Февруарче скоро ще върви- вкъщи то със паяка лети.

  • 19 647
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 360
Запис и от нас.
Наде ужасно съжалявам за приятелката ти,нека почива в мир.
Сватя имаш пощаи да ви минава бързо дано.
Гея много гадно,а как така няма да му дадат нищо,не мога да проумея немското им спокойствие...а не можете ли нелегално да купите от някъде тамифлу?аз поне така бих направила,ще ги чакам те да благоволят да ме лекуват,че то тук хората май и превантивно си го пият(не че е редно така всеки да се самолекува).
Калинче ми действай Laughingаз от както пиша и там и все ми идва нещо на акъл да сготвя,а преди половин ден не ми стигаше да измисля какво да направя за папане Winkа за сладкишите да не говоря Whistlingза 2 седмици вечче съм +3кила Blush
Ох Цвети и вие ли,милата малка Рали Hugи на нея да и минава бързо дано. Praynig
Вержи забравих да ти кажа,че М@М@ Видето,я има 2 пъти Laughingв клипчето.

Последна редакция: вт, 17 ное 2009, 22:45 от alximika

# 16
  • Мнения: 17
Запис.
И  Praynig за всички болнички, нещо пак лоша и бонава вълна се зададе, ха дано да е леко и бързо да минава.
 

# 17
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 784
Цвети, уж и Алекс не е бил контактен, ама единственото място на което е бил, е детската и го е лепнал от там. Просто няма от къде другаде. Аз високата температура я смъкнах с четвърт аналгин. За лаборатория не знам коя да ти препоръчам, не съм наясно.
Миме, мъжа ми излезе да търси аптека, в която да му продадат. Аз също не бих се примирила и не бих оставила нещата така. Много съм ядосана, бясна и просто не мога място да си намеря, защото някой тъпа немска овца си е пратила детето болно на градина и не е уведомила. Close Просто нямам думи...

# 18
  • София
  • Мнения: 311
Карбо, ужасно гадно. Лека и пръст.
Пак много болнички има Sad. Ох, дано отшумява вече тази серия! Praynig
Коте, моля те пиши какво ти е казала докторката, която ще викаш, че Мишката точно преди седмица така почна с 37.3 37.8 за 1 ден (не съм давала нищо за темп, сама мина) и хрема, която не спира. Капвах 5 дена Виброцил, но нищо Sad. Почвам да се параноясвам, но и нашата педи е ултра спокойна и нищо не предписва.
И нещо по-положително - Диде, страшна сладурана е Зари - за гимнастичка ли, за балерина ли се готви Simple Smile

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Гея,да ти пратим от тук тамифлу?Като ги знам какви са,няма да ви дадат без рецепта.Също и БГ рецепта  работа.Само трябва да се знае какво е търговското наименоване  на тамифлуто в Дойчланд
нещо смешно

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 781
Гея,нямам думи,дано Алекс се оправи по-бързо  Praynig Praynig Praynig
Емим,дано и Рая се оправи бързо и не се окаже пневмония  Praynig Praynig Praynig
Не знам какво става,какви са тези болести,какъв беше този грип  Crazy

# 21
  • Мнения: 80
Стигааа болни, като ви чета и направо ми настръхват косите, тези малки сладурчета само се мъчат, не ми се обиждайте, но си сменяйте докторите, моята за най-малкото нещо ми дава витамини, капки и жената даже ми се обажда да пита как сме, немога да разбера безразличието на някой така наречени доктори.
Фокси, клипчето е страхотно, даже и нас ни има, много ти благодаря, от липса на време и нямане на кой да ни снима, а от тук нататък се очертава все по-малко време да имам, даже и за малката. Cry, но пък е за хубаво-надявам се.
Лека нощ.
Hug  Hug  Hug

# 22
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 784
Елфи, същото е наименованието и тук. Ама докато дойде тамифлуто, може и да не сме вече за него...

# 23
  • Мнения: 2 784
Гея, стискам палци да намерите Тамифлу.  Praynig
Раличка пак беше с температура 38,3 тоя път. После спадна от Панадола и се препоти, докато се кърмихме. Не знам докога, обаче. Тази вечер ще спя с нея. Набухали сме се всички с имуностимулатори, каквито се сетите- Ехинацея, Клеева тинктура, Витамин С, дано само и Калина да не прихване, че тя малко като вдигне и става като водорасло. А с две болни, не ми се мисли...
Свинския грип освен температура беше и с повръщане, нали? Че засега поне не повръщаме.

# 24
  • Мнения: 242
Мацки,чета ви...особено постовете на тези,които обгрижват болни бебета,мъже,роднини и т.н.... и сериозно ви казвам,че за мен сте просто..не мога да намеря точната дума..ЕВАЛА!!! Даже като пиша нещо и се чувствам гузна,че изобщо ви занимавам с някакви глупости,а в същото време на вас ви ври и кипи в главите ooooh! Ядосвам се,че не мога да помагам със съвети...та аз съм толкова боса в болестите,лекарствата и леченията Embarassed...
Искам да ви говоря постоянно нещо успокоително,обаче то само с думи не става.Срамувам се от себе си,че не мога да помогна с нищо,вътрешно ви подкрепям и страдам с вас,съчувствам ви и искам да ви кажа,че сте прекрасни родители и съпруги! Нямам думи просто да изкажа възхищението си към вас   bouquet

Извинявам се за отклонението,но от няколко дни тия няколко изречения ме задушаваха и искаха да изскочат от устата ми.И нали съм си емоционална,та не издържах вече..

Гея,Ламтурник,Еми,Ина и всички останали.... Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 4
Къде във Варна правят изследванията за свинския грип?

Цвети, в Лаборекспрес правят такова изследване. Намира се на генералите, до Медицинския университет.
Ето линк: http://www.laborexpres.com/

Дано бързо да се оправите!  Hug

# 26
  • Мнения: 238
Много  Praynig Praynig Praynig и от нас за всички болнички! Гея, Еми, Цвети и всички с болни мъничета, цялата позитивна февруарска енергия е насочена сега към вас!

Ние сме по-добре днес. Малката почти не киха, нослето й вече не тече. Моето още малко се обажда, но съм кукуряк. Мен друго ме тресе, но то е бял кахър на фона на грипа и подобията му.

Пазете се момичета, пазете и мъничките душички!  Hug

# 27
  • Мнения: 139
Здравейте мили силни, мъжки момичета!

Вержи, благодаря за клипчето, аз с моя Интернет все още не мога да го заредя, но като чета отзивите го чакам с нетърпение.

Наде, моите съболезнования. Пази се на това погребение Praynig Hug.

ГЕЯ,  Hug Hug Hug, кураж мила, дано успеете да намерите тамифлу. Все пак, някой от БГ може да ти изпрати някоя и друга, доза, да си имаш за всеки случай. 

Аз не знам тук какво е положението с лекарствата за свинския грип. Но по вестниците пишат, че имало доста болни. Ние сме си ограничили излизанията до минимум, но все пак, не сме затворници.

desita77, стискам палци за бързо оздравяване, пазете го детенце и го нацелувайте от нас.

МРМ, Коте, Зъбче,Ламтурник, стискам палци при вас да е само настинка Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

И ние имахме премеждия днес. Оставих малката с татко й в спалнята, докато се изкъпя, той уж я оградил с възглавници, уж гледал, но...чух неистов рев от банята и газ по хавлия. Детето реве та се къса, 10мин. не можах да я успокоя. Питам го какво стана, той ми казва, че си ударила главата в решетките на креватчето си, играела си нещо и се засилила с чело към пречките. Аз съответно, не се усъмних, защото уж сме големи хора и си вярваме. След 20 минути , през които той се поти и ме разпитва, за падания и увреждани, а аз го успокоявам, че всичко е наред, че се е ударила в пречките, те са вибрирали, не е толкова страшно, като да си падне директно на главата от спалнята например...той взе, че си призна, че всъщност детето паднало по чело от леглото и то със засилка Sad Sad Sad. Леле, казвам ви кипна ми много сериозно, скарах му се, бясна бях, как може да си играе със здравето на детето, акъла ми не го побира, защо не ми каза веднага...аз спокойна си се донагримрах, детето спря да реве...той чак тогава ми казва...бясна бях, изхвърчахме до бърз помощ, междувременно стана цицина, имаше ожулено...прегледаха я, снимаха я на рентген, казаха че нищо й няма, да следя за гърчове, повръщане, замайване...За сега е добре детенце, яде 2 пъти, спа 1 час, весела е бодра е...Малкия дявол беше...Дано да не й е станало нещо, а милата ми рожба, че така плака неутешимо Sad.

Дано свърши вече тази черна серия. Дано няма вече болни бебчета и татита и майки...Тази вечер като си легна ще се помоля, всички да сме здрави, болните да оздравяват Praynig.

# 28
  • Мнения: 226
Ох, съжалявам че продължавам черната серия, но и ние сме болни. Под "ние" имам предвид бебе, тати и аз  Sad .
Добрата новина (ако може да се нарече така) в случая е че познаваме "Пациент нула' и сме подготвени и донякъде спокойни.Нашият грип е с висока температура и кашлица. Без хрема.
Малкия вчера стигна до 39,2 под мишничката и се къпахме без време. Успях да я смъкна по-трайно редувайки панадол и хексалгин. Това по препоръка на педи по телефона. Тази сутрин го прегледа и му изписа Проспан, Калцид и Пулмекс Бебе.
Днес съм му дала панадол само сутринта и не е вдигал повече.
Но кашлицата се засилва май... ooooh!

Фокси, чудесно клипче  Hug .

Карбо, да почива в мир приятелката ти  Flowers Rose

# 29
  • Мнения: 360
Момичета ама наистина край няма черната серия,то май не е само при нас Confused
Йоли много гадно,ще и мине на малката душа,за милото какво да ти  кажа,ако се беше случило при нас леле майко,сигурно щях и да го ступам,ама така отстрани като си да ти кажа като се замислих ми той много се е панирал и за това най-вероятно така е реагирал,все пак си е мъж.Не го оправдавам,но ми е мъчно и за него да ти кажа.За теб и Деничка много гуш от нас Hug Hug Hug
Ири ис ама и вие как така всичките се натръшкахте Confusedда се оправяте бързо Hug

Мама Зари ако моя поп не помогне нешо там,такова ми да помолиш твоя А??? Blush
 bishop bishop bishop
И като казах поп,Илянка вече два дни забравям,ми честито ви християнче  bouquetнека расте послушен и стане добър човек Hug

Общи условия

Активация на акаунт