ОКТОМВРИ наближава,бебевалеж се задава!

  • 9 979
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Пламиии,честито мила.Да ти е жив и здрав малкия юнак и много да ви радва. smile3525
Аз бях на консултация,връщам се и какво да видя,ново бебче. newsm44 newsm44Много се радвам.
Направо ми се насълзиха очите.Май трябва да пожелаем на всички с болчици и неразположения,леко раждане,че не се знае кои кога. smile3521
Та за прегледа,всичко е нормално.Датата за секциото ще измислим другия път.Дадена ми е зелена светлина. LaughingСамо ми казаха да не раждам от 19 до 22 че били почивни дни.Ама с тоя мой късмет ще видим кога ще олуча.Корема ми е доста ниско вече.
Нямам търпение и аз да си гушна бебенцето. Party
Само такива хубави новини в новата ни темичка.

# 46
  • гр.София,кв.Овча купел
  • Мнения: 11
Честито,Плами,да ви е жив и здрав принца,да е послушен  и много радости да ви носи! newsm44 newsm44 newsm44 smile3525А ти бързо да се въстановяваш! newsm10
Честита ни тема,благодаря, Миркам  Hug и наистина само с такива хубави новини да я пълним!!!
Много слънчев ден ви желая newsm53 newsm44,божке, колко се вълнувам не е истина...хайде до по късно Heart Eyes!
П.С.Гинче,количката е много хубава,аз си взех на Пег Перго и съм страшно доволна,така че ако и на теб ти харесва поръчвай,няма да съжаляваш!!!

# 47
  • Мнения: 571
Момичета аз да попитам обменната карта и направлението за хоспилизация кога се издава?
Един месец ли важи и какво се случва ако стане нещо и бебето тръгне преди да са ни ги издали?

Днес и аз съм на магнезий  Rolling Eyes Появиха се странни постоянни контракции, а аз си мисля че ми е рано още...

# 48
  • гр.София,кв.Овча купел
  • Мнения: 11
Еди,обменната карта се издава 45 дни преди термина,а направлението за хоспитализация 30 дни преди термин и важи 1 месец ,доколкото знам,нека и другите мами да кажат.А какво става ,ако нямаме нямам идея,аз лично още нямам че док е в отпуск до 14.09 и съм в чуденка,ако нашата мома тръгне какво ще правя,ама едва ли ще ни върнат от родилния дом за такова нещо newsm78

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 419
ginbay не се ядосвай, ще я намериш, или поръчай тази другата, ти кой модел на Куини си харесала? Аз моята Куини Спиди си я поръчах от ebay.nl, излезе доста изгодно, също така може да се поровиш и в английския ибей, има и колички с доставка до БГ, при малко повече късмет  Hug
Ето това беше куинито - http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.ba.ca02.07.04/1618931

# 50
  • Мнения: 747
Направлението би трябвало, като всички останали направления за специалист или болница да важи 40 календарни дни.

# 51
  • Мнения: 6
Добро утро!!! Колко хубаво  Heart Eyes има ме си още две бебета !!!!

Честито ви бебчета на мама Плами и мама Мария !!!!
Да са живи и здрави и да изпълнят домовете ви с щастие  Hug

Иви85 мазането на изтръпнали крайници няма да помогне аз от месеци съм с изтръпнали ръце и от това не мога и да спя. Моята лекарка ми изписа Витабекс това са витамини и ми помагат, пия ги от няколко дни и снощи за моя голяма радост спах повече от 6 часа непробудно  Party Попитай преди да си ги купиш, но и друг лекар ми ги беше предписал, като единствените възможни по време на бременност  Peace

Като чета за новите ни бебчета и започва да ми се свива стомаха че времето ми наближава  Mr. Green а аз трескаво събирам инфо и колкото повече научавам за това какво е раждането, толкова по голям купон става в главата ми  Sick hahaha
В понеделник ще ми се решава съдбата, кога се го предизвикваме преди празниците или ще стискам до след 24.09  #Crazy

Хубав ден момичета пък днес е пиков при това 09.09.09 може и някое друго бебече да се появи   bouquet

# 52
  • София
  • Мнения: 191
ginbay не се ядосвай, ще я намериш, или поръчай тази другата, ти кой модел на Куини си харесала? Аз моята Куини Спиди си я поръчах от ebay.nl, излезе доста изгодно, също така може да се поровиш и в английския ибей, има и колички с доставка до БГ, при малко повече късмет  Hug
Ето това беше куинито - http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.ba.ca02.07.04/1618931

Тези имат доставка до БГ http://cgi.ebay.nl/Quinny-Freestyle-3-XL-3XL-Comfort-navy-blau-D … ksid=p3286.c0.m14, но излиза по-скъпо от майтойс  Sad. Както Рони е писала и Скейта е много хубав, може пък него да си вземеш, общо взето цената е почти същата.

# 53
  • Сф
  • Мнения: 13
Еее, Миркамче, мила, благодаря ти за новата прекрасна тема, като пребита заспах снощи след като чаках, чаках Laughing, а ти милата среднощни забавления си имала newsm51

Плами, Честита ти радост!!! Да ви е жив и здрав малкия прекрасен принц, да ви радва и да не плачка много, да ви дарява с усмивки и многоооооого щастие!!! Честито и на таткото и наздраве!!! smile3525 smile3525 smile3525

# 54
  • Мнения: 29
Едира,на мен доктора ми каза,че при издаването на направление дори не пишели дата,а в болницата,в която раждаш,си попълвали след това.И питах има ли проблем ако тръгна да раждам без направление,а той каза,че можело да се издаде и в болницата,в която раждаш.Каза,че 1/3 от жените раждали без да са си взели направление.Ама на мен ми се иска всичко да си е с мен,да видим.Ако тръгна да раждам преди 23-ти,и аз ще съм без направление,защото тогава ще ми го дадат.

# 55
  • Мнения: 239
ПЛАМИ, ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ smile3501 smile3525

ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И ДА ИМА МНОГО КЪСМЕТ В ЖИВОТА newsm30 И ДА ВИ СЛУША Wink


Каква страхотна новина за събуждане newsm44 newsm44


Всички да си стягат багажа за родилното, че се започна и вече нищо не се знае, бебчетата ще излизат едно по едно smile3521

# 56
  • Мнения: 32
Честито на мама Плами и мама MVinzens! Да са живи и здрави рожбичките ви,с много късмет и само да радват мама и тати!

# 57
  • Мнения: 23 107
Ей,какво хубаво ми започва деня.Много се развълнувах.  Grinning
ПЛАМИТО,честито юначе,да ви е живо,здраво и само радост да ви носи!!!!!Пожелавам скоро да сте у дома всички заедно!!!
Каки,честит племеник!  bouquet
Гери,сестричке на MVinzens,леко раждане! Praynig

# 58
  • Мнения: 1 715
 Shocked Лелеее ,то истински бебевалеж Simple Smile
Какво правите бе моми4ета,по 2 на ден.Имаме си и момък ве4е  Simple Smile
 Честито на двете мами  bouquet
Да са им живи и здрави рожби4ките  Hug

Аз днес пуснах ПКК, хемоглобин и урина,следобяд ще си взема резултатите.
Лек ден Hug

# 59
  • Русе
  • Мнения: 511
Леле какви прекрасни новини!!!

Mvinzens, да ви е жива и здрава малката принцеса! Да ви радва и слушка много!  Hug

Plamito, честито ви съкровище! Да ви е живо и здраво! Нека ви донесе много щастие и незабравими моменти!   bouquet

Много се развълнувах!!! А днес дали ще имаме изненади? На тази паметна дата 09.09.09 ...  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт