Съпруги,чийто мъже пътуват 11

  • 34 506
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 202
Момичета, вие наистина сте героини! smile3525 smile3525 smile3525Аз не знам как ще издържа без моето момче цели 6 месеца newsm45 newsm45 newsm45

# 16
  • Мнения: 39
Ами, Киара издържат се 6 мес. От опит знам. До настройка е и в един момент се усещаш, че не мислиш толкова. Че ти липсва - липсва ти, но какво можеш да направиш. Аз след колко дни правя 5 мес чакане и имам още един. Но вчера получих добра новина - моряка ми е ще тук с две седмици повече от месец и половина станаа цели два Simple Smile

# 17
  • Мнения: 46
Добро утро! Благодаря на всички за пожеланията! Такъв празник изкарахме,че заспа още докато лягаше в движение. Голяма игра беше!
Снощи и с татито се чухме, не му бях чувала граса от ехеее!Той ме уверява,че очаква до края на седмицата да си дойде! newsm44 Чак не мога да повярвам!
Но много е кофти това за заплатите, доларите и т.н. Май ще търсим другаде късмета, докато е време!  newsm78
Заповядайте по едно кафе

и да сядаме да бачкаме, който бачка де  newsm53

# 18
  • Мнения: 0
Привет и от мене.
Мацки ,обяснете по подробно моля ви относно тия новопостъпили информации.Само слухове се чуват, нещо аз ли не съм в час незнам.Наистина съм притеснена ,защото моя мъж подписа двугодишно споразумение .Може ли сега да ги поставят пред свършен факт и да им удължат контракта?
Какви са тия 6+2 месеца ?Та те 4 са много ?Нали ги свалиха преждевременно та да ги въведат в тая система .Сега ново 20.

# 19
  • Мнения: 0
Стрея много добра новина.А дано, че ти се изчака чакането .

# 20
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ДАРЕ-
аз съм го обяснила там много добре. И моят съпруг когато се прибра последния път, седмица след това го извикаха да подпише този двегодишен договор. Но сега при смяна на флага отиде коня у ряката. Трябва да подписва нов договор . За този договор се знае от два месеца поне, подписвали са го други кораби от Д флот. Но след Д флот и другите са на пангара.
Та да ни е честито!!!

# 21
  • Мнения: 0
Ей ,Делта благодаря ти .Винаги си насреща.

# 22
  • Мнения: 0
Незнам последно време само за криза се говори .Много сериозни грипни диагнози .Въобще като че ли всичко е с главата нагоре.
За първи път сина ми вдигна снощи 40 градуса температура.Като малък много рядко вдигаше .Много се уплаших ,но най интересното е ,че успявам да я сваля с 5 деления и след 20 минути тя пак се е вдигнала.Голям човек съм го увивала с мокри чаршафи и няма и няма.Не мога да го събудя за да му дам лекарствата .От нищо не се повлиява.Ще започваме антибиотика май.Всички колеги в офиса са болни, а от класа на Петър 14 деца ги няма.С всяка изминала година тия вируси мутират и нещата все повече се усложняват явно.
Е приятен ви ден като ми стане мъчно влизам да ви чета просто ми  повдигате духа . Добре е че ви има!

# 23
  • Мнения: 46
Дари, успех в борбата с вирусите! Няма да се предаваш! А, ако е вирус, не е  ли по-добре нещо антивирусно, а не антибиотици. Макар, че повечето лекари бухат АБ и това е! Аз съм решила днес да отидя да купя ваксинки за трима ни, тъкмо са здравички децата и да идем да се боцнем! Може да е само успокоение както казват някои, но ще пробвам и това тази година!  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 46
Илиева, беше писала преди като посрещаше моряка, че си му взела билет от Сф до Вн за самолета.Как стават нещата? Колко струва и кога най-късно може да се резервира? На летището ли да ида?
Някой друг ако има инфо, моля да сподели, никога до сега не ми се е налагало да правя такива неща.   Blush  А ако цените са както чувам - 30 лв, няма смисъл да се бъхта цяла нощ с автобуса.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 230
streq, виж на wizzair.com - там имат билети Варна-София на подобни цени, но обикновено трябва да резервираш 1-2 месеца по-рано. Пробвай с твоите дати да видиш как ще са цените.

Agira, какво стана с изпитите? Да продължаваме ли да стискаме палци?

Лека вечер на всички!!

# 26
  • Varna
  • Мнения: 2 595
СТРЕЙКА-
Скорпитка ти е отговорила за ниско бюджетните. Верно, че трябва месец два предварително да запазиш. Аз нямам време да запазвам защото не се знае кога ще слиза. Така, че бяхам във бюро за продажба на самолетни билетчета, плащам. И той като слезе на литище София отива на гишето на фирмата коята ще го доведе до Варна и казва имам платен билет. Обикновено Хемус еър или каква беше другата България еър. И не ми пука колко е скъп билета защото той е страшно уморен. Самият той не е толкова стиснат, че да пътува толкова уморен със рейса или влака. Но всеки си знае. Моя никога не иска да остава за тях а ако има самолет, иска да го вземе веднага стига да става връзката със неговия самолет който го е довел до Софията.

Последна редакция: вт, 27 окт 2009, 19:33 от DELTA_DELTA

# 27
  • Мнения: 0
А добра вечер на всички вънка и вътре във форума.
Стрея радвам се с теб искрено .Вземай му на човека билет за самолета та да си е в къщи по бързичко.Толкова време не беше ясно ша слиза ли няма ли.Хайде по бързичко да го видиш.Последния път моя мъж се прибра с кола от София,бяха се организирали.Трябваше около 4,00 ч. да си бъде у дома но по божията воля се прибра чак в 6,15 ч.С кола с автобус все тая .На някой му се допик....на друг нещо друго .Някой се е изморил от пътя друг искал кафе -по добре 40 мин.и в къщи със самолетчето.Много поевтиняха самолетните билети и вече почти с автобуса няма смисъл.
Ние отново сме с температура.Дадох антибиотик и какво ли не още.Явно трябва да мине време.Дано поне тая вечер мигна защото утре застъпвам дежурство от 8,30 до 01,00ч.Един път е в месеца, но е много уморително.
Е, лека вечер до утре отново ще ви зърна/ ако не мога да спя ще вляза преди сутринта/какво друго ми остава.

Ангелски крила
,забравих.Стихотворението е страхотно.Много обичам поезия ,но избягвам да чета защото в повечето случаи си поплаквам.С тая моя емоционалност.Поетите са живи хора в крайна сметка .Това за  което пишат си е житейска драма.

# 28
  • Мнения: 112
Здравейте момичета!
Благодаря за новата тема на Ангелски крилца Hug
И ние у дома сме болни - малката не е на училище, голямата ще видим утре как ще е и може и тя да си остане в къщи. За сега гледам да не давам антибиотици, макар че ни ги изписаха - дано се размине без тях.
И в двете училища имало по 10-12 ученика в клас.
Дари, дано и при вас да спадне температурата и започне подобрение.
Сега се връщам да ви прочета, че минах по диагонал , макар че ми се стори притеснена и наситена с тъжни факти темичката по край бъркотиите в БМФ.
Споделете момичета в другите фирми как е в момента, кризата оказва ли сериозно влияние ?

# 29
  • Мнения: 39
оказва да. Моят приятел е към P&O Australia и им отрязаха оувъртайма на 70%, като в същото време продължават да работят допълнително. Голяма експлоатация е почнала там, момчетата нямат стимул вече, започнали да се скатават.

Общи условия

Активация на акаунт