Отговори
# 735
  • Мнения: 1 541
Добър вечер, другарки бебевозки  Hug

Ета, много е готина възглавничката. Аз се възползвах от предложената ни тук в темата от едно мамче изключително сходна на тази, че и аз се бях засилила от далече да си поръчвам. Много съм доволна от покупката, защото с Яна се измъчих да бутам обикновените възглавници и да държа и бебето и възглавницата и цицата в стратегическа поза  Tired Дай боже сега само да нямам проблеми с кърменето....

portman, съчувствам искрено за болното детенце и дано да е някакъв тривиален вирус, че бързо да го тръшнете  Hug

Darlin, не ми мерят шкембака, а и аз не съм се сетила да го измервам. Виж бедрата си меря с часовникарска точност, ама резултатите не ми се отразяват добре на психичното здраве и ми иде след измерването да завържа примка на метърчето и да я употребя  Crossing Arms Ще си мерна и аз екватора обаче, че да можем да си мерим тук кой е по- по- най  Mr. Green

Пазаруването- почти с всичко съм готова. Аз съм чистокръвен скорпион и не гласувам доверие на никого за важните нам неща, а и за мен, от опита ми, е мисля невъзможна да се направи качествен и добре подбран пазар за малко време. Таткото ще е доста ангажиран с нас, дай боже за добро, и не мога д му причиня стреса да търчи и за покупки. Казвайки това обаче отбелязвам че и аз съм мъничко суеверна- може би най- вече от лоши си опит, и не купувах нищо преди средата- края на седми месец. Не ангажирам никого с мнението си де- хората сами решават как и кога да организират тези неща  Peace

Всичко това ми напомня, че още нищо не съм качила в албумчето с покупки за бебето  Whistling

Хайде да пожелая лека, по- малко пиклива и врътлива и много дълбоко- спяща вечер на всички ни и утре с нови сили, без контракции и болежки и с много добри новини, ако се очакват такива   bouquet

# 736
  • Мнения: 0
Момичета, заповядайте в Новата тема

Виждам, че сме на 50та страничка и реших, че ще е добре да си имате тема утре сутрин като се събудите!  Wink

Нищо не съм променяла по първа страничка - само копи-пействах! Моля, който желае да си развихри фантазията! Заглавието също подлежи на промяна, ако не ви допада!

Поздрави!

Jennie  Hug

Общи условия

Активация на акаунт