СПЕШНО - координати на посолството ни в Гана

  • 2 940
  • 11
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 966
Момичета, много спешно ми трябват координатите на посолството ни в Акра, Гана - телефони и мейли. Това, което е написано в сайта на външното ни министерство явно не е вярно, защото писмата ми се връщат. Опитах да поровя из нета, но и там явно са стари. Ако някой се е сблъсквал и има координатите, моля ви помагайте  Praynig Praynig Praynig

# 1
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ЛИНЧЕ- Душо
Тука няма майки във Гана или поне аз не съм виждала. Дано някоя друга да се намири да ти помогне Praynig

# 2
  • Варна
  • Мнения: 966
Ами да, аз прегледах темите и видях че няма, ама все пак може някой да се е сблъсквал та затова реших да пусна темичка.

# 3
  • Paris, France
  • Мнения: 14 101
Привет,

Не зная какви телефони и адреси имаш. Това беше адреса и телефона, но информацията ми е отпреди 2 години и не е проверявана оттогава:

Embassy of the  Republic of Bulgaria,
3 Kakramadu Rd, East Cantonments,
P.O. Box 3193, Accra.
Tel: 772404

Можеш да звъннеш в което и да е посолство на голяма държава, Франция или Англия или САЩ, например, имат денонощно дежурен на телефона и да ги помолиш за координати на БГ-посолството. Те имат и домашни телефони на служители на други посолства. Ако искаш съм готова да го направя, тоест аз да звънна, защото виждам, че си в Гамбия и оттам е доста солено по телефона. Успех и се надявам всичко да се нареди.

Поздрави

Редакция: ето ти телефона на Британското посолство, отговарят 24 часа:

+233217010650

# 4
  • Варна
  • Мнения: 966
Благодаря ти за отговора. В действителност съм си в България, но само тялом, духом наистина съм в Гамбия. Благодаря ти.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 966
Nevena Virolan, моля те освободи място в лични. Не мога да ти изпратя лс. Благодаря

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 9 721
Щом си в България, питай във външно министерство, там ще ти дадат координати. Те все пак не са секретни.
Обаче, като гледам тук http://www.mfa.bg/bg/index.php?option=com_content&task=view& … 33&Itemid=433 май там нямаме в момента посолство или консулство. Значи би трябвало да попиташ кое наше посолство в близка държава отговаря за Гана.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 966
имаме посолство в Гана, но координатите от външното ни министерство явно не са верни, защото писмата ми се връщат.

# 8
  • София
  • Мнения: 18 091
Връщат ти се писма по пощата или по мейла?Пробвала ли си да пуснеш запитването си на този имейл?
 bulembgh@ghana.com



# 9
  • Варна
  • Мнения: 966
Да пробвах и на този да пусна - връща се.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 9 721
имаме посолство в Гана, но координатите от външното ни министерство явно не са верни, защото писмата ми се връщат.


щом координатите, дадени от външно министерство, не са верни  newsm78, май трябва да попиташ Господ  Joy
извинявай, това е по повод външно ...

Това аз изрових в нета

3 Kakramadu Road, East Cantonments, Accra,
P.O.Box 3193
Tel: (00233 21) 77-24-04
Fax: (00233 21) 77-42-31
E-mail: bulemb2003@yahoo.com
Този е-мейл адрес е защитен от спам ботове, трябва ДжаваСкрипт поддръжка за да го видите
 
  

Последна редакция: вт, 27 окт 2009, 12:57 от dadiba

# 11
  • Варна
  • Мнения: 966
dadiba, направих го мила, попитах ги и ми казаха, че това което е написано на сайта им това знаят и те.

Общи условия

Активация на акаунт