Искате ли да се обединим?

  • 55 927
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 246
Честито днес на всички празнуващи  bouquet  bouquet  bouquet

# 691
  • София
  • Мнения: 3 880
момичета, много благодаря за пожеланията!
ние и двамата с мъжа ми днес си взехме отпуска и прекарахме целия ден с Ники. цял ден сме от купон на купон, започна се още в 10 часа с цялата детска градина (и двете групи) в клубче, след това Ники не се върна с децата в градината, а отидохме да празнуваме с роднини на ресторант и накрая с приятели...прибрахме се преди малко, беше чудесен ден изпълнен с хубави емоции.

честито и от мен на всички рожденници и именници в темата, да са ни живи и здрави! Hug

# 692
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Колибри,  Hug   bouquet  Heart Eyes

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Aurora - честито ти пораснало детенце!!! Да е жив и здрав и с късмет!
Изкарали сте дъъъълъг рожден ден и сигурно сте уморени, но щастливи  Hug

# 694
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Честито и от мен на всички празнували тези дни!
Днес е 25 ноември, обратното броене започва-месец до Коледа само! Пожелавам ви да сте здрави и в дома ви да цари обич и топлина!
Колибри, много си хубава с това коремче, ама си личи, че е младеж-с Ели беше по-различна, сега те намирам много по-харизматична. Ще го видим на финала какъв юнак ще се излюпи Wink, то и не остана, де Laughing

# 695
  • Мнения: 1 391
Благодаря ти Лъки!

Наистина ми е доста различно и шкембенцето и бременността. Този път е остро и изпъкнало коремчето и общо взето дебелея основно на коремче. С Ели беше по-разлято и бях по-разпльоскана цялата.
Общо взето сега изглеждам по-добре  Peace. И съм качила само 7 кила. С Ели бяха 17кг.
Също този път го давам много силно по интуиция. Всичко ми е на интуиция...
Скоро ще се разбере що за детенце нося  Flutter

# 696
  • София
  • Мнения: 3 880
Колибри, наистина изглеждаш много добре!
аз също с Ники бях качила 7-8 кг и имах само корем. пази си кръста, че само шкембак много го товари Wink макар че като гледам лентичката, първата среща е скоро Wink

# 697
  • Мнения: 990
Скапа ми се на цяло лаптопа и сега не знам кога ще го направят, сега мръзна в другата стая на настолния компютър, за това ме нямаше де  #Cussing out... Връщам се да ви чета, а новата темичка съм я подготвила  Hug Heart Eyes

# 698
  • Мнения: 1 391
Страшни сме! Почти запълнихме темата!  Hug Peace

Аз тамън се връщам от прегледи. Бебо вече е навлязъл много надолу в таза, въобще готви се за изстрелване малкия стрелец  Grinning

# 699
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Еха, браво, Колибри!
Хайде давайте момичета да изписваме тази тема и новата да е с новина за ново бебе Дамян Wink, че не остана време Laughing

# 700
  • Мнения: 2 609
Здравейте и от мен. Присъединявам се към "групата на Шаро" благодарение на Колибри, която ни покани в отчетната. Гледам, че половината от пишещите августински майки са тук отдавна. Laughing

И така , мама съм на Яна 19.08.2004г. и бебе Ива 19.06.2009г.

Сега ще ви поизчета да съм наясно с коментираните теми и ще се включвам. Peace

# 701
  • Мнения: 177
А я да попитам във какви столчета за кола возите 5 годишните пораснали дечица и дали стават тези    newsm78

# 702
  • Мнения: 3 246
ами Боби се вози точно в такова столче - седалка и ползва колана на задната седалка на колата Peace при това от миналата година

# 703
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
И нашето столче е точно такова.Ползваме го от миналата година.

# 704
  • Мнения: 2 609
И нашето е такова, само че с по- малки подлакътници. От пролетта сме с него.

Общи условия

Активация на акаунт