Вижте колко са големи ДЕКЕМВРИйските кореми!

  • 24 751
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 83
Добро утро, мамчета  Simple Smile

Lassi, имаш чудно чувство за хумор...предполагам, че си такъв човек и приятел   bouquet
venydimitrova, страхотни снимки...чак се замечтах как правя подобна изненада някой ден за моите приятелки  Simple Smile
Choosy, жива да не бях- доживях да чуя, че имаш заместничка  Wink
Collibri, благодаря за палачинките, много обичам  Rolling Eyes За инфото от 9 месеца- получавам редовно мейли, но този ми се стори с полезно инфо и директно ви го пейстнах... Що се отнася до т.н. реленца- мисля че е прах за инхалация, който предписват заедно с тамифлу newsm78
oska, не се притеснявай, стискам палци и да се отчетеш след лекаря  Hug
portman, каква количка реши да вземеш?  Thinking
She_R, много гадно така! да и направят изследвания бързо, ако трябва и ехограф... стискам палци да и мине бързо  Praynig

# 736
  • София
  • Мнения: 104
She_R Hug дано се оправи бързо душичката Praynig

# 737
  • Мнения: 130
добро утро и от мен

благодаря за кафенцето и закуската Hug

She_R дано се оправи детенцето ти Praynig

днес маи ми е марзиливичко,станала съм  още в 8,но нищо не ми се захвашта,трябва и да излизам но....май ще си полегна,а на ван е много приатно времето,хайде на вас  ви пожелавам приатен ден

# 738
  • Мнения: 2 768
Бързо включване само по някои въпроси.

Портман, съвсем пресни са, парят! Изкараха нов модел кошници и столчета, които ползват един и същ изофикс.
Системата се казва Maxi-Cosi FamilyFix и взе награда т.г. на бебешкото изложение в Кьолн.

Оска, моят младеж тъй си рита, много агресивно. Мъжът ми се шегува, че все едно имал топка и си играел Laughing Не вярвам да е знак на някакъв дискомфорт.
Може би и това, че съм със задна плацента и усещам буквално всяко трепване, дори долу ръчичките с пръстчетата като шава. Пък колена и стъпала... направо ще ми пробият кожата. И другото е, че освен нощем, той заспали периоди през деня няма. Все нещо се движи  Simple Smile И това, съчетано с тия тонове 130-135 ми е много странна комбинация, ама такова е човечето.

После ще се включа пак, бягам да демонтирам и пера римски щори!

# 739
  • Мнения: 1 391
И аз усещам Дамянчо, но зависи как е застанал, той пък е нощна птица. Най-активен е към 22ч и нощем щъка вихрее, рано сутрин също. Денем дреме - купонджия хахаха - ще направи мама си рошава като се роди - хем съм с предна плацента, която уж затруднява моите усещания  Laughing

# 740
  • Мнения: 344
Така ми се спи, че едва чета ... питайте ме що не спя ... щото ме мързи да отида да се пльосна Crazy
Не е шега работа с тея хормони...

# 741
  • Мнения: 1 745
She R,дано бързо се оправи малката. PraynigАз нали като малка си бях все по болници заради бъбреците и сега ми е болна тема това-само наблюдавам Лизи колко пишка,кога,какво.... #Crazy Пиши после! Hug
Аз пуснах втора пералня с малки дрешки,ама те не са толкова малки-3-6 месеца са.Ще трябва да купя по-малки за първите месеци,щото не искам да обличам бебката в такива огромни. Crazy
Дебна колички в Ибей!Влюбила съм си се в Лоола-та и тя ще да е,заедно със столче за кола.Май само от портбебе ще трябва да се лиша,че финансите в картата не са много. Rolling Eyes Иначе слинг поръчах,залъгалки,разни други дреболии.Онзи ден дойде едно плюшено гащеризонче,ще го снимам да го видите.Много е сладко!
Оска,много добре си го написала това за купуването и некупуването. Peace
Аз усещам,че движенията на малкото са по-ограничени.И има минути,в които не мърда,за разлика от преди,когато нямаше такива периоди. Crazy
Вени,много вълнуващо си го написала.Направо много се изкефих!Още не съм гледала снимките.После ще ги видя,а и ще кача някоя,че май имам само 1-2. Blush
Елф,и на мен ми се иска мноооого да съм там,ама няма! Wink А тия палачинки,Колибри... Crazy В неделя като почива мъжа ми ще направя непременно.много ги обичам!
Колибри,наистина голяма разлика има във формата на корема ти.Аз не знам дали ще мога така да направя снимките,да видя моя как е бил.Освен,че в края на 9-тия ми беше много по-малък,май и формата е друга,нищо че пак чакаме госпожица. Wink
verty ,ние също сме в ремонт,но майсторите свършиха (то беше само смяна на плочки) и сега остана ние да си правим разни дребни работи,но мъжа ми почива само неделя и... ooooh! Вече над месец се бавим.Дано тази седмица свършим,че ми писна.Иначе аз лакирах шкафовете в кухнята,а сега и ламперията с един водоразтворим лак на Сократес,който не мирише изобщо,но не знам дали става за под. Rolling Eyes Отидете в някой по-голям магазин и питайте.Този е от Бриколаж. Peace
Ау,аз нещо се улях с писането! Embarassed
Спирам!  bouquet

# 742
  • Мнения: 38
Здравейте ,не съм влизала няколко дни и вече си имаме бебчета. Simple Smile
Честито на мама Катрин/бб за бебенцето Димитър.  bouquet
Честито на мама Миленка за бебчето Емил.  bouquet
Честито на мама Пепинчето за принцеската Дария.  bouquet
Да са живи и здрави дечицата,много радост да носят на родителите си. А на мамите бързо въстановяване .

# 743
  • тук
  • Мнения: 510
She R, дано не е нещо лошо  Praynig ще чакаме да ни кажеш какво са казали лекарите за милото детенце

мен днес не ми е ден - от сутринта ми е супер гадно,  Sick ; всички спомени от първи триместър, лоша и странна работа, но да отговоря поне на тези, за които си спомням, че нещо са ме питали  

Оска, аз даже питах лекарите дали не е свръхактивен и нервозен, пък те ми се смяха много. Марков беше най-ясен "Ако нещо го притеснява, ще се кротне, да си пази силичките. Щом лудува, значи си е добре. Радвай му се.", така че радвай му се и ти  Hug

Маянка, количката ще ни бъде подарък от зълва ми и мъжа и. По принцип съм казала, че искам Стоке, но май започнах да се разколебавам. Те искаха Бугабу да вземат. Ако ме попитат, ще си кажа поне цвета да отива на кошницата за кола, пък ако не ме попитат- каквото им е на сърце на хората.

Ета, те ги рекламират от известно време, аз ги гледах, но чувалчетата са ги сложили и към Pebble модела, а аз в интерес на истината мислех, че той е по-нисък клас и по-стар  Blush явно моя грешка

# 744

Общи условия

Активация на акаунт