Отговори
# 735
  • Мнения: 363
Добро утро.
mayanka стаята е страхотна. А за ваничката и стойката мога да кажа, че ги използвахме до около 2 годинки и нещо с нашия син. Излязоха доста стабилни.  Peace
Амбър аз също си мисля, че не знаем, но имаме бебчета. И всеки ден влизам за проверка.
Ласи, миналия път в Шейново ни облякоха в техни нощници, но само по време на операцията и в реанимацията. После си бях с моите, но сега незнам как ще е. Аз също ще раждам там. Поне така си мисля, да не стане нещо непредвидено.
 angel4eto^^ мила, вече сме на финала и си мисля, че започва стареенето на плацентата, но за калция другите да кажат, че незнам.

# 736
  • Мнения: 217
mayanka абслолютно същото легло сме купили и ние, само че го сложихме в спалнята при нас, защото мен ме е страх да оставя бебето само.....и да си легна в другата стая. Иначе и ние имаме готова детска прясно боядисана с жълт латекс, абе не бяхм,е направили бебето още, когато правихме основния ремонт и затова я боядисахме в неотрален цвят, но в момента я ползвам за склад. Бебка ЖИЗ до 1 годинка ще е в нашата спалня.

Иначе много ми хареса така, както сте подредили... много сладурско и има место да се вихриш Mr. Green

# 737
  • Мнения: 37
Здравейте мамички,

Петя777 Добре дошла в Пловдивския отбор   bouquet , чувствай се като у дома си. И аз чакам второ детенце, и моето порастнало момче е на 7 год., и ние ще имаме още едно момченце, е само дето не съм на 29 години  Wink Пиши къде ще раждаш, при кого и т.н. подробности.

Choosy не са ми определили дата за секциото, само седмица - 23-27-ми   Laughing, утре съм на ЖК и мислех да помоля за отсрочка до 1-ви декември, искам си Декемврийче и толкова, но незнам дали ще ме огрее, че си е почти на термин. Даже и незнам изобщо има ли ЖК или са спрени, ще звънна сутринта на лекаря да се разберем, а от друга страна пък нямам документи и направление, ако стане нещо извънредно трябва само с личната си карта да ходя да раждам.

Маянка, страхотна стая

Ставам, че трябва да взема ученика от у-ще. Айде  останете си със здраве, после може пак да ви навестя

# 738
  • Варна
  • Мнения: 187
Здравейте майчета!!
Маянка много е уютна стаята. И ние сме си избрали такъв тип легло. Търсих да е високичко, че да не се навеждам много. И сега съм доволна....
И моя мъж се казва Николай. Ако чакахме момче, щяхме да го кръстим на него, обаче за момиче се отказахме. Иначе на мен ми харесва Надежда. Имен ден си има - голям църковен празник, галено има как да му се вика.

# 739
  • Мнения: 83
angel4eto^^, не се притеснявай за плацентата...нали си след 31 г.с....пък и доколкото знам имало значение само в случаите на прееклампсия...поне така разбрах от доки предния път  newsm78
Амбър, аааа, дребчо ще си е в спалнята...има си сгъваема кошара...и аз мисля до 1г. да спим в една стая...после ще видим  Wink

# 740
# 741
  • Мнения: 1 250
Ха, добър ден.
Друго си е да не си на работа. Party
Аз сутринта ходих да ме боцнат за прословутата антигенна формула.
Сега пия доволно едно кафе с фреш пред лаптопа. Обмислям и леко разкрасителни процедури, ако не ме примързи съвсем много.
Амбър, ти нямаш сърце. Какви са тия изкусителни закуски?
Сега остава ета да пусне голата сесия. Hug
Маянка, много свежа стая, но направо се зачудих дали не съм объркала, че чакате момиченце.
Ще ви наглеждам. Wink

# 742
  • Мнения: 363
Маянка и аз си помислих първо,че чакате момче,а стаята е страхотна.От женските имена с Н май най-ми харесва Никол-ще видим

# 743
  • Мнения: 689
Момичета има нова тема  Peace

Общи условия

Активация на акаунт