През ОКТОМВРИ с мама,вече ще сме двама!

  • 22 006
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 311
Честито на Анхелика и Мила Мама   bouquet
*Jeny* посещенията на външни лица е строго забранен, във ВИП стаите може да се влиза, аз не одобрявам това, защото все пак това е родилно отделение не дай си боже от някаква инфекция. Странното е, никой не може да влиза, а мамите по чехли и нощници си излизат и влизат. Изобщо нямам думи за поведението в подобен род отделения. Дано ни пази господ Praynig
Деси стискам палци, да сте добре с бебенце!
ЗА козметика ще ползвам за бебето Мустела- купила съм всичко от до  Mr. Green
Утре ще ходя на лекциятав Арон  Flutter
Днес се отдадох на готвене и пране, маратона продължава и утре за прането.
Не се знае кога бебчо ще пожелае да се видим, трябва да е чисто и приветливо за него у дома Heart Eyes
Мен ме е гледала само майка ми и баща ми, благодарна съм, че това е така. Надявам се и моето дете/деца да имат късмета да случи на родители както аз и мояста сестра  Heart Eyes
Детегледачка и помощ са различни неща  Peace
Чакам новини за още бебченца  Hug
Мила Мама разкажи повече за раждането, къде роди, как мина всичко, какво е усещането  Grinning Hug

# 31
  • Мнения: 1 668
bunsy , писах ти на лични за педиатърката, че не ми е удобно да и публикувам тел в нета.
Иначе за останалите, които се интересуват - казва се Панайотова, 14 ДКЦ, което се намира на витошка (кв. Иван вазов). Много умерена жена, доста запозната с новостите по отношение на ваксини и т.н. Не отрича антибьотиците обаче (аз също), което не значи, че тъпче децата безразборно. Фен на кърменето, сравнително късното захранване..
мила мама, честита рожда! Да ти е жива и здрава.
 icyangel, помощта си е помощ, независимо дали плащаш за нея или я получаваш от близък до сърцето ти човек  Peace.

# 32
  • Мнения: 432
Джени,в обикновените стаи не се влиза от външни,само във вИП-овете с калцуни.Иначе има една врата на етажа,където може да се покаже бебо.Да,мамите си влизат и излизат където и когато си поискат-пред болницата,по кафета и т.н.По принцип свиждането е от 16 до 18ч,но незнам някой да го спазва.Май само събота и неделя,през седмицата е хан.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 17
Честито на новите мамчета   bouquet

Vania P тука съм си още, неска два часа обикалях панаира и се шлаех и май одеве ми падна тапата - едно такова като сопол

newsm44   най накрая нещо да се случи, че имах чувството че вечно бременна ще си ходям Crazy

Стискам палци Деси да се похвали с живо и здраво бебенце  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 98
Честити бебчета: Весела на Anhelika,Христо на elenova  Деска  стискам палци всичко да мине бързо, безпроблемно и скоро да гушкаш едно малко слънчице.
Ние бяхме на консултация вчера и беба е 2214гр. незнам дали е нормално, но е качила за две седмици само 100гр. дадоха ми направление за хоспитализация и обменната карта.Сега на 12.10 ми е следвашата среща с доктора ако сме още 2&1.
Искам да попитам дали има мами от района на Редута, Подуене,Слатина Изток, Изгрев и да ми помогнете с препоръки за педиатър,защото въобще си нямам на идея къде да търся.
 Лека и бебеносна вечер.  bouquet

# 35
  • Мнения: 3 641
dessy77 , Айси, благодаря за информацията. И аз не одобрявам това безразборно влизане, но нал изнаете татковците са нетърпеливи Simple Smile
Продължавам да стискам палци за Деската Praynig
biberona , в коя седмица си? Все пак размерите са относителни, съдят по обиколка на главичката и др параметри?
И нашата бебка не е от големите.На прегледа ме питаха колко съ мсе родила и колко съм висока, явно има някаква зависимост Rolling Eyes
Да ви питам ,ако по лична карта съм регистрирана в друг град откъде се взема акта за раждане?

# 36
  • София
  • Мнения: 1 586
Ехоо, завърнах се от пътешествието си до Дианабад Simple Smile
Взех си направлението и картата. Не ме прегледаха за разкритие и на ехограф, но пък ми се похвалиха с нов кантар (последните 2 месеца нямаха защото се беше счупил)  Laughing Доволна останах - показва толкова колкото и моя в къщи - точно 70кг Simple Smile Предишният винаги ме изкарваше с 2-3 кила повече и много ме подтискаше  Laughing Та по повод това, че килата ми са горе-долу колкото си бях планирала да кача до раждането се отпуснах и ометох една бисквитена тортичка в компанията на Радост и Каки  Grinning
Явно чак в четвъртък на прегледа в клиниката ще получа малко по-подробна информация за себе си и за бебето. До тогава стискаме кълки и си гълтаме магнезийчето и така  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 747
Честито на Анхелика и Мила Мама, да са им живи и здрави бебчетата.   bouquet

Аз влизам в банята да се дооправя и ако не спрат болките тръгвам към болницата. Не пожела госпожицата да си изчака секциото на 01.10, много исках да е през октомври, че да сме в един месец ама май няма да стане.

# 38
  • Мнения: 141
Elli, стискам палци всичко да е наред!!!! Hug  bouquet

# 39
# 40
  • София
  • Мнения: 1 586
Ели, успех Simple Smile
Стискаме палци всичко да мине леко и безпроблемно.

Момичета, от къде мога да си купя слинг Премакс. В продавалника гледах, но в момента има само червени. Аз искам сиво-черен или бежов. Някъде из бебешките магазини има ли такова чудо? Аз май не съм виждала никъде.

# 41
  • Мнения: 5
Здравейте мамчета, да се отчета и аз-сега бях на ЖК, с не особено голяма информация от нея. Явно доки е решила, че ми е време да раждам и вече не смята да ме преглежда обстойно, даже и кръв и урина не пожела да ми предпише. Мерихме килограми, както преди 3 седмици са си и това мн ме радва, но аз нали съм на един самоинициативен олекотен режим на хранене, заради кръвното и той явно от 3-4 дни си е оказал влияние. Днес и вчера краката ми не са мн подути, което е мн добре,  с кръвното държим фронта, като изключим разбира се меренето му при док, когато пак горната граница беше висока, но тя вече си ме знае и не коментира нищо друго, освен, че пак е високо. У дома като си го измерих, пак си беше 125/85-бива, ама на прегледа пак качвам горната граница явно. Този път дори не ми каза колко е, но каза, че пак е високо, така или иначе не спомена нещо за болница или нещо подобно, а напротив каза-оттук нататък много движение, явно ми е време да раждам. Опипа ми корема, който и се вижда огромен и се притеснява явно дали нормално ще мога да родя и каза, че според нея бебето не е чак толкова голямо, а си имам и доста тлъстини. И това е, чу му тоновете само със слушалката и така.
Гледам, че коментирате записа на тонове, при мен също само веднъж са ги мерили с апарат, а и последно са ме гледали преди доста време на видеозон, не се полага по ЗК и не го правят...а в София не беше така.
Анхелика, Мила Мама, честити бебчета, мн да са ви здрвички, усмихнати и мн да ви радват  bouquet
Elly, стискам палци, Деси, на теб също.
Ако пропускам някой, извинявам се, но в дните, когато съм на консултация съм доста разсеяна.

# 42
  • Мнения: 3 641
Ели, стискаме палци Praynig
Адри ,ето тук има в цветовете, които желаеш http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=4040
Сийгърче, да ти кажа и тук се претупват нещата.Аз с ибя хрешила ииси записа хчас пр иМарков да г овидим бебо. Иначе ця лмесец само тонове, без ехо дори Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 101
Честити бебчета на Нанито, Анхелика, Еленова77 и Мила Мама!
Стискам палци на Деси - всичко да мине леко!
А какво стана с третите ни близначки - нямаме още новини от Бейби Уан - дано всичко е наред!
Адри, много кокетно сте си подредили местенцето  Peace
Венера, малкият е много сладък  Hug
Поздрави на всички - не мога да си намеря кабела за да прехвърля малко снимки, но се надявам тези дни да успея. Времето минава в двойни усилия доста бързо Simple Smile




# 44
  • Мнения: 93
Анхелика и Мила Мама,честито.Да са живи и здрави мъничетата !

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт