се в петък вечер започва всичко ooooh!.
Дано останалите се включат с по-свежи новини Praynig!
Раче Hug, дано са ти приключили тревогите вече.
Десчо Hug, нали знаеш колко много се радвам за вас Heart Eyes.Лека, безпроблемна, незабравима от приятни емоции бременност ти желая. Залагам на момък пак, някак си мъжка майка те виждам Wink.

# 31
  • Мнения: 3 205
Днес Бюти има рожден ден! Честит рожден ден, нека празникът ти бъде прекрасен!   bouquet

Ванче, аз пък предпочитам да се разболяват само в петък. Така все ми остава надеждата, че до понеделник ще са здрави за градина!

# 32
  • Мнения: 766
Ох, момичета, много ми е тъжно като чета, че  грипа е застигнал някои от вас. Дано по-бързо и безпроблемно да се оправяте.
Мисче, лек и приятен старт на децата в яслата и градината!
Аз ще се включи с хубави новини, бяхме в Борисовата на снимки с Нуни и Яна. Минаха сякаш добре, почти без истерии. Ще видим резултата. А важното е, че и парички за Анджи се събират. Изобще много добре измислена инициатива. А и разходката в парка беше чудесна, времето хубаво, децата се забавляваха заедно. Янчето е прекрасна просто. Симона заспа по пътя от изтощение.
За смешните думи, на български сякаш не бърка нищо вече. Но ме е хвърлила в шах с една английска реплика, която още не мога да разшифрирам. Твърди, че"крия се" е "кожаеш" или нещо от сорта. Най-логичното обяснение досега е госпожата да е попитала "Кой желае да се крие" и тя да е решила, че първата част от изречението е значението на английски на втората.

# 33
  • Мнения: 3 478
Благодарим за добропожеланията, дано все на присъствие да им върви Mr. Green

Рачето ме накара да се замисля над нещо дето не ми беше дошло на ум (подарък за Коледа в детската);

Янче, тези снимки само външни ли ги правят? Дали има опции в студио? Гледах какво са показали тук във форума и оставам с убеждението, че са само външни пък аз искам студийни.

# 34
  • Мнения: 1 027
Здравейте  Hug
Татянка, това е ужасно, дано по-бързо да се оправи Миленката, а и Юл също. Много зловещо звучи това със задушаването.......а вие нали не спите в една стая, как разбра, че се задушава? На мен това ми е най-големия ужас, че може нещо да им стане през нощта, докато си спя и дори да не разбера  Confused Като преди, когато Стенли започна да повръща и то в просъница и лежеше по гръб, не знам как станах и какво ме накара тогава да отида в детската.......
Янче, аз също искам да отида и да снимам децата, но ми е много далече и не знам как да стигна. Мога ли с метрото? Ако съм с колата има ли къде да паркирам, а и сборния пункт не го знам къде се намира  newsm78 Иначе в ОББ са много мили и превода става за секунди.
Май съм пропуснала, но се стяга Коледно парти  Grinning
Днес цял ден изкарахме в Южния парк и е много разтоварващо това разнообразие. После се разходихме до Джъмбо, уж само да гледаме, а Стенли си тръгна с огромна ферма и пъзел на Колите, сега това му е страст - пъзелите.

# 35
  • Мнения: 1 146
Татянски, как е Милена?  Hug
Ванче, а Юлката?

Миси, снимките на са студийни, навън по парковете се правят. Но си заслужава  Grinning

Наде, ако искаш свъжи се с Надя - момичето, което снима, в темата за Анджи й има координатите, мисля, че ще има още фотосесии. С метрото до Борисовата градина се стига бързо. Ако си с кола спокойно можеш да паркираш отстрани до стадиона.
Янче, ето малко от моите непрофесионални снимки на двете овенки  Laughing http://nunka.snimka.bg/children/milichki.443311.15938714

# 36
  • Русе
  • Мнения: 785
Нуни, Черепахче, страхотни са ви сладураните! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Яна всеки път я гледам, че е с "монголска гънка" като Диди. Sunglasses

Искам и ааааааз - фотосесия за Анджи и коледно парти! Crossing Arms

Вчера водих моите на турнир по спортни и латино танци - Диди, уж голям зор да танцува такива танци, пък се отегчи да гледа след половин час  Rolling Eyes. Удържах ги към 1,5 часа - така и не дочакахме финалите, пък на мен ми беше супер интересно да гледам как танцуват децата. Tired

Ренка, честит ви нов "член" на семейството! Laughing
Ние тази седмица се сдобихме с аквариум и 12 рибки. Sunglasses

Стискам палци Миленка, Юл и Рачето да сборят вирусите моментално и да не ни плашат вече с такива новини! Praynig

Успешен старт на дребните, Мисче!

# 37
  • Мнения: 7 605
Привет от нашия лазарет  Laughing

Много са сладки Писанчето и Симончето  Heart Eyes

Направо не знам какво да ви пиша.
Вчера отидохме до болницата и след 2 часа чакане (да не мислете че само в БГ се чака  Laughing ) беше прегледа. Диагноза: грип.  Laughing голяма изненада, няма що. Питах дали е свинския, понеже симптомите съвпадат 1:1 - лекарят каза, че нямало смисъл да се прави тест, понеже дали е свински, конски или слонски, все тая, лечението е едно и също. Четох, че от петък всички такива състояния се смятат като свински грип, понеже не върлувал друг грип  Thinking и за да намалят работата на лабораториите  Crazy Както и да е, иначе зачервено гърло, гърдите чисти. Беше все с 39,5, цял ден. Вечерта преди лягане й дадох Нурофен. През нощта я проверих, пак гореше, мерихме, пак толкова  ooooh! Хайде пак Нурофен. В 8 тази сутрин се събуди с рев, цялата гореше, мерих - 40. Ха честито. Правих компреси на краката, Т не мърдаше, хайде пак Нурофен  Tired Сега е добре от към Т, но има лоша диария  Sad - пак типично за свинския  Whistling
Та такива ми ти работи, лекарят каза само да се излекува много добре, по-дълго от други инфекти, та освен тази седмица предвиждам и другата дом.арест  Tired А колко ангажименти имах идната седмица, не е истина.... Даже днес чакахме нашия финансов консултант да дойде той живее на 200км и добре че в последен момент му изнамерих номера на ГСМа, та не тръгна  ooooh! Изобщо, не ни е скучно  Laughing
Наде, да, спим в отделни стаи отдавна, но аз така или иначе не бях легнала още. Спасението ни беше бебефона, който все още ползваме, а скоро си мислех да го пенсионирам вече, но ето на, добре че го имаме  Praynig Сега сигурно ще го оставя до 5ти клас  Crazy

Ванче, как е Юл?  Hug

Мис, и от мен успешен старт  Hug

# 38
  • Мнения: 3 478
Олеее, милата Миленка Hug Дано се размине тази ужасия скоро. А при вас бях ли спрели градините? Дали от там го е лепнала? Освен Нурофена дадоха ли ви нещо друго за грипа?

Двете госпожици са като кукли! Като снимам моята и аз ще и резна косата, само дето незнам как ще я възприема, нооо много е дълга вече.

# 39
  • Мнения: 7 605
Мисче, ами интересното е че в ДГ нямало болни деца, не само от свинския, ами изобщо. Докато в някои училища има затворени класове. Не знам и аз какво да йм кажа утре сутринта като звъня в ДГ, ще йм кажа че имам съмнения но не направиха тест  newsm78 Иначе, аз бях грипозна скоро и мъжът ми е хремав, той нали пътува много, тази седмица 4 пъти с влак и 2 полета, той може всичко да лепне  Crazy Не знам и аз от къде е, няма и значение. Същност аз искам да е свинския, за да не треперим повече че може да се заразим  Crossing Arms

Нищо не ни дадоха, питаха ме какво имам в къщи, имам капки за носа, Проспан и Нурофен, казаха че това било достатъчно. Утре и без това имам ходене до нашия педиатър и ще видим той какво ще каже (но съм сигурна че няма да каже нещо различно).

# 40
  • Мнения: 2 149
Нуни, мноого са сладки и двете, да ги нагишкате с Черепахова! Хубави снимки си направила! Чакаме да видим професионалните, е пък какви ли ще са с такива моделки  Wink Heart Eyes
Иленка, какво е монголска гънка?Това на очите ли? Ако правилно съм разбрала, много ми харесва на мен лично! Peace

Сега бях при майка ми да видя Дидо как е, че нали се влачим все с хрема, кашлица и нещо, сега Саш е наред да буха и подсмъча, и тя държи бебо при нея. Гледат се, така тамън не мисли колко е безработна и как са го закъсали - има си занимание. Ама този наш Дидо е голям танцьор! Аз не помня Тони така да е въртял гъзето и да се е друсал толкова, пляска с ръцете, страшен образ е! Само като чуе музика и започва да се върти, вече стои доста стабилно прав - кляка спокойно, изправя се, но и губи разновесие понякога /ей сега как си дрънна главата в пода, добре че там има и килим в/у ламината, но тресна здраво и бая поплака/

Танче, дано на Миленка й мине по-бързо и щом ти се иска да е прасешкия грип - така да е. То има резон и в твоята надежда да ти кажа...

# 41
  • Мнения: 766
Добър вечер!
Нуни, супер са и твойте снимки. Искам ги и тях. Ето тук може да видите малко от професионалните. Много съм доволна.
 http://www.flickr.com/photos/mucuna/sets/72157622793857834/
Мисче, само навън са сякаш. Тоест фотографките  са много добри, но не мисля че имат студио, където да снимат.
Татянка, наистина звучи 1:1 с новия грип. Стискам палци на всички болни и здрави.
За колденото парти нищо не казвам по тема организация, че две години го пропускаме вече и не зная кое е плюс и кое минус. Само 19 ми се вижда много близо до Коледа и малко ме притеснява че тогава ангажиментите ще са много.

# 42
  • Мнения: 7 605
WOW - чудни снимки, чудни, ама с такива прекрасни моми няма как да не са  Heart Eyes

Янче, нали? Баш симптоми на свинския. И се оплаква от болки в гърлото. Пак е пламнала, направо ме е страх да й меря Т  Cry

# 43
  • София
  • Мнения: 1 802
Мило Танче, силно ви стискам палци Миленка вече да е свалила Тта и повече да не я повишава. Стана ми едно такова притеснено за всички, които не сме минали по този път, а явно - предстои. Силно те прегръщам! Ще помоля някой утре да ме информира със смс как сте. Мисля ви!

# 44
  • Мнения: 7 605
Мерси Данче  Hug Имаше 40,6 тази вечер, мерено в ухото. Изкъпахме я с хладка вода, свалихме до 39, но в рамките на 30 минути пак се качи на 40,3. Дадох й Нурофен преди лягане, но 7,5мл, колкото за 4годишни, след като вчера я претеглих над 17кг  Embarassed Двамата с мъжът ми не вечеряхме, аз не мога, а той не иска без вино, но аз не мога да пия като не знам дали няма да ми се налага да карам колата през нощта по спешност.
  Confused

Общи условия

Активация на акаунт