Съпруги,чийто мъже пътуват 11

  • 34 589
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 202
lina6.3 , това е страхотна новина! Hug Hug Hug

# 676
  • Мнения: 0
Добро утро мацки!!!
Честит празник на всички студенти!!!
Да сервирам кафето набързо,че малкия дявол иска внимание
Днес по обяд съм на гости на мама,че има рожден ден!
Лек и успешен ден на всички!!!

# 677
  • Мнения: 4 737
Добър вечер момичета и момче

Моя бебо днес става на три месеца за това да взема да ви плясна една тортичка

Илиева на мен едно зор ми иде да го оправя , а с три не знам как ще се справям. Simple Smile
Аз да ви се похваля вчера за първи път правих пълнен шаран,Не че се хваля ама стана много вкусно.
Днес водих бебо на доктор да му види дали се е прибрала хернииката.То тя се прибрала ама сега ме притесни с този хемангиом дето има бебо на гърдичките.Сега ще го меря всяка седмица да разберем дали се разраства.По принцип казват че можел от само себе си да изчезне ама след време,дано така да се случи и с нас.
Такива ми ти работи мацки
След снощния имен ден бебо се сдоби с 3 спални чувалчета, щото на всички разправях как ще му купувам и хората му накупили Laughing
Айде лека и спокойна вечер

Честито! Да ти е живо и здраво детенцето  Peace
Много вкусна торта, точно за такива като на диета  hahaha
Сисето благодаря мила, много готино кафенце ни сервира Simple Smile)
Приятен ден момичета и момчета Simple Smile)

# 678
  • Мнения: 1 558
Добро утро, момичета!
И аз при вас на кафенце  Laughing  Сисе, мерси  Hug
Честит празник на майка ти!

Честит студентски празник!
Успешно дипломиране и реализация в желаната област!

Лина, много се зарадвах на тази новина! Честита ви радост!

На всички спокоен и усмихнат ден!

# 679
  • Варна
  • Мнения: 552
Привет, мацки!

Честит празник на всички студенти! Леки изпити и незабравими студентски купони!

Лина, страхотна новина! Радвам се ,че всичко приключи благополучно и татко ти се прибра жив и здрав при вас. Дано няма повече такива премеждия.

Лучка, да ти е живо и здраво порасналото бебенце! Да трупа още много месеци и да стават на години, години.
Много са удобни тези чувалчета. Ние имахме по 1 летен и 1 зимен на човек. Зимните по-бързо станаха малки, после купих още 1 зимен и от него внадих към късите и ги удължих, и ги ползвахме докато станаха на 3-4г и съвсем умалеят. Има хлапета не искат да спят в тях, но моите от бебета свикнаха и си ги търсеха.
 
Сисе, Честит Рожден Ден на твоята майчица! Да ти е жива и здрава, много да ти помага и винаги да е до теб!

Лек и слънчев ден на всички!

# 680
  • Мнения: 860
Здравейте!

Да не пропусна и аз да поздравя всички студенти по документи или без документи Simple Smile Весел празник и много много хубави мигове Simple Smile

siseto84 какво хубаво кафенце..както днес не съм пила едва сега сядам...ммм Flutter

Angel^wings какъв прекрасен подарък ти е изпратил Дядо Коледа тази година Simple Smile  Трябва много да слушкаш за да има и догодина подаръци Wink

lina6.3 чудесна новина, и за теб Дядо Коледа се е погрижил добре. Много се радвам. Весели празници и много приятни мигове заедно Wink

desdemona не се натъжавай ние сме с теб Hug ще си правим компания заедно в "чакалнята"...усмихни се Party

luchkata да е жив и здрав малкия и още 100*3 да ги навършите Heart Eyes

Хубав ден на всички или по скоро приятен следобед Simple Smile

# 681
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Гутен Вечерен Мацуранки и Мацуранчи Hug
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА СТУДЕНТКИТЕ НИИИИИ!!!

ЛИНЧЕ-
Много се радвам за вас, най-сетнеееее, и аз немога да повярвам. Голяма радост у вас, голямаааа newsm44
Такива торбички за спане  и ние имахме, голямо улеснение, моят син си ги търсеше сам за да скача във торбичката и да нункал Laughing
 newsm05 newsm06 ЗА ДЕЗДЕМОНЧЕТО newsm10

# 682
  • Бургас
  • Мнения: 422
Здравейте

Честит празник на всички настоящи,бъдещи и бивши студенти!
Лина весели очи:)
Айде моя бебо се разрева
Лека вечер

# 683
  • Варна
  • Мнения: 119
Здравейте ,

Честит празник и от мен на всички студенти и студентки:)
Лина ,страхотна новина . Радвам се за вас.
Приятна вечер!

# 684
  • Мнения: 860
Тук днес май всички празнуват. Simple Smile

Да Ви почерпя по едно коктейлче тези, които няма да празнуват и са си в къщи със спящите деца Wink



За въздържателите и тези, които са на диети - фреш с много настроение Simple Smile



ЗАПОВЯДАЙТЕ!

# 685
  • Мнения: 4 737
Здравейте, морячки и моряци Simple Smile)
изпразнувахте ли се снощи? Аз два дни съм при нашите и съм голям рахат, но в четвъртъка се прибирам у нас си, за малко и ще имам повече време да си чатя ... че сега хич не съм редовна.
Айде лек ден от мен въпреки дъжда дето вали навън  Peace

# 686
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ДобрЮутрУУУУУУУУУУУУУ Hug
Хайде да ви е сладко и да ви е лек денят newsm47
ДЕЗДЕМОНЧЕ- случила си на родители. thumbsup стой си при тях, щом сте си близки и ти мине тъжното поне малко.

# 687
  • Мнения: 0
Добро ютро и от мен!
Делтичка,благодарско за закуската и кафенцето! Hug
Благодаря ви за милите пожелания за мама!Много сте добрички!  bouquet
Отивам да слагам дребния да спи,че хленчи!
лек ден на всички!!!

# 688
  • Мнения: 860
Добро утро!

Днес реших рано да ви сервирам кафето и закуската, и какво направих пуснала съм го в друга тема  Laughing чак сега се усетих като видях, че тук нямам пост Laughing

Нищо закуската от Делта, кафенцето от мен да е Simple Smile




Слънчево настроение на всички!

Днес е св. Анна честит имен ден на именниците да са живи и здрави и много щастливи  bouquet

Последна редакция: ср, 09 дек 2009, 10:15 от Danu-Ani

# 689
  • Мнения: 4 737
Боже, боже какви вкусотии Simple Smile) Ща не ща ще си взема от всичко, нищо, че съм на диета Simple Smile) не мога им устоя просто Делти ... благодарско и да, случих и на мъж, и на свеки и на родители Simple Smile) Не мога се оплача ... baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт