Игрите във Facebook

  • 48 208
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Не е истина, вече каня мафия  Shocked
Тия ме шашнаха, малко са ми 30 покани на ден, много малко  ooooh!
Не знам за кое по-напред да пратя ... а хората с ниска мафия и ниски нива държа да ги каня аз, че те пък имат по 20 покани само ...  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Нещо ме дразни играта напоследък  newsm78 не знам що така ..

Много ми хареса само водният пистолет днес  Mr. Green Laughing сладурски е  bowuu
Мила Мила, как си се изложила, не говори така    bouquet

# 691
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
деба смотания бъг, натискам да декларирам война на някой от профила му и то ме хвърля в основното меню за деклариране където този не присъства .....

# 692
  • София
  • Мнения: 1 635
Много много ми хареся Банког.
Страхотно. Наистина, неочаквах, че толкова ще ми хареса.

Но начина на събиране на пари в НюЙорк от имотите - копие на плейдум - мопстрес.

Този нов имот тип - конюшня. Ами тези неща, не са за тази игра.
Конюшнята за ферместрово е идеална. Представям си хората,  в селото, как се събират и всички правят къщата за еди кой си и всеки е донесъл по нещо.
Типично. Ама за мафия. Един тухли, друг бомби, трети кока за работници. Shocked Ами не става....

После подаръци за Коледа - добре. Четохме в Япония не знам кой клан пратил подаръци за всички деца в територията.
За св. валентин - да кажем черно чувство за хумор - бива.
А сега това подарък в стил Ти мене уважаваш ли ме??? - леко алкохолишко.

# 693
  • Мнения: 2 498
Търся съседи за Happy Island
valia77@abv.bg
Моля, тези които ми пратят покана да пишат, че е за играта...

# 694
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289

А сега това подарък в стил Ти мене уважаваш ли ме??? - леко алкохолишко.


Joy Joy Joy rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

Аз съм бясна много - днес на 5 б ниво ме е прехвърлило на 4 път  Crossing Arms без да съм минавала 2 и 3 път - и сега ще събирам инвентар на високата енергия  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out ако имах 1000 енергия щях да им тегля една ...аз нарочно не го минавах, щото се прекарах така с телефоните от 3 ниво, сега с инвентара ... Flutter
Много бъгава игра!

Сега да Ви кажа и нещо добро  Mr. Green в Москва дава мастери бонусите по 2-3 пъти - събота и неделя като правиш задачи в москва, помагаш на приятели или искаш помощ ти дава все едно сега свършваш нивото и подарък примерно The drakon  Party Party Party Party Party или от другите неща, ако си на по-ниско ниво  Money

# 695
  • София
  • Мнения: 1 635
Днес минавам последната глава 3 в трето минаване на Пакхан в Москва.
Отваря се последната задача мината.
И последното Take Out Viktor "Sibirchik" Titov седи заключено.
Да се притеснявам лиу че не съм получила някаква награда или да го оставя така.
И да се фокусирам в Банког.

Макар и да не събрах достатъчно пари да отворя и разработя имотите преди да се заиграя там.
А така предпочитах, ама не ми се цъка на празни обороти.

# 696
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
http://forums.zynga.com/showthread.php?t=265175



Ако си го взела всичко е 6  Party ако не си пробвай от форума им последният линк

http://apps.facebook.com/inthemafia/remote/html_server.php?xw_co … &xw_action=mo scow_boss_job_request&xw_city=3&job_id=86&tab=

има як бъг в Москва   #Crazy но отвреме на време виждам, че пускат и руски шефове  ooooh!

Обаче - като минеш еп 2 в Бангкок ти дава кола, която сменя Дракона по сили .. така че Москва вече не е актуална  Whistling

# 697
  • Мнения: 1 111
а Happy Aquarium има ли форум или сайт от където мога да научавам новости и т.н., че малко назадвам с  инфото в играта...

# 698
  • София
  • Мнения: 1 635
Мерси Златна, получила съм колата.
Банког бих го минала доста бързо, ако бях разработила бизнесите, преди да почна да играя.
Още не съм си избистрила стратегията. Освен, че ако не се туткаше играта щях да съм на 1400 от войни и на двата клана.
Ама ...

# 699
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Мила, опитай да не минаваш бързо Бангкок - отвори нивата и на ниската енергия събирай инвентар и сателитни телефони / 3 ниво/ за минаването на еп 5 б се изискват около 300-400 телефона - вземи ги на 35 енергия, нататък като минаваш вдига енергията на 71 за вземане на 1 телефон ...
Същото и при инвентара - опитай в 1 и 2 път да събереш максимума, тъкмо и пари ще натрупаш   bouquet


Имам излишни неща от колекцията за онез фойерверки -  Cricket Cage, Four Toed Dragon , Money Envelope, Money Frog някой ако има нужда да казва  Hug

# 700
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
прати първото и последното, че тоя мистери баг само глупости дава да му се не види.

# 701
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
благодаря !

  bouquet

# 702
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Labrador благодаря за подаръците сутринта, пращам  Heart Eyes

# 703
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
бтв, гадовете променили за подаръците и сега само по 5 можеш да изпратиш с бонус 50 енергия

# 704
  • Мнения: 206
Търся си съсед за Fishville , ако има желаещи пишете  ми на лични   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт