"Наш'те ДЕКЕМВРИйчета са вече малки ученичета!"

  • 35 159
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 423
detelini- чудесна новина. Да вие жива и здрава малката и да се радвате на много щастие всички заедно!
bela- обърка ме! Но ти е простено, разбирам те!

# 46
  • Мнения: 95
detelini- чудесна новина. Да вие жива и здрава малката и да се радвате на много щастие всички заедно!
bela- обърка ме! Но ти е простено, разбирам те!
Извинявам се ако съм въвела някого в заблуда, но наистина тези дни не бях много в час Embarassed

# 47
  • Мнения: 2 331
Ех, че хубава новина!!!Да е жива и здрава малката Моника и да радва всички около себе си!

# 48
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
Честита дъщеричка detelini   bouquet Много здраве ви пожелавам на всички, да се радвате един на друг и много да се обичате! Heart Eyes
Днес беше първия  ден на Соня в новата градина, мина мноооого добре. Ние още като се записвахме направихме организация и успяхме да се съберем с приятелчета с които на практика са заедно от 5 месечни (в различни ясли бяха до сега), така че  въобще не разбраха, че са на ново място  Party Соня хвана Кико за ръчичка и влязоха, а после като се върнах за минерална вода да им оставя, че трябвало да си имат малко шише пък не знаех, бяха седнали на земята  и си играеха с една писта с колички.
Соня е много доволна, постоянно разказва как била голяма вече и ходи сама в "тотолетната" а "гожата" това и онова, как папали, къде й било леглото, как утре с Кико са се разбрали да ходят пак ...  hahaha Дано продължи така и най важното да са здрави. Peace
Лека нощ от нас на всички  Hug

# 49
  • Мнения: 535
Честита бебка Моника на нашата Детелинка  bouquet  bouquet  bouquet

# 50
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Честита дъщеричка detelini!

# 51
  • София
  • Мнения: 888
Честита втора рожбичка Детелини Heart Eyes
Да ви е жива и здрава малката Моника, да се храни добре и бате много да помага newsm51

# 52
  • Русе
  • Мнения: 150
Честито на Детелини и семейството и!  bouquet Да ви е жива и здрава Моника! Hug

# 53
  • sofia
  • Мнения: 1 474
Мила Детелини, представям си колко е голямо щастието да бъдеш мама на двама  bouquet Бъдете здрави и благословени всички!

Алекс-шу, резултата от това, че сега ти е гадно, ще бъде двойното щастие като това на Детелини, така че стискай зъби Laughing

Специално за Тини-мини, която иска да види  колко са пораснали всички:
http://inlinethumb28.webshots.com/17307/2534327530102410162S600x600Q85.jpg

Последна редакция: вт, 15 сеп 2009, 13:37 от mama-shushi

# 54
  • Мнения: 3 695
Детелинии, Честита дъщеричка!   bouquet
Много радост да ви носи и да сте много щастливи цялото семейство!    Hug

mama-shushi, не ми се отваря снимката. Sad

# 55
  • Мнения: 572
Влизам да ви видя и виждам новината!!! Честито, detelini, разкошно е да имаш дъщеричка!!! Да сте живи и здрави всички и много да сте щастливи заедно!  Hug  bouquet

Сега се връщам да ви изчета  Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 423
http://decemvri.snimka.bg/children/dekemvriyichetata-gonyat-2-go … a.380206.14844090
ето малко снимков материал от днес, всичко мина чудесно. Аз повече се бях спекла отколкото Владко.
Честит първи учебен ден на всички!

# 57
  • sofia
  • Мнения: 1 474
Оправих снимката, поне така мисля Embarassed

# 58
  • Мнения: 125
На добър час на нашите малки ученичета!
Детелини, честито!   bouquet Желая ви много щастливи мигове заедно!

# 59
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Прекрасни новини за ДЕТЕЛИНИ!!!!
 Hug
Миличка Детелини, да ти е честита новата огромна радост Моника и да донапълни къщата с весел глъч и усмивки!!!!!!!
Да ви радва много и расте здрава!

 Hug

Общи условия

Активация на акаунт