Октомври е и на градина АВГУСТинчето с рев замина

  • 23 004
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 780
Нана, как сте?  Rolling Eyes Дано бързо се излекувате! И ние се изредихме всички вкъщи  Tired
Как ли са нещата при Велмар?
Ели, представям си какво ти е Sad , дано бързо свикне пак Наско!
Историите на Виктор, Тони и Ина ми харесаха  Simple Smile
За ходенето на Дг виждам светлинка в тунела. Въпреки, че е голям рев сутрин, поне като го вземем не гледа с празен поглед и не изглежда посърнал. Днес дори беше весел.  Simple Smile А дечицата от групата му са прекрасни  Heart Eyes Има един сладур, който дебне да не го види учителката, отваря вратата и бяга, та заключват, заради него  Crazy , дано не научи и другите деца  ooooh!

# 46
  • Мнения: 743
Здравейте  Hug
Нана, дано да сте добре  Praynig
Ади, радвам се, че "намина"  Laughing Много са хубави сладурковците ти на снимките  Heart Eyes

Аз да ви кажа, че при Лорка се случи направо чудо  Laughing От два дни сутрин в бусчето ми повтаря, че няма да плаче повече в градината, а ще си играе с децата и ще чака мама. Онзи ден щях аз да се разплача като я гледах - влезна в групата, очите й се напълниха със сълзи, но ми се усмихваше и повтаряше "Мамо, няма да плача, виждаш ли, не плача". Обу се целуна ме и влезна с усмивка вътре. Вчера като я свалих от буса и докато сваля учениците госпожицата закрачи сама с усмивка към групата, едвам я настигнах  Laughing Надявам се тази промяна да не е временна и това да значи, че вече сме минали през трудните моменти. Влюбила се е в учителката по народни танци и само ме разпитва за нея  Laughing А си мисля, че тези дни й е доста интересно, защото имаха няколко ситуации с лепене и беше много горда, че вече лепи като мама  Mr. Green
Пожелавам от сърце на всичките ни сладки мишлета скоро да влезнат с усмивка в градината и да спрат да се тревожат, че да се успокоят и мамите  Praynig Hug

При мен пък  се върнаха старите професионални болежки  Crazy От два дни нямам абсолютно никакъв глас и децата си умират от смях  Laughing Като гледам и каква ми е програмата ще си карам така до края на годината. Почнаха и болките в китката от постоянното писане   ooooh! Луда работа.

Хубав и много слънчев ден от мен  Hug Hug Hug

# 47
  • Мнения: 4 970
ДОбро утро и от мен GrinningВече съм на работното място.МНого обичам да чета ранни сутрешни постове.Марго не се е разписвала Thinking
Как ли са нещата при Велмар?
Благодаря за загрижеността Hug При Велмар нещата са си както обикновено- ходя на работа, търча напред- назад.Дари- някъде по трасето между графика ми Crazy ХОди на градина.Да чукна на дърво- здравичка ми е . Мисля да просължа с инхалациите сутрин и вечер до края на месеца- за профилактика.Де да знам и аз- все през този месец стават нашите пристъпи Rolling Eyes Като се установи времето вероятно и опасността ще отмине. Или поне се надявам.Сега съм решила да   започна да й давам витамини в допълнение към превенцията за укрепване на организма и идващия зимен сезон.КОнсултирах се с педито и тя изписа витаминно сиропче.Дари все още не е прояла плодове, така че- ще давам синтетични витамини.
ЕЛфче, гледай положително и ще видиш че нещата ще се наредят от самосебе си. Ето- ИВчо е батко и вече влиза в релси .Няма да се излага я Wink Симо една сутрин го е играл пъдар и е гонел един палавник из коридора, хукнал да бяга Joy Тръгнало набегом нанякъде и той го стопирал" я се връщай вътре Naughty".А то викало- мама? А СИмо- ще дойде да те вземе следобед като се наспиш= сега влизай вътре- къде тръгна Joy hahaha Joy
Ади, радвам се че се разписа. Изпрати покана и на Дани Wink
Нана, как сте вкъщи?
Хайде- аз отивам да си пийна от кафенцето че да влеза в час.Ще се включа по-късно отново Peace

# 48
  • гр.София
  • Мнения: 4 160
Честит Рожден ден,Дриймс ! Много здраве и сбъднати мечти!


 Вст, много обнадеждаващо звучиш.
 За гласа,точно снощи във форума прочетох една рецепта-3 лъжички мед и 1 сода.

 Вкъщи се тръшнахме и възрастните. Само свински грип ми се върти в главата.

 За събота има планове за гледане на Трите прасенца,но ако не сме здрави-ще пропуснем.

 Успешен ден на майки,градинарчета и болнички Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 12 554
Добро утро!

Жива съм. Ама само това е добрата новина  Mr. Green Този вирус е отвратителен. Но пък съм на работа, дори дежурна. Няма начин.

Кало го водих снощи при втория педиатър. Оказа се, че гърлото му дори било по-малко червено. Каза да не се притеснявам за кашлицата - ще отмине и тя. ДА продължавам с лечението.

Блан, извинявай ама аз първа си заплюх Трите прасета в събота  Joy

# 50
  • София
  • Мнения: 545
Дриймс , да си жива и здрава!   bouquet

Вкъщи се тръшнахме и възрастните. Само свински грип ми се върти в главата.

И на мен така  Crazy

А какви са цените на билетите за куклен театър?

# 51
  • гр.София
  • Мнения: 4 160
 Майка плюс дете- 8 лв общо.Може би е 5+3лв
 (на кино е по-скъпо Crazy)
 Хубаво е да се отиде навреме,понеже се извива голяма опашка на една каса. И спектакълът закъсня с 30 мин по тоя повод.

Последна редакция: чт, 08 окт 2009, 09:04 от blanc

# 52
  • София
  • Мнения: 5 780
Дриймс, честит рожден ден! Много здраве, радости, любов!   Hug Heart Eyes

Ние днес записахме първия ден без рев  Shocked  Party Но ни тръгна каръшки - по пътя рече, че му се ака, та се върнахме (естествено - нищо не свърши вкъщи  Twisted Evil), после забравих раницата, та втори път се връщах  ooooh! Crazy
И аз го мисля свинския грип  Rolling Eyes , дано ни подмине.
Всички болнички да се опрвавят! Ние сме на преглед с малкия днес - да видим как върви лечението. Аз лично не виждам подобрение след началото на аб - все така си кашля  Rolling Eyes

# 53
  • у дома
  • Мнения: 1 581
А какви са цените на билетите за куклен театър?

 Майка плюс дете- 8 лв общо.Може би е 5+3лв
 (на кино е по-скъпо Crazy)

Цъ  Mr. Green всички билети са по 4 лева, няма детски, няма възрастни Simple Smile поне така беше миналия месец на трите прасенца  Peace няма да ви казвам, че ходихме 4-ма възрастни с Ния  Joy hahaha

мъчно ми е като чета за ревовете на мишлетата  Sad при нас няма такива драми (дори и при тръгването на яслата, нямаше рев повече от няколко дни).  Peace
тя с такъв кеф си ходи на ДГ, че сега й е толкова мъчно и всеки ден ме пита кога ще ходи Sad само пита за приятелчетата си, за госпожите  Sad

ама няма начин, трябва да се закрепи, да извадим сливицата и тогава чак ще я пуснем  ooooh! нещата се отлагат, защото резултатите от кръвните изследвания и урината от понеделник не са добри  Tired  Sad  (супер странно ми е, защото преди три седмици всичко беше наред  Thinking ). сега ще изчакаме, ще се консултираме, после нови изследвания и прочие  Confused

Dreams, ЧъРъДъ, много здраве, късмет и лИбоФ  Hug    bouquet

# 54
  • Мнения: 574
Честит Рожден Ден, Дриймс


Нашият татко не прочел добре бележката на вратата на групата, та сме изпуснали родителската среща ooooh! Само са го информирали на следващия ден да даде 30 лв.

# 55
  • Мнения: 4 970
Честит РОжден ден и от мен, Дриймс  bouquet
Блу, да не би от лабораторията да има такива странни резултати Rolling Eyes newsm78

# 56
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Блу, да не би от лабораторията да има такива странни резултати Rolling Eyes newsm78

именно на лабораторията й нямам доверие. просто беше по-удобно, заради часа при унг, след излизане на резултатите  Confused Peace затова следващите пак ще си ги направя в лабораторията дето почти винаги си правим изследванията, поне да съм сигурна, че са верни   Peace защо ли не ги пуснах направо там, да ме питаш.  ooooh!

# 57
  • Мнения: 4 970
действай Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 5 780
Блу, дано всичко е наред!  Praynig

# 59
  • Мнения: 634
Дриймсче, да си много здрава, щастлива и усмихната мама!

Ние пък си продължаваме с ревовете и нареждането: Мамо, нали вече имате достатъчно палички, защо ще ходите на лябота? Направо ми се къса сърцето с отговарянето на такива въпроси по цяла сутрин. Confused

Но напредъкът е, че поне следобед не е толкова депресиран и започва да се държи почти нормално, освен, че не иска да се отдалечи на повече от половин метър от мен...

Ние днес имаме РС и ми е много любопитно на каква сума са се спрели... Mr. Green

Бързо да се оправят дребосъците! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт