През ОКТОМВРИ ще съм мама,на малък син или на дама

  • 13 504
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 183
А каква новина! Тъкмо си мислех дали няма да имаме бебе на такъв празник.. и малко мъчно ми стана че няма, а то!!!!

MVinzens, честито щастие! Жива и здрава да ви е за радост на цялото семейство!

Честито и на леля Gerinela и леко раждане утре! Дано всичко мине по вода!

# 286
  • София
  • Мнения: 191
Ама, че страхотна новина  newsm44

Честито на новото мамче, да е жива и здрава малката красавица!!!
Стискам ти палци за утре Геринела! Наистина при вас май всичко е съдба, сигурно сте еднояйчни близначки, дано всичко утре е наред и скоро и ти се похвалиш!

# 287
  • Мнения: 2
Боже каква хубава и неочаквана новина  newsm68 Така се развълнувах ! MVinzens, да ти е жива и здрава принцеската и да не плачка много много като начало, за да си починеш. А като се върнеш у дома, чакаме снимкиииии  Flutter

# 288
  • Сф
  • Мнения: 13
Ох, аз чаках да отворите новата тема да се запиша, ама вече клюмам пред ТВ, отивам да си мажа стрииките и си лягам, денс нещо се поизморих, много празници, много нещо и дано сънувам хубави бебковци Heart Eyes Hug
Лека нощ на всички! Wink

# 289
  • Мнения: 27
Еха , каква неочаквана изненада!
Да са живи и здрави мама  MVinzens и малката кукла !Честито на лелятя , за която утре ще стискаме палци всичко да мине добре и да се похвали . Hug

# 290
  • Мнения: 282
Прекрасна новина! Честито на мама MVinzens - бързо възстановяване, а бебка да е много послушна! На леля Gerinela утре много успех и леко раждане!

Няколко вечери подред изобщо не мога да спя, като кукувица съм, но като гледам има доста като мен. Едно че кръста много ме боли вечер, друго, че се вълнувам и заради баткото нали на 15.09 е ще сме първокласници ...

# 291
  • Мнения: 0
Момичета,заповядайте в НОВАТА ТЕМА smile3535

Общи условия

Активация на акаунт