ОКТОМВРИйски дъждец без спира вали, от бебенца сладки и добри!

  • 23 598
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 29
Здравейте!
Ние спим,ядем и акаме  Laughing.Забелязах,че от овесените ядки наистина се увеличава кърмата,та може да пробват мамите с малко млекце.
Не знам някоя мама пробвала ли е Судокрем против подсичане,но аз съм супер,супер доволна и е много икономичен.
Да ви питам за аките-на Митето са му доста редички,то не че от мляко може да са други,но все пак.

# 721
  • Мнения: 203
annivv-и нашите акита са такива ама от тази сутрин малко редички...сега му сварих оризова вода ама той понеже не пие,че с лъжичката и не знам кога ще подейства Rolling Eyes В краен случай утре съм в Пловдив и ще питам!!!

# 722
  • Мнения: 23 112

Не знам някоя мама пробвала ли е Судокрем против подсичане,но аз съм супер,супер доволна и е много икономичен.
Да ви питам за аките-на Митето са му доста редички,то не че от мляко може да са други,но все пак.
Аз го ползвам,даже писах за него по-напред.Оправи дупето на Саши от подсичането от Памперс.
Иначе акитата са редички,понякога като жълта водичка повече.
Силве,защо оризова вода,да го запече ли?Мисля,че изпражненията е нормално да са течни,жълто-зелени, с гранулки.Не е нормално да са твърди,с друг цвят и мириз и да има черни точки в тях.

# 723
  • Мнения: 29
На нашия са му редки от раждането още,иначе нищо друго му няма,наддава си добре.

# 724
  • Мнения: 29

Не знам някоя мама пробвала ли е Судокрем против подсичане,но аз съм супер,супер доволна и е много икономичен.
Да ви питам за аките-на Митето са му доста редички,то не че от мляко може да са други,но все пак.
Аз го ползвам,даже писах за него по-напред.Оправи дупето на Саши от подсичането от Памперс.
Иначе акитата са редички,понякога като жълта водичка повече.
Ох,извинявам се,ама като нямам време да чета  Sad само споделям  Wink
Да,направо като водичка.

# 725
  • Мнения: X
Здравейте и от нас.
Ние снощи почти не сме спали. Тези колики много ни тормозят и сме постоянно на ръце. Само така заспиваме и в момента, в който я сложа в кошарата се започва въртене, ръмжене и т.н. Много е неспокойна малката. Спи много малко и непрекъснато се върти, шава и свива. Понякога ни помага масажче на коремчето, но др,угпът нищо не помага. Не реве, обаче непрекъснато се свива и проплаква за съвсем малко. Задължително ли е при коликите бебето да реве продължително или има и случаи като нашия  newsm78
А и още нещо щях да питам, в последните три памперса забелязах освен жълтото ако на зрънца и ако, което е малко слузесто или по-скоро прилича на такова и не знам дали това е вследствие на коликите или нещо друго. Звънях на доки, но ми отказа разговора, може би е на някаква оперативка. Следобед ще пробвам пак.
Мегс, браво за добрите резулатти  Hug Heart Eyes
И нашия акт за раждане го взеха и казаха, че щели да ми го врънат след 20-тина дни. Не знам за какво им е. Може би правят някакви сверки, знам ли.

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Момичета,заповядайте в новата тема Hug

Общи условия

Активация на акаунт