Хайде нямаме търпение вече,да гушкаме ОКТОМВРИйско човече!

  • 19 664
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 668
Аз не мисля, че едно дете има разлика дали го гледа детегледачка или собствената баба, когато става въпрос за работещи родители. То не е лишено от деца - дали майка му или баба му го извеждат не намирам разлика. Помощ от бабите в никакъв случай не означава да си захвърлиш детето в някое китно село в деня на раждането му и да си го прибереш като стане на 18, като през това време го оставиш да пасе кравите и да дои овцете. Говорим за това, че ня някой жени им се налага да работят и през деня (поне до градинска възраст) някой трябва да се грижи за децата чисто физически.

# 721
  • Мнения: 152
Деси, стискам палци всичко да мине и скоро да гушкаш едно здраво бебе.
Анхелика, честита принцеса.   bouquet
За бабите - Кити си ходи на Павликени за по 1-2 месеца два или три пъти в годината. Не мисля, че е лошо. Започна ясла на една година и 5 месеца. Два, три дена ходи един месец беше болна. Аз трябваше да се върна на работа. Затова след всяко боледуване отиваше при бабите. Не ми беше приятно, но там и беше добре. Закрепваше. С прибирането във Варна, тръгваха сополите и кашлицата. Изкарвахме месец и пак се налагаше да смени климата. Приехме ситуацията. Тази година е ходила 3 пъти за по 3 седмици. Ами здраво е детето - стои, колкото да го видят  бабите и дядовците. Все пак са 270 км., те работят и нямат възможност да я виждат всяка седмица. Сега се надявам да е здрава, за да е при нас. Но ако се разболее пак ще я пратя. Та както каза Герчо има неща в живота, които не зависят от нас и се налага да ги правим, независимо дали ни харесва. А така като гледам, това бебе ще трябва до го оставя още на една годинка. Кой ще го гледа не знам, но с тази ипотека ще трябва да се почва работа.

# 722
# 723
  • Мнения: 29
Да,и аз мисля,че няма разлика кой го извежда детето и го събира с други деца.Аз в момента въобще не ставам за разходки и ако е при мен,ще си стои само в апартамента,което май никак не е за предпочитане.Препоръчано ми е заради кръвното почивка и спокойствие.А после започваме отначало. Grinning

# 724
  • Бургас
  • Мнения: 420
Честита дъщеричка на Анхелика!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт