Юли 2006 - тема 90

  • 20 998
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 341
Наде, мерси за темичката! Hug

Минавам набързо, не съм ви изчела.

Ние сме горе-долу добре. Ема от снощи е с Т, заради дивата й майка. Сякаш чавка ми е изпила мозъка и само глупости правя. Онази вечер я сложих да спи с влажна косичка и без чувал, а само с олекотена завивка/с която се отвива/ и резултата е на лице. ooooh!

Лети, мерси за хубавата статия. Hug

Жоржи, Heart Eyes

Сега ставам, че малкото мрънка.

Последна редакция: вт, 27 окт 2009, 10:07 от Ронка

# 16
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Бърз запис, после ще пиша.

# 17
  • Мнения: 1 240
Влизам само да ви прегърна всички  Hug Heart Eyes и да ви черпя по кафе, докато не сме излезнали на разходка:

# 18
  • Мнения: 2 484
Ехоооу
Момичета пишете на нас ни е приятно да четем за бебчовците нали и нас може да зарибите така,полезното с приятното,пък и като си се познаваме как няма да пишете тук Heart Eyes

Юл не е на градина,защото сутринта не искаше,ревна че не ще и баща и каза че щял да я гледа,аз си ходих по задачи взеха ми кръв,и други неща за здравна книжка,ходих на наблюдение в ДГ и като се върнах баща и го нямааа,бабата седи намусена в хола с Юл и като ме видя бегом отиде на кафе,бяха я наказали да гледа Юл хихихи,но утре няма мърдане на градина и толкова! Naughty

А сутринта още даваше отбой,Юл и вика бабо ти ще ме гледаш не ща на градина,я тя и отвръща:"Аз нали съм кучка може да те ухапя не мога да те гледам" и това на всеушлошание,защото онзи ден Юл и викаше бабо ти си кучка(ама от къде го е чула незнам) и тя се обижда моля ти се,все едно едвали не аз съм и казала така да и говори,а тя Юл си ги ръси навсякъде,и тази ми се сърди че Юл и казала така и викаше тогава марш щом съм кучка отивай при майка ти,може ли да се сърди на детето ,явно е на нейния акъл щом се докача,та днес и го върна като и каза че няма да я гледа щото била кучка да не я ухапела,кажете детето може ли да свърже тези неща,и да разбере,или пък ...абе всичко си го изкарва на мен,но този път аз излезнах и въобще не ме е интересувала какво твърди с тези изказвания оставих я на баща и от там на татък незнам какво е правил той за да я гледа тя,да се оправят,щом той настоя да не ходила днес,ама утре отива Crossing Arms

# 19
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Ох, Ели, умрях от смях с тая "кучка'. Колко са ни умнички децата, Вики казва да свекър ми нещастник Shocked

Да ви кажа моята какви ги върши- някой си Виктор в детската и е показал с какво пишка,обяснил и е, че се казва патка и сега като е вкъщи ме издебва като ме няма в спалнята, отива при гърнето, стиска си пилето и се опитва права да пика. Много добре знае разликата м/у момиче и момче и как е правилно да пика, ама искала като Виктор newsm78

# 20
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Ух, каква съм блейка, забравих да ви питам- това, което го пишете за кашлица с ряпата и меда, каква ряпа се има в предвид?

Крис, как е Люси днес, ходихте ли пак на лекар?

# 21
  • Мнения: 2 484
Яница сега следва той да се разсърди че е нещастник и да не ще да го гледа  Mr. Green

Ние знаем че чишкаме от пути,а момчетата от пишок, а навън като се видят става смях голям почват всички да викат какво имат,ужас,момчетата пък им казват че чишкат на гъз,образи големи,а какви ги ръсят цензура ще ми сложите, а ако Юл така говори тук- баба и ще се хвърли от терасата,ама нали много възпитана и се обижда чак на детето ooooh!

# 22
  • Мнения: 326
Еее пребихте ме с тези изрази.

Такива думички ние не знаем и аз много държа  да ги научим в по голяма възраст. Криси си казва пишче (това майка му успа да измисли за най-благозвучно). У дома други думи не разрешавам да се използват.
А иначе и аз бих се обидила ако чуя подобни думи. Не я защитавам само си казвам. Държа от сега Криси да знае, че с думи и действия се нараняват хората. А че бабата повтаря думата ...... е просто просташко за мен.  Close
Ох.... изивнявам се може и да прозвучи като нравоучение, но на тази тема съм малко старомодна. Confused
Иначе за различаването на двата пола съм обеснила до колкото според мен е необходимо да се знае за тази възраст.  Rolling Eyes

Аз днес съм и малко изперкала. Криси си промрънка в 3:30 и понеже не си бях научила урока не хвана повече сън, та съм станала в 4 и учих. Сега се опитах да поспя, тъкмо съм заспала и ме събудиха пак по тел. Е няма да е. Нищо довечера по раничко.  Naughty

# 23
  • София
  • Мнения: 512
Ей, големи сте образи, така се смях с "кучката" и "нещастника"  Joy

Дани, мерси за капките за носле, ще ги купувам. Ама сега спрях всички видове капки, че 1 месец сигурно направихме без спиране и малко по малко започват да минават сополките.

Боже, боже, специално започнах да пиша, уж много неща щях да казвам и забравих, какво беше  newsm78

Ронка, бързо оздравяване на Ема  Hug

Момичета с бебчовци, пишете, с удоволствие ви четем и се радваме с вас  Hug

Рени, много сладко коремче  За Галко не си разказвала скоро, как е Hug

Жоржи, ей всичко заряза ти покрай бебеправенето  Wink Чакаме ви с Диди, кой ще е пръв, готови старт  hahaha

Нан, мерси за темичката и честито подаръче, със здраве да си го ползваш на моренцето догодина  Hug

Момичета, аз много събития и случки пропускам, чета, ама после забравям, да ги отбележа, като пиша. Да знаете, че съм с вас навсякъде, пред операционната с Жоржи и т.н., просто не пиша за всичко, ама съм с вас  Hug  Hug  Hug

И аз много се карам, за "лоши" думички, ама понякога ми става смешно, като е на "място" и не мога да се скарам дори качествено  Joy
А за момченца и момиченца, ние ги различаваме по много показатели- Цеци и тати имат пишка, а мама пиле  Embarassed Момиченцата, като мама  Flutter имат лак, червило, рокля, а момченцата- не!  Laughing ( рано му е да знае, че някой всъщност имат  Wink )

# 24
  • Мнения: 2 484
Вижте- и участвайте с децата ако имате време,аз ще пробвам,разгледайте  албума има страхотни неща http://krokotak.com/2009/10/%D0%BA%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D1%82 … D0%B0-apple-ipod/

# 25
  • Мнения: 1 341
Аз също съм против говоренето на глупости вкъщи! Naughty То е ясно, че ще ги научи, но дори и да ги знае трябва да се научи къде да ги използва. Държа вкъщи да не го чувам, ние не псуваме, не използваме нецензурни думи, следователно и децата ми следват същият пример. Аз мисля, че примерат от родителите е много важен. Peace Да не се обиди някой и да си помисли, че не дава добър пример на децата си. Но моя дружка си псува и говори глупости пред дъщеря си, която ги употребява с пълна сила. Ми то от майка си ги учи, как да не ги използва. ooooh! Трябва да знае, че наранява околните. И в цялото си старание просто не мога да изкореня думата "лош-лоша". Когато не иска да говори с някого, казва, че е лош. Едва ли влага смисъл, но не е приятно да се чува. Говоря, карам се, наказвам, но продължава да я използва понякога.

Ема също знае разликата между мъж и жена. Дори в началото спореше, че бебето ни няма да е с пишка.

Спирам, че времето ми пак изтече. Излизаме на разходка, че времето е прекраснооо-23 градуса.

# 26
  • Мнения: 1 866
Само да се цопна тука. Момичета, тази година съм се нагърбила с толкова работи, че изобщо не знам къде ще му излезе края. Непрекъснато имам чувството, че бягам, а целта само се отдалечава. И от време на време ме хваща едно такова отчаяние, че няма нищо да успея да направя.

Ох, нямам време да пиша сега, ще се включа пак в друг момент.

# 27
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 092
Дани, и аз щях да пиша същото, но се притесних да не се приеме като някаква критика. Но не е така Naughty Само споделям как е при нас. И аз бих се обидила съвсем демонстративно на Даяна, ако ми каже "кучка" /направо не си го представям, "ти си лош/а" е най-голямата обида, която тя знае и употребява/. Като се знам каква съм, ако ми каже "кучка" или пък каже така на когото и да било, ще я залепя за стената с шамар - не, че е правилно, просто за мен тези думи са изключително нередни и ще изтрещя на момента Confused Не бива фактът, че е малка, да бъде оправдание за мен да си затварям очите Naughty Ако това ми е оправданието днес, утре ще ми е друго. Щом е достатъчно голяма, за да го изговори хубаво и да го каже съвсем на място, значи е достатъчно голяма, за да си носи последствията от това ... или поне трябва да се научи да ги носи. А това няма как да стане, ако ние махаме с ръка.  Имам принципи, които се спазват на всяка цена и без изключения!

Последна редакция: вт, 27 окт 2009, 15:40 от N_A_N™

# 28
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Момичета, аз лично не се обиждам. Лично аз също съм против тези думи, вкъщи са забранени всякакви обиди, нямам идея от къде е чула тази дума, подозирам, че е от свекърва ми, защото като са навън и по улуцата кара някой с бясна скорост съм я чувала свеки да използва разни епитети Twisted Evil
В началото като започна да споменава тази дума яде бой и беше наказана, сега се усеща веднага и започва да реве да не я наказвам, карам я да се извини и да обещае, че повече няма да я повтаря, но това е до следващия път. Най- странното е, че я употребява само срещу свекър ми Thinking Дали не ми е умничко детето Mr. Green това на майтап. Обаче направо избеснявам като тръгна да я наказвам и шляпна и свекър ми веднага: "Тя без да иска" Shocked Е как м..му стара ще е без да иска, така по този начин я подстрекава да продължи да говори глупости.
Ей за това е добре да си живукате отделно, че с това "без да иска", "няма сега да реве детето, я"...направо откачам.

Нещо се улях и минах на друга тема, ама толкова ме е яд на свекитата.....

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Едно записче и от мен. Peace

На ималите вчера повод ,да са живи и здрави.  bouquet
Не ми се пише момичета,че моята щерка пак е болна,преди няма и месец ни хвана вируса с повръщането и разтройството,сега пък кашлица.От първи януари като започнахме със шарката и само на болести ни върви Cry

Като се оправим пак ще се включа .Целувки на всички Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт