Най - обичаме през есента ОКТОМВРИйчета да гушкаме в ръка

  • 20 927
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 432
Girl from Ipanema,виж на снимките по-горе.Този е за 86 см,но е без ластици и ограничения,та Ники го носи повече от година.Хубаво е да  е 2 части т.е отделно яке и панталон.Зависи от модела и колко ще расте детето.Прецени този който имаш,но то няма много да се излиза,а трите месеца ще хвръкнат докато се усетиш

# 16
  • Мнения: 203
Айде мацки аз отивам да си оправям кичурите,че кой знае кога пак ще имам тази възможност един вид да се разкрасим пък ще видим понататък как ще е newsm12

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Надежда,незнам да има предварително записване Thinking

На прегледа миналата събота д-р Паскалева ми каза да ида в понеделник на тонове,когато ми е удобно.И аз така направих.Когато бях пред отделението и се обадих и тя излезе и ме вкара вътре.Но имаше още 2-3 момичета преди мен,та си почаках,защото тоновете са по 20 мин,а пък имаше само една свободна машинка.Иначе не се плаща нищо,за разлика от ТК hahaha

Отделно вечерта по спешност нали пак отидохме и нямаше никакъв проблем.Само те записват в един журнал.

Сега сме се разбрали с Паскалева в събота пак да отида.

Може би трябва с нея да се уговориш.

# 18
  • Мнения: 1 107
Girl from Ipanema,виж на снимките по-горе.Този е за 86 см,но е без ластици и ограничения,та Ники го носи повече от година.Хубаво е да  е 2 части т.е отделно яке и панталон.Зависи от модела и колко ще расте детето.Прецени този който имаш,но то няма много да се излиза,а трите месеца ще хвръкнат докато се усетиш
Мерси- сега погледнах снимките. Моето е 68, ще преценя живот и здраве по бебето дали мога да почна с него или ще се наложи нещо по-малко в началото

Днес продължавам калпазанската серия- пуснах новите чорапки на бебето погрешка с един джинсов гащеризон заедно и сега са направо ужасно боядисани - не че няма да купя нови, но съм станала ужасно непохватна.... Embarassed Отивам да готвя- ако не пиша скоро  да знаете, че съм подпалила кухнята  Wink

# 19
  • Мнения: 1 715
Мерси ,Миркам Hug А не трябва ли тя да ми каже от кога запо4ват да ги следят? Да,тя ми каза,4е събота и неделя е дежурна,затова утре ще ходя в кабинета й.

# 20
# 21
  • Сф
  • Мнения: 13
Mirkam-че, радвам се, че сте добре с малкия...много ми стана мъчно, защото се сетих, че и аз като съм била малка така един Респром съм си метнала на гърба, майка ми точно като тебе се е сбъркала, ама всичко е минало без последствия, радвам се, че и при вас е така!!!
Аз утре съм на запис на тонове и ЖК, ще разказвам, ако не съм се включила по-късно, де! Laughing
Адри, абе душа, внимавай, и аз така не се усещам редовно, че имам корем, ама ти по-внимателно!!! Grinning

# 22
  • Мнения: 65
Здравейте на всички честита тема и само хубави новини.

# 23
  • Мнения: 12
Запис и от мен!

Стискам палци на всички с неразположения, дано вичко е наред и накрая всички гушкаме по едно здраво и прексрасно бебче.

Адри, за Baby Mall, можеш с метрото и да слезнеш на спирка Люлин и да повървиш малко нагоре, все едно към кооперативния пазар. Baby Mall-a отдолу в магазин Арон, няма как да го пропуснеш.Намира се в ляво на булеварда.

# 24
  • Мнения: 2
Рони, това "ни д-анж" и на мен не ми харесва нещо. По-скоро на такова космонавтче ще се спра :
http://www.vertbaudet.fr/Fr/combi-pilote-bebe-ouatinee-duvet-tra … 70012_3012_76_VB#

Така, в коша на количката и отгоре одеялце (ако е много студено).

# 25
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 375
Запис в новата тема, за която благодаря  Hug

# 26
# 27
  • Мнения: 4
Запис! Само хубави новини в новата темичка!!!

# 28
  • Мнения: 1 668
Влизам за 2 мин... Не ме приеха в болница, ама си спретнах доволно волна програма по лекари. Утре ще ви прочета и ще се разпиша.

# 29
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт