Зелено ако!

  • 4 266
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 079
Акото може да е по - зеленикаво, също ако му е изстинало коремчето на детето.

# 16
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 305
консултирай се с педиатъра. може да е направила гъбична инфекция от антибиотика. има ли промяна в консистенцията?
черните изпражнения, ако не са в резултат от лекарства - бисмут, желязо и т.н. са белег на кървене.

# 17
  • Мнения: 146
На моето бебе акото се беше оцветило и се оказа от коликите.Но мисля,че докторите са по-компетентни

# 18
  • Мнения: 534
Тъкмо си мислех да пусна такава тема.И ние акаме зелено от няколко дни.Не пие ме никакви лекарства и не е ял нищо зелено.Последните няколко дни е ял пил. супа,пълнени чушки,пил. с картофи,крем карамел,млечна попарка,сандвичи с кашкавал,филийка с мед,бисквитки.Абе нищо не обичайно.Няколко пъти ака тъмно зелено Rolling Eyes.Мирише си по обичайния начин.

# 19
  • Мнения: 5
И ние понякога имаме зелено ако, бабите ми казват, че бебето е настинало, щом е зелено акото, но лекарката на малката ми каза, че се дължи на силно изразени колики. За всеки случаи се консултирай с лекар.

# 20
  • Мнения: 85
Моето бебе е на 13 дни и от 1-2 дни забелязах,че има светло зелени петна в акото-основно е жълто иначе,но просто има тук таме светло зелени петна(да добавя че аз кърмя и той засега наддава добре)

# 21
  • Мнения: 1 428
Моето бебе е на 13 дни и от 1-2 дни забелязах,че има светло зелени петна в акото-основно е жълто иначе,но просто има тук таме светло зелени петна(да добавя че аз кърмя и той засега наддава добре)
Ти с какво си се хранила през това време?

# 22
  • Мнения: 85
ами разнообразна храна-може би последните дни прекалих с мекици с мед,може би да е алергия към меда-знам ли...

# 23
  • В друго измерение
  • Мнения: 140
И ние имахме зелено ако (светлозелено) и доста воднисто, когато бебка беше на по-малко от месец. Продължи около седмица, тя акаше много начесто, буквално на всеки памперс и то по много. Бяхме само на кърма. Бях се ошашкала, но доктора ми каза, че било нормално за кърмено бебе, взехме проба, беше окей и така. Отмина от само себе си.

Според мен е възможно да е от антибиотика. Ти БиоГайа даваш ли?

# 24
  • BG
  • Мнения: 1 900
Да,може да е от АБ,но не е зле и да се консултираш с педиатър.

Общи условия

Активация на акаунт