Май-чета и Май-ки

  • 23 638
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 536
Вавка  Hug
Честито на празнуващите!   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 461
vavka  Heart Eyes

които иска може да види последните ми торти тук http://darkssyget.multiply.com/photos/album/3/3#photo=49

# 17
  • Мнения: 625
Vavka Hug
Kari, тортите само хоби ли са? Не си ли се замисляла професионално да се занимаваш с това и то в Испания? bowuu Party

# 18
  • Мнения: 189
Благодаря ви, трогната съм!
Едвам се доредих до компа и бързам да ви почерпя виртуално, за реално нямам възможности Laughing
и любимото ми питие

С Мила имахме спорове кой има РД- твърди, че е тя: духа смещичките , иска подаръци, яде шоколад в повече и дивее в пъти повече Laughing

# 19
  • Мнения: 536
Кари_ , тортите ти са невероятни!
mamamilla, и аз водех такива спорове с Ники на моя рожден ден Laughing. Още веднъж честито! Да си здрава и щастлива  newsm59

# 20
  • Мнения: 625
btw Честит ден на народните будители! Всеки се "нацапондрил" из улиците вчера за езическия празник, а нашите ги пропускаме TiredВ това число слагам и себе си. Срам Blush!

# 21
  • Мнения: 1 461
засега е само хоби но планирам нещо за в близко време

# 22
  • Мнения: 96
Кари, тортите изглеждат невероятно хубави, обзалагам се че са и много вкусни.
Момичета аз чакам вече всеки ден, нищо че термина ми е чак 20 ноември, толкова ми е тежко, че страх не страх вече ми се ражда.

# 23
  • Мнения: 96
Вавка - радвам се че всичко е минало добре. МНого прегръдки.
Честит рожден ден на Пипа със закъснение......Майче и аз ще се радвам на снимчици от празника.

# 24
  • Мнения: 961
Stanella, стискам палци да е леко и скоро да гушиш бебонче!  Praynig
Я пусни малко снимки с голям тумбак, гледахме само летните, дето коремчето ти беше още малко.  Simple Smile

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Vavka, добре , че всичко е минало, дано повече нямате такива премеждия, силно ви го пожелавам Hug

Станела, кураж, гадно е , и мен ми е шубе, но трябва да сме силни. Готови ли сте вече за бебето?

Мъжът ми днес завърши леглото за Мирела и бебето. Ето тук, тук
Мирела е доволна, цял ден се катери и слиза от кошарата Mr. Green

Честит ден на народните будители!

# 26
  • България
  • Мнения: 3 621
Вавка , много  Hug Hug Hug и за двамата. Не ми се мисли какво си изживяла след операцията. Не се притеснявай, вече е минало и всичко ще е наред  Hug
мамамила ЧРД   bouquet
Румка, браво на твоя мъж, той ли измайстори леглото?
Момичета, всичко които сте в очакване стискам палци всичко дамине леко и по-най-добрия начин , когато му дойде времето  Hug
 Ние сме добре . От тази вечер сме в новата къща  Grinning И утре - на ясла

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Да, и проекта и изпълнението е негово Heart Eyes bowuu

# 28
  • Мнения: 162
Здравейте и от мен! Ние за сега сме добре. Чета ви редовно така че съм в час:))
Честито на всички рожденници малки и големи. Много щастие и късмет.
Чета че вече сте на коледна вълна а мен яко ме тресат нерви заради този свински грип. Така ми е притеснено че не мога да се зарадвам че идва Коледа а толкова я обичам.
Малката съм я спряла от ясла за сега ,но баткото няма как да го спра от училище. Тук при нас от миналата седмица доста болни има. Има и затворени училища даже и в нашия град засега едно.
Но стига вече - то нас нищо не ни пропуска но се моля поне това да ни подмине.
И не само нас а и всички вас

# 29
  • Мнения: 162
Вавка прегръдки за теб и малчо Hug
Рени много късмет ви желая на новото място - дано е за добре Hug

Общи условия

Активация на акаунт